Kafa Karıştıran Yeni Trend: Vajina Dudaklarını Gösteren İç Çamaşırı

Vajinanın dış dudaklarının dışarıdan belirgin hale gelmesi durumuna “camel toe” yani direkt Türkçe çevirisiyle “deve toynağı” deniyor. Bu durum birçok kadın tarafından utanç verici olarak görülse de Asya ülkelerinden diğer ülkelere yayılmakta olan yeni trend bu görüntüyü yakalamak isteyen kadınlara kolaylık sağlaması için tasarlanmış iç çamaşırları.

Bana sorarsanız deve toynağı görüntüsüyle yakalanıp hakkında çarşaf çarşaf haber yapılan, aşağılanan ünlülerin bu konuda söyleyecek bir çift lafı vardır. Özellikle bu küçümseme ve dalga geçmeler yüzünden evinden dışarı taytla ya da şortla çıkamayan kadınlarımızın da. Elbette trend olan her şey güzel olacak diye bir şey yok, bence bu iç çamaşırı bir hayli çirkin. Fakat bazı kadınlar vajina dudaklarının dışarıdan belli olmasından, dikkat çekmesinden hoşlanıyorlarmış. “Ferrarin olsa üzerini kapatır mısın?” felsefesini dikkate alan bu kadınlar bunu bir gurur kaynağı olarak gördükleri için iç çamaşırının çıkmasından bir hayli memnunlar.

“Parti külotları” denen bu külotlar hemen her renkte mevcutlar ve satın almak isterseniz Asya ülkelerinden ürün getiren sitelerden faydalanabilirsiniz. Fiyatları 10 ile 30 dolar içinde değişiyor.

Zevkler ve renkler tartışılmaz diyeyim tabii, yok satan bu iç çamaşırını almak için birbiriyle kapışan kadınlar benim gibi düşünmüyor demektir. Ben yine de bu modanın bir an önce bitmesi için dua edeceğim.

 

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!