Sadece Minyon Kadınların Anlayabileceği 6 Şey

İri ve uzun boylu kadınlar hemen her yerde dikkat çekmeyi başarırlar. Manken gibi bir fiziğe sahip olan kadınların bazı konularda avantajlı olduğunuzu söyleyebiliriz. Ancak onların da kimi zaman boylarından ve iri oluşlarından şikayet ettiklerini duyarız. Elbette uzun boylu olmanın dezavantajları da vardır. Gelelim minyon, ufak tefek kadınlara. Minyon kadınlar hayatın içinde bazı zorluklarla karşılaşsalar da uzun boylu kadınlara göre kimi zaman daha avantajlı konumdadırlar. Yani aslında bu iki vücut tipine sahip kadın için hem bazı avantajlar söz konusudur hem de bazı dezavantajlar. Ne demişler kadının halinden kadınlar anlar.

Minyon Kadınların Yaşadıkları

1. Alışverişte sorun yaşarlar

alışveriş

Genel olarak bakıldığında kıyafetle ilgili sorun yaşamazlar. Hatta çoğu durumda avantajlı bile sayılırlar çünkü minyon oldukları için zayıftırlar ve çoğu mağazada aradıkları bedeni şıp diye bulurlar. Ancak gel gör ki aldıkları pantolonların boyu her zaman uzun gelir. Bu yüzden bir de paça boyu yaptırmak zorunda kalırlar. Haliyle bu kadınlar kendilerine göre İspanyol paça pantolon bulmakta epey zorlanırlar. Kimi zaman kıyafetlerini almak yerine diktirmek onlara çok daha az zaman kaybı yaşatır.

2. Etkinlikleri kabusa döner

konser

Bir konsere ya da kalabalık bir etkinliğe gittiklerinde mutlaka en önden bilet almak zorunda kalırlar. Arkalarda kalırlarsa vay hallerine. Boyları kısa olduğu için ne sahneyi görebilirler ne de etraflarındaki insanlar yüzünden doğru düzgün nefes alabilirler. Öyle ki açık alanda bile oksijensiz kalıp fenalık geçirmeleri işten bile değildir. Konser alanında sahneyi görebilmek için bin dereden su getirirler. Bu yüzden onları gecenin sonlarına doğru omuzlarda görmek kimse için şaşırtıcı olmaz.

3. Bazı konularda yardıma ihtiyaç duyarlar

kısa boylu kadın

Minyon kadınların en büyük derdi uzanmak istedikleri şeye çoğu zaman kendi başlarına yetişememeleridir. Bu yüzden bir mağazada kıyafet bakarken ya da markette alışveriş yaparken birilerinin yardımına ihtiyaç duyarlar. Ancak çok sevimlidirler ve onları kimse kırmak istemez. Minyon oluşlarının avantajını kullanan bu kadınlar sempatik tavırlarıyla eşlerine ya da sevgililerine her istediklerini yaptırma potansiyeline de sahiptirler.

4. Minik ayaklarına ayakkabı bulmakta zorlanırlar

ayakkabı giyen kadın

Minyon yapıda oldukları için ayakları da küçüktür. Kendilerine uygun ayakkabı bulmakta zorlanırlar. 35 numara ayakkabı aramaktan yorulup sonunda ayakkabılarını özel olarak yaptırmak zorunda bile kalabilirler. Ancak her ne kadar ayaklarının küçük oluşundan şikayet etseler de minik ayaklara sahip bu kadınlar erkekler için oldukça çekici ve seksidir.

5. Hiçbir zaman yaşlarını göstermezler

natalie portman

Minyon kadınlar her ne kadar 15-16 yaşlarındayken ufak görünmekten nefret etseler de yaşları ilerleyip 30-35 olduklarında da bu kez 20-25 yaşında göstermekten bir o kadar memnundurlar. Çok sevimli ve enerjiktirler, hatta çok seksi oldukları da inkar edilemez bir gerçektir. Örnek vermek gerekirse Kylie Minogue, Natalie Portman, Shakira, Salma Hayek ve Eva Longoria gibi çıtır ünlüler erkeklerin en beğendikleri kadınlar arasındadırlar. Peki erkekler neden minyon kadın sever? Çünkü erkeklerin genlerinde olan korumacı ve sahiplenici yapıya ve kendilerini güçlü hissetme arzularına en iyi yanıt verenler minyon kadınlardır da o yüzden. Hatta genelde minyon kadınlar kısa boylu erkeklerin değil uzun boylu erkeklerin çekim alanına girerler.

6. Markaların indirimlerinden en iyi onlar faydalanır

alışveriş yapan kadınlar

Pek çok ünlü marka genellikle dar kesim ve küçük beden kıyafet üretir. Uzun boylu ve iri kadınlar bu markaların tasarımlarına hayran olsalar da kendilerine uygun kıyafeti bulmakta zorlanırlar. Ama durum minyon kadınlar için öyle mi? Onlar bu tarz kıyafetler için yaratılmışlardır. Bu markalar indirime girdiğinde mağazaya ilk gidenler onlardır. Yani onlar her durumda şanssız değillerdir. Hatta olumsuzlukları avantaja çevirmeyi de gayet iyi bilirler. Ancak kıyafet seçimine dikkat etmeleri şart, yoksa olduklarından kısa görünebilirler. Minyon kadın nasıl giyinmeli diye soracak olursanız bu kadınlar boylarını uzun gösterecek kıyafetlere yönelmelidirler. Çok dar ya da çok bol kıyafetler onlara göre değil. Yatay çizgileri olan ya da büyük desenlere sahip kıyafetler giymekten kaçınmalılar çünkü yatay çizgiler ve büyük desenler minyon kadınları daha kısa ve kilolu gösterir. Pantolon seçimlerinde de düşük bel tercih etmeleri fizikleri açısından çok daha uygun olur.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!