Rüyada Yüzdüğünü Görmek: Denizde Yüzmek, Boğulmak

Yüzmek, fiziksel olarak çok fazla enerji harcadığımız ve tüm kaslarımızı çalıştırdığımız bir aktivitedir. Yüzerken bir noktaya ulaşmak için çaba harcarız. Bu yüzden rüyada yüzdüğünü görmek, iş hayatıyla ilişkilendirilir. İş hayatında başarılı olmaya ya da ticaretle uğraşılıyorsa bir ortaklıkla işlerin büyütüleceğine delalet eder. Çalışan kişi içinse zam, prim ya da ikramiye gibi maddi bir gelir anlamına gelir.

Ayrıca rüyada yüzülen suyun temiz ya da pis olması rüyanın anlamını değiştirir. Temizlik hedefe ulaşmayı temsil eder. Rüyada yüzülen su temizse yapılan yolculuk sonunda başarıya ulaşılacaktır. Kirlilik ise hedefe giden yolda yenilgiyi gösterir. Bu yüzden yüzülen su kirliyse başarısızlığın ortaya çıkacağı söylenir.

Rüyada Yüzmek İstemek

 • Rüyadaki yüzme isteği, hayırlı bir kısmet sonucu gerçekleşecek evlilik anlamına gelir. Güzel bir düğünden sonra keyifli günler geçirilecek, tüm dertler unutulacak, bütün yükler atılacaktır. Buna bağlı olarak da iş hayatında verimli girişimler ortaya çıkabilir. Ancak mutluluğa ve rehavete kapılıp iş hayatına gereken önem verilmezse bazı sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlar için dikkatli olunması gerekir.

Rüyada Yüzme Bilmediği Halde Yüzdüğünü Görmek

 • Rüyada yüzme bilmediği halde yüzdüğü gören kişi, hayırlı kazançlar elde edecektir. Bir girişimde bulunacak ve bu yeni girişim birkaç problemden sonra kazanç getirecektir. Bu yüzden iş hayatında çok disiplinli ve dikkatli çalışılmalıdır. Küçük sorunlar zamanında halledilirse işler sorunsuz bir şekilde her geçen gün daha iyi gelişecektir.

Rüyada Havuzda Yüzmek

 • Rüyada havuzda yüzmek, kişinin kısa süre içinde hayal kırıklığı yaşayacağına ve vefasızlık göreceğine yorulur. Vefasızlık, incinmeye ve güven sarsılmasına yol açabilir.
 • Bunun yanında farklı bir yoruma göre ise maddi bir zarar söz konusu olabilir. Yaşanabilecek tatsız olaylara önceden önlem alınırsa, zarar azaltılabilir. Bu yüzden bir süreliğine de olsa harcamalara dikkat etmek gerekir.

Rüyada Nehirde Yüzmek

 • Rüyada nehirde yüzmek, kişinin kendini hayatın akışına bıraktığı anlamına gelir. Kendini olayların seyrine bırakmanın sonucu mutluluk olabilir. Çünkü bazen akışa karşı gelmek durumu değiştirmez ve hayatı oldukça zor hale sokar. Böyle durumlarda insan başına gelen olayları olgunlukla karşılayarak doğruca yaşamın gösterdiği yönde ilerlerse mutlu olabilir.

Rüyada Gölde Yüzmek

 • Rüyada gölde yüzen kişi, iş hayatında ve aile ilişkilerinde yaptığı hatalardan ve işlediği günahlardan dolayı pişmanlık duyuyordur. Ancak pişman olup tövbe etmek için hiçbir zaman geç değildir. Kişi elinden geleni gerçekten yaptıktan sonra Allah’tan af dileyebilir ve tövbe edebilir. Tövbe eden kişi yine de bir süre daha bu pişmanlığın verdiği vicdan azabını hissedecektir.

Rüyada Okyanusta Yüzmek

 • Rüyasında okyanusta yüzen kişi hayırlı haberler alır. Kazanç sağlayacağı kapılar bir bir açılır. Açılan kapılardan azimle geçerken hiçbir sıkıntıdan etkilenmez.
 • Rüyada okyanusta yüzmenin başka bir anlamı da devlet katında söz sahibi olunacağı, makam ve mevki elde edileceğidir. Makam yükseldikçe hayal edilen hayata yaklaşılır. Yükselen kişi çevresinden gelecek desteklere karşı seçici olmalıdır. Çünkü yükselen insanlar hep göz önünde olurlar ve iyi niyetli gibi gözüken kötü insanlardan zarar görebilirler.

Rüyada Karada Yüzmek

 • Rüyada karada yüzmek, gerçek hayatta bazı işler karşısında boşa zaman harcanabileceğine yorulur. Kişi gösterdiği çaba sonucunda bir arpa boyu yol alamayabilir ve hüsrana uğrayabilir. Bu durumda büyük hedefler belirlenmemeli ya da hedeflere yürürken atılan adımlar doğru hesaplanmalıdır. Ancak yine de bir süre daha başarısızlık devam edecektir.

Rüyada Yağmur Suyunda Yüzmek

 • Rüyasında yağmur suyunda yüzen kişinin ekmeğine leke sürülmez. Bu kişi hiçbir zaman doğru bildiği yoldan ayrılmaz. Yürüdüğü yolda doğrudan şaşmaması iyi yerlere gelmesine sebep olur. İş hayatında ya da eğitim hayatında yüksek mevkilere gelebilir. Yeter ki hayal etsin ve bunun için emek göstersin.

Rüyada Soğuk Suda Yüzmek

 • Rüyasında soğuk suda yüzen kişinin ruhu şifaya kavuşacaktır. Şifaya kavuşan ruh, ideallere ulaşmak için tüm olanaklara sahip olacaktır. Ancak ideallere ulaşmak isabetli kararlar gerektirir. Bu yüzden rüya sahibi kararlarını iyi sorgulamalıdır. Dikkatle alınan kararlar sayesinde rakiplerle girilen mücadeleler kazanılabilir.

Rüyada Çamurda Yüzmek

 • Rüya çamurda yüzen kişinin yapacağı bir hata yüzünden büyük bir zarara uğrayacağına işaret eder. Yapılan hata sonucu aile hayatında da düzen bozulacak ve eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacaktır.
 • Çamur bir taraftan da uyarı demektir. Rüya sahibi atacağı adımlarda dikkatli olmalı, bin düşünüp bir hareket etmelidir.

Rüyada Temiz Suda Yüzmek

 • Temiz su, kişinin zor günlerinin geride kalacağına, tüm dertlerinin kısa sürede son bulacağına yorulur. Kişi alacağı kararlar sonucunda doğru işler yapacaktır. Karar alırken tüm ihtimallerin gözden geçirilmesi de bu noktada önemlidir.
 • Rüyadaki temiz su, genç insanlar için gelecekte yapılacak iyi işleri işaret eder. Kişi yaptığı doğru değerlendirmeler ışığında yerinde yatırımlar yapacak ve böylece parlak bir geleceğe adım atmış olacaktır.

 Rüyada Kirli Suda Yüzmek

 • Rüyasında kirli suda yüzdüğünü gören kişi, yaşayacağı olaylar yüzünden zorluk çekecek demektir. Yaşanan bir olaydan dolayı zarar edilebilir, maddi ve manevi olarak yalnız kalabilir. Bu yüzden kişi, atacağı adımlarda çok dikkatli olmalı ve riskli yatırımlardan kaçınmalıdır.
 • Kirli su bir yandan da büyüklere hürmet edilmediğinin sembolüdür. Rüya sahibi anne ve babasına hürmet göstermelidir. Böylece yaşanan tüm zorlukları anne ve baba duasıyla aşabilir.

Rüyada Az Suda Yüzmek

 • Az suda yüzmek, rüya sahibi için bir ayrılık habercisi demektir. Ayrılığı yaşayan kişi büyük üzüntü içine düşecektir. Ancak bu süreçte kendiyle baş başa kalacak ve her şeyi düşünme fırsatı yakalayacaktır. Ancak bu durumu fırsata çevirerek doğru adımlar atabilir ve hayatını yeniden yoluna koyabilir.

Rüyada Masmavi Denizde Yüzmek

 • Rüyada masmavi denizde yüzen kişinin çalışarak bir yerlere geleceği söylenir. Kişi, belirlediği hedeflere planlı bir çalışmayla ulaşacaktır. Bu durumda bazı gelişmeler geçmişin yaralarını gün yüzüne çıkarabilir. Ancak azim her an ileriye gitmek için bir ışık olacaktır. Kişi yoğun çalışma temposuna dayanamayarak pes etmemeli, emeklerinin karşılığını almak için azimle çalışmalıdır.

Rüyada Derin Denizde Yüzmek

 • Rüyada denizin derin olması, rüya anındaki duyguya göre yorumlanır. Rüyada derin suda korkmadan yüzülüyorsa güzel işler başarılacaktır.
 • Suda yüzerken korkmak ise hastalık geçirileceğine ve hapse düşüleceğine işarettir. Rüyadaki duygu iyi tahlil edilmeli, buna göre yorum yapılmalıdır.

 Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

 • Bulanık su, tehlikeli durumlara işaret eder. Bulanık suda yüzen kişi, iş hayatında tehlikeli işlere girer, aile hayatında huzursuzluklar baş gösterir. Bulanık su dünya hayatının karmaşıklığının sembolüdür. Kişinin hayatı karmaşık bir hal alacak, dünya işlerine yönelerek maneviyat unutulacaktır. Bu yüzden geçmişteki hatalar tekrar edilecektir.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

 • Dalga, denizin sakinliğini ve huzurunu bozan etkenlerden biridir. Rüyada dalgalı denizde yüzen kişi zorlu mücadeleler yaşayabilir, keder dolu günler beraberinde başka sorunları da ortaya çıkarabilir.
 • Başka bir yoruma göre de dalgalı denizde yüzmek, evliliğin biteceğine işaret eder. Kişi bekarsa kısmeti kapanacak ve aradığı aşkı bulması zorlaşacaktır.

 Rüyada Gece Yüzmek

 • Rüyasında gece yüzen kişinin sıkıntı yaşamadan kariyer basamaklarını hızlıca çıkacağı delalet edilir. Kişiye güzel fırsatlar gelecek, tanıştığı doğru kişiler sayesinde olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Ayrıca iş hayatında olan yükseliş maddi gücü de beraberinde getirecektir. Bu yüzden alınacak destek doğru belirlenmeli, uzun vadeli bir yol haritası çizilmelidir.

Rüyada Dipten Yüzmek

 • Dipten yüzen kişi iş yaşamında büyük bir hırs gösterecektir. Kişi hırsın etkisiyle çok çalışacak, saygı duyulan başarılar elde edecektir. Ancak bu yükselişte kem gözlere dikkat etmek gerekir. Başarının devamı için aile büyüklerinden bolca dua alınmalıdır. İşlerin nazar yüzünden bozulması bu şekilde önlenebilir.

Rüyada Yunus Balığı ile Yüzmek

 • Yunus balığıyla yüzen kişi hayırlı günler yaşayacak demektir. Hayatından mutluluk ve sevinç eksik olmayacaktır. Bu durumda çevresine dostça davranacak, sinirini ve stresini bu şekilde atacaktır. Mutluluk yakın zamanda güzel günleri beraberinde getirecektir.

Rüyada Eşiyle Denizde Yüzmek

 • Rüyada eşiyle yüzen kişi her geçen gün sıkıntılarından kurtulacaktır. Yavaş yavaş sıkıntılarından kurtulan kişi kendini işine verecek, bu sayede değerli gayrimenkullere sahip olacaktır. Bu evrede sağlıklı düşünerek hareket etmesi, yalan söylemekten kaçınması gerekir.

Rüyada Yüzere Kıyıya Çıkmak

 • Rüyada yüzerek kıyıya çıkmak, ruhsal çöküntünün kısa sürede atlatılacağına işaret eder. Kader kişinin yüzüne gülecektir. Ancak çevreye karşı çok dikkatli olunması gerekir. Rüya sahibi dost sandığı kişilerin ihanetine uğrayabilir. Özellikle tanıdığı biriyle ortak işe giriyorsa sürekli tetikte olmalıdır.

Rüyada Yüzerken Korktuğunu Görmek

 • Denizde yüzerken korkmak, maddi durumun düzeleceğine işarettir. Bazı yatırımlar artık meyvesini vermeye başlayacaktır. Düzelen maddi durumlarla beraber gelen harcama rahatlığı yüzü de güldürecektir.

Rüyada Yüzemeyip Boğulmak

 • Kişinin yanlış seçimlerinin sonuçlarıyla yüzleşeceğine delalet eder. Rüyasında yüzemeyip boğulan kişi, çevresi tarafından yanlış yönlendirilecektir. Eğer gerçekten güven vermeyen bir kişi ile çalışılıyorsa temkinli olunması gerekir. Bazen ihanet hiç beklenmeyen insanlardan gelebilir.

Diğer tüm tabirler için rüya tabirleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!