Hakkımızda

Kadın olmak dünyanın daha yaşanılır olması için uğraşmak, birden fazla işi aynı anda yapabilmek, muhteşem yeteneklere sahip olmak demektir. Kadın olmak bilgiyi ve pratiği aynı noktada buluşturabilmektir.

İnsanın en doğal güdülerinden bir tanesi araştırmak, öğrenmek ve ilgi alanları ile bilgi toplamaktır. Bilgi ise sonsuz bir olgudur. Son yıllarda internet sitelerinin bu sonsuzluğun içine eklenmesiyle birlikte doğru bilgiye ulaşmak karmaşık bir hale de geldi. Sebboy.com, aradığınız bütün bilgileri tek bir noktada toplayarak sizler için büyük bir kolaylık sağlamak amacıyla hazırlanmış bir internet sitesidir. Sağlıktan güzelliğe, çocuk bakımından ev dekorasyonuna, rüya yorumlarından yemek tariflerine kadar günlük yaşam içerisinde ihtiyacınız olan bütün bilgilere, tek tek aramaya gerek kalmadan Sebboy.com’dan ulaşabilirsiniz.

Saçlarınız yorgun mu düştü, cildiniz artık eskisi gibi parlamıyor mu? Geleneksel yöntemlerin bu konularda çarpıcı sonuçlar yarattığını biliyor muydunuz? Güzellik bütün kadınlar için önemlidir ve çoğu zaman güzel görünmenin sırrı basit malzemelerden geçer. Kendinize uygun bir yöntem bulmak için sayfalarımız arasında dolaşmanızı öneririz. Çocuğunuz bütün geceyi uyumadan ve sizi uyutmadan mı geçirdi? Anne çocuk kategorisinden çocuğunuzun iyileşme sürecine katkıda bulunmak için neler yapabileceğiniz hakkında fikir edinebilirsiniz. Henüz bir anne adayı iseniz bütün gebelik haftalarına dair ayrıntılar gebelik kategorisinde sizleri bekliyor. Böylece gebelik ile ilgili bütün süreçleri bilinçli bir şekilde geçirebilirsiniz. Beslenme, sağlıklı yaşam, egzersizler ve diyetler ile ilgili de aradıklarınızı Sebboy’da bulabilirsiniz.

Sağlık her zaman en çok aranan seçenek olsa da güzellik, dekorasyon ve hobileriniz için de aradıklarınız Sebboy’da. Çiçekleriniz bizden aldığınız öneriler ile daha güzel olacak, evleriniz ve bahçeleriniz rengarenk alanlara dönüşecek. Dekorasyon önerilerimize kulak vererek son trendleri yakalamanız da mümkün. Evlilik yaşamı ve cinsellik konularında ise aklınıza takılan bir konuda Sebboy.com’dan araştırma yapma şansınız bulunuyor.

Yaşamın en gizemli konuları olan rüya tabirleri, fallar ve astroloji konularından da uzak kalmamak için de bizi takip edin. Gördüğünüz rüyaların anlamlarını, falınızda çıkan sembolleri, burcunuzun size getireceklerini öğrenmek için neden farklı bir kaynağa ihtiyacınız yok.

Sebboy ekibi olarak size sunduğumuz her türlü bilgiyi süzgeçten geçirip uzun bir kontrol mekanizmasının ardından yayına sunuyoruz. Yerli ve yabancı kaynaklardan, akademik çalışmalardan yararlanarak hazırladığımız içeriklerin size maksimum fayda sağlaması için yenilenen bilgiler eşliğinde en doğru bilgileri sunmaya çalışıyoruz. Teknolojinin sunduğu imkanların yaşamımızı kolaylaştırdığını inkar edemeyiz. Ancak kabul etmemiz gereken bir ayrım var ki, her bilgi mutlak doğru olmuyor. Doğru olmayan yönelmeler ise sağlık ve yaşam açısından riskler içerebilir. Bu nedenle Sebboy ekibi olarak kriterlerimizin ilk sırasına güvenilir ve doğru içerikleri sunmayı koyuyor, bu kriterden ödün vermeden hareket ediyoruz. Fakat yine de sağlık ile içeriklerimizin tanı veya tedavi yerine kullanılamayacağını belirtmek isteriz.