Düğüne Birkaç Ay Kala Babasını Kaybeden Geline Erkek Kardeşi Harika Bir Sürpriz Hazırladı

Andrea’nın kanser teşhisi konan babası kızının düğününe çok kısa bir süre kala, onu gelinliğin içerisinde göremeden hayatını kaybetti. Dünyanın her bir noktasındaki kadınlar şüphesiz ki bu durumun ne kadar acı olduğu noktasında Andrea ile empati kurabilir. Acı her ne kadar büyük olsa da, bu hikaye mutlu son içeriyor.

Bir baba ile kızı arasındaki duygusal bağa rakip olabilecek belki de tek bir bağ bulunuyor. Bu bağ da abi-kız kardeş ya da abla-erkek kardeş bağıdır. Birazdan şahit olacağınız hikayede erkek kardeş, kız kardeşinin yaşadığı büyük acıyı görmezden gelemiyor ve onun özel gününde bu acıyı azaltmak için güzel bir organizasyon hazırlıyor.

Yurtdışında önemli bir gelenek olan düğün esnasında baba ile kızın dans etmesi deneyimini Andrea yaşayamayacaktı. Bu acı verici durumun etkisini azaltmak için Andrea’nın erkek kardeşi harekete geçti ve bu anın büyüsünü korumak adına önemli bir işe imza attı.

Andrea’nın erkek kardeşi hem düğün için hem de Andrea için çok özel bir an olan bu dansı ölümsüzleştirmek adına özel bir şarkı seslendirdi. Bu şarkı Andrea’nın acı kaybını ve hayatındaki diğer detayları anlatan güzel sözleri de içerisinde barındırıyordu. Erkek kardeş sahneye çıktı ve konuşmaya başladı.

Bugün küçük kızıyla burada dans etmek için bulunması gereken babalarını kaybettiklerini söyleyip, “Andrea için özel bir şey yapmaya karar verdim ve bu sadece Andrea için değil babam için de özel olacak” diyor ve kız kardeşi Andrea ile kaybettikleri babası için hazırladığı şarkıyı söylemek için mikrofonu eline alıyor.

Son derece dokunaklı bir şarkı olan Butterfly Kisses’ı seslendiren erkek kardeş “Şu iki şeyden eminim, O (Andrea) cennetten gönderildi ve o babasının minicik kızı” sözleriyle şarkıya başlıyor ve salonu duygulandırmaya devam ediyor.

(…)Bugün 16 yaşına girdi

Her geçen gün annesine daha da fazla benzemeye başlıyor

Bir yönü kadın bir yönü kız

Parfüm kokan kurdelalı ve bukleli saçlarıyla

Kanat açmaya çalışıyor büsbüyük bir dünyaya (…)

Tüm bu kıymetli vakitler

Seneler, rüzgar gibi geçip gider

Kıymetli kelebek

Aç kanatlarını ve uç (…)

Bugün soyismini değiştiriyor

Bir söz verecek ve gidecek

Bana ne düşündüğümü sordu aniden

Çok emin olmadığımı söyledim

Adeta minik kızımı kaybediyor gibiyim (…)

Her şeyden daha güzeli ise bu harika ve özel şarkı eşliğinde ailedeki bütün erkekler sırayla sahneye çıktı ve babanın boşluğunu doldurabilmek için baba-kız dansı seremonisi esnasında Andrea ile dans ettiler. Bu cümlenin ardından tahmin edebileceğiniz üzere dans bitince salonda gözleri yaşarmayan tek bir insan bile yoktu.

Erkek kardeşinin Andrea için hazırladığı şarkıyı duymak ve duygusal dans anlarına tanıklık etmek isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Kaynak

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!