Komik Seks Kazaları

Çiftler cinsel yaşamları rutine bindiğinde, ilişkilerine biraz renk katmak için değişik fantezilere yönelirler. Ancak seks hayatlarının biraz hareketlenmesi için başvurdukları bu adrenalin dolu yolculuk kimi zaman hüsranla sonuçlanır ve komik sahnelere vesile olur. Gülsek mi ağlasak mı bilemediğimiz bu çılgın fanteziler yatakta başlar ve genellikle hastanede ya da karakolda son bulur. Siz siz olun değişik fanteziler peşinde koşarken ve ilginç ilişki pozisyonları denerken planınızı iyi yapın. Acele etmeyin. Seks hayatınızı renklendirmek isterken hiç seks yapamaz hale gelebilirsiniz. Yapılan bir araştırmaya göre ilginç cinsel olaylar en çok koltuk, araba, merdiven, duş ve mutfak gibi mekanlarda gerçekleşiyormuş. En çok kırılan ev eşyaları ise; yatak, fotoğraf çerçevesi, kadeh ve sandalye…

Yapılan bir istatistiğe göre; bir yetişkin ömrü boyunca ortalama olarak 5100 kere seks yapıyor, her gün ortalama 240 milyon kişi cinsel birleşme yaşıyor ve bu çiftlerin %33’ü ise ilişki sırasında seks kazası geçiriyormuş. Şaşırtıcı ama gerçek olan bu enteresan cinsel bilgiler, seks hayatı monoton olan insan sayısının fazlalığını gözler önüne seriyor. Fantezilerin garipliği ve çiftlerin bunu uygulamadaki başarısızlığı haliyle komik cinsel olayların yaşanmasına sebep oluyor.

Birbirinden Komik Seks Kazaları

1. Kayganlaştırıcı jel vakası

çift

Büyük annesinin evde olmadığı bir gün bu fırsatı değerlendirmek isteyen genç, kız arkadaşını eve çağırdı. Vakit kaybetmeden seks yapmaya başlayan çiftin kayganlaştırıcı jel sandıkları kremin aslında kan basıncını düşüren kalp ilacı olduğunu anlamaları biraz uzun sürdü. Hastaneye zor yetişen çift, doktorlar tarafından yapılan yüksek doz oksijen ve su müdahalesi ile anca kendilerine geldiler.

2. Kemik kıran kaza

gözü bağlı kadın

İngiltere’de yaptıkları veda partisinin ardından bir araya gelen müstakbel çift, veda partisinin de verdiği gazla, sanki ertesi gün evlenecek olan onlar değilmiş gibi sevişmeye başladılar ve ortaya vahim bir durum çıktı. Gelinin kürek kemiği çatladı ve en kötüsü de ertesi gün kendi nikah törenine tekerlekli sandalye ile katılmak durumunda kaldı.

3. Fast food dükkanı

el

Arabanın içinde sevişmek isteye bir çift bunu sessiz sakin bir parkta yapmayı tercih etti. Kendinden geçen adamın bacağı vites koluna takılınca da engellenemez ilerleyiş başladı. Bulundukları yer yokuş olduğu için hızla aşağı doğru inmeye başlayan araç ancak bir fast food dükkanına daldıktan sonra durabildi. Neye uğradığını şaşıran çift ise, şaşkın bakışların hedefi oldu.

4. Beton kazası

seks yapan çift

Amerika’da yaşayan 22 yaşında bir gencin adli tıp raporunda yer alan olay en garip cinsel ilişkiler listesinde birinci sırada yer almaya aday durumda. Çılgın fantezilerin sınırlarını zorlayan kadın, partnerinin rektumuna huni yardımıyla beton döktü. Bu durumdan habersiz olan genç adam, rektumundaki rahatsızlık yüzünden hastaneye gitti ve yapılan muayenede çılgın partnerinin seks kurbanı olduğu ortaya çıktı.

5. Araç fantezisi

erkek ve kadın

Fransa’da her ikisi de evli olan çift, biraz heyecan ve adrenalin yaşamak istedi. Ancak arabada seks yapmaya başlayan çiftin heyecanı hastanede son buldu. Araç dar olduğu için hareketi kısıtlanan adamın vücudu bir anda kaskatı kesildi. Hareketsizlik yüzünden omuriliği kilitlenen adam hareket edemez halde acilen ambulansla hastaneye yetiştirildi. Bu fantezi de ne yazık ki hüsranla sonuçlanmış oldu.

6. Yüzük mağduru adam

kadın

Yalnız yaşayan İsveçli bir adam evde fantezi yapmak istedi. Fantezisinde kendi yaptığı penis yüzüğünü kullanınca olanlar oldu. 20 cm’lik çelik yüzük penisine sıkışınca ne yapacağını bilemeyen adam can havliyle hastaneye gitti. Penisinin kesilmesi ihtimali ile karşı karşıya kalan adamın tedavisi başarılı oldu ve penisinden olmaktan son anda kurtuldu. Uzun bir süre fantezilerden uzak bir yaşam süreceği kesin.

7. Batman’in Gazabı

olgun çift

60 yaşındaki Amerikalı adam, kendinden bir hayli küçük genç sevgilisine heyecan dolu bir gece yaşatmak istedi. Genç kadını yatağa kelepçeleyip gözlerini bağlayan adam, genç kadın için hazırladığı sürprizi yapmak için işe koyuldu. Batman kostümü ile fantezinin sınırlarını zorlayan çapkın adam dolabın üzerine çıkıp oradan sevgilisinin üstüne atlama planları kurarken kendini yerde buldu ve bayıldı. Elleri ve gözleri bağlı olan genç kadın olay karşısında çaresiz, saatlerce bağırarak sadece yardım isteyebildi. Saatler sonra eve gelen polis ve itfaiye ekibi olaya anlam vermekte zorlandı.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!