Dünyanın En Kısa Çifti!

Brezilyalı Paulo ve Katyucia, onları dünya üzerindeki diğer çiftlerden ayıran bir rekorun sahibi; onlar dünyanın en kısa çifti! Katyucia 89, Paulo ise 88 santimetre boyunda. Paulo bir hukuk sekreteri ve Katyucia’nın bir güzellik salonu var. Online bir arkadaşlık sitesinde tanışmışlar. Şimdi onların hikayesine bir göz atalım.

Birbirleri hakkındaki ilk düşünceleri sorulduğunda oldukça farklı yanıt vermişler. Paulo, Katyucia’nın fotoğrafını gördüğü anda onun dünyanın en güzel kadını olduğunu düşünmüş ve ilk görüşte aşık olmuş. Fakat durum Katyucia için aynı şekilde gelişmemiş. Katyucia, Paulo ile ilk tanıştığında onu oldukça sinir bozucu bulmuş ve bu yüzden engellemiş. Ancak Katyucia’dan çok etkilenen genç adam vazgeçmemiş ve engelini kaldırması için beklemiş.
Aradan 18 ay geçtikten sonra engel kalktığında Paulo selam vermek için bir dakika bile kaybetmediğini söylüyor. Tekrar iletişim kurmaya başlayan ikili görüşmeye karar verdiklerinde, genç adam Katyucia için 300 kilometrelik bir yolu gözünü kırpmadan gitme kararı almış.

 

Birbirlerini gördüklerinde; Paulo onun güzelliğinden büyülendiğini, Katyucia ise moda konusunda Paulo’yu çok zevksiz bulduğunu düşünmüş. Bugün geriye baktıklarında ise Katyucia “Turuncu bir tişört, kot pantolon ve çirkin bir güneş gözlüğü takıyordu, neyse ki o günden bu güne bunları değiştirdi.” diyor.

 

Şimdi evli ve çok mutlular! Çiftin boyları toplamı olan 177 santimetreyle Guinness Rekorlar kitabına “Dünyanın en kısa çifti” olarak girmeye hak kazandılar. Rekoru aldıklarında “Umarız bu rekor fiziksel etmenlerden ötürü kendini bir illişkide rahatsız hisseden kişilere cesaret verir ve fiziksel özelliklerin bir insanın değerlendirilmesinde önemli olduğunu düşünen kişilere bir mesaj verir.” dediler.

 

Katyucia “Paulo bana çok şey öğretiyor, o olmasa ben bugün olduğum insan olmazdım.” derken, Paulo da eşi için “Beni her konuda destekliyor. O benim küçük savaşçım.” diyor.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!