BAŞAK

Başak Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

Başak burçları için 2018 yılı değişimlerle dolu bir yıl olacak. Bu yıl Başak burçlarının geride kalan yıllara göre en görkemli olacakları zaman. Hatta diğer yıllara göre karşılarına çok büyük fırsatlar çıkacağı söylenebilir. Bu yılın en önemli getirisi geçmişte yaptıkları hatalardan ders çıkaracak olmaları. Bu yıl dostlukların Başak burçlarını ayağa kaldıracağı bir yıl olacak. Özellikle cesur Başakları büyük sürprizler bekliyor. Güvenliği her zaman ön plana alan Başak burçları bu yıl biraz daha özgür düşünürlerse başarı onları bulacak. Alacakları kararlarda mantıklarını ve cesaretlerini birlikte kullanırlarsa önlerindeki yolların ne kadar açılacağını görecekler.

2018 yılının geneline bakıldığında Başaklar için en durgun ayların Temmuz ve Ağustos olduğu görülüyor. Bu aylar arasında özellikle finansal konularda dikkatsiz davranan Başakları, ilerleyen günlerde zor zamanlar bekleyecek. Bunu bilip, ona göre bütçe planlaması yapan Başaklar ise, Ağustos ayını atlattıktan sonra feraha erecekler. 2018 geneli Başaklar için iletişim kanallarının yüksek olduğu bir yıl olacak. Başaklar da aynı şekilde iletişim kurmaya gayret ederlerse fırsatlar, kapılarına kadar gelecek. Geleneksel soğuk tavırlarının ardında yatan iç dünyalarını ortaya koyabilen Başaklar, en verimli yıllarından birini yaşayacaklar.

Aşk konusunda Başakları bu yıl bazı değişiklikler bekliyor. Her zamanki mantıklı tavırları yerine zaman zaman duyguları ön plana çıkacak. Kariyer konusuysa oldukça stabil ilerleyecek. Yılın çok az zamanı Başaklar için risk görünmekte. Günlük yaşamlarına dikkat eden Başaklar ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşmayacak.

Başak Burcu İş Hayatı

Başak burçları için 2018 yılı iş hayatlarında parıl parıl parlayacakları bir sene olacak. Hem iş hem de kişisel gelişimle ilgili önemli gelişmeler yaşayacaklar. Bu yıl iş kadar işle ilgili eğitimler de ön planda. Bir önceki yılda kariyerinde başarısız olan Başak burçları için bu yıl önemli atılımlar görünüyor. Özellikle Kasım ayına kadar Başak burçları için verimli bir dönem olacak. Hatta bu aya kadar yaptıkları işin yanında ek işlerden kazanç elde etmeleri mümkün. Özellikle basın, yayın, iletişim alanlarında çalışan Başak burçları başarılarına başarı katacaklar. Eğer herhangi bir ortaklık durumu varsa, tabii ki bir Başak burcunun yapması gerektiği gibi ince eleyip sık dokuyacaklar.

2018 yılının Nisan ayına kadar Başaklar, kariyerleri için uğraşacaklar. Mart ve Nisan aylarında yapılacak bir anlaşma varsa, Nisan sonuna kadar beklemeleri Başakların daha sonra sorun yaşamalarını engelleyecek. Haziran ayındaysa ibre, kariyerden kişisel gelişime dönecek. Yaz ayları Başakların kendilerini geliştirip, daha farklı alanlarda tecrübeler edinecekleri bir dönem olacak. Bu gelişim dönemi Ağustos sonuna kadar devam edecek. Bu aylar arasında Başakların kariyerleri yerine, öğrenmeye vakit ayırmaları önümüzdeki aylarda işlerinde atılım yapmalarını sağlayacak.

Bu aydan sonraysa Başaklar tam bir iş canavarına dönüşecek. Halihazırda işkolik olan bu burcun mensupları, özellikle detayların önemli olduğu sosyal medya alanına geçiş yapabilirler. Bu yeni deneyim Başakların hayatlarında tahmin edemeyecekleri kapılar açacak. Başakların bu alanda uzlaşmaları birdenbire olmayacak. Bu aylar, üzerinde çalışılan konuların meyvelerinin toplanacağı bir döneme dönüşecek.

Başak Burcu Aşk Hayatı

2018 yılı Başaklar için aşk geçmişine dönük sorgulamaların olacağı bir sene olacak. Belki çok yakında bırakılan bir ilişkinin silinmeyen izleri bu yıl içerisinde sorgulanacak. Ancak bu tavrın uzun süre devam etmesi sorunlu bir durum oluşturacağı için, Başaklar kendilerini geçmişi sorgularken yakalarsa, bir an önce o duygudan çıkmaya çalışmalıdırlar. Tabii ilişkisi olan Başaklar için de ilişkilerini sorgulayacaklarını eklemek gerek. Bu sorgulama ise ilişkinin son bulmasına kadar varacak bir sürecin başlangıcı olabilir. İlişkisine güvenen Başakların aşırı kuruntulu olmaktan kaçınması gerek. Dışarıdan gelen dedikodular, ince eleyip sık dokuyan Başaklara zarar veremeyecek. Bütün bir yıl aşık olunan kişi ve aile arasında denge kurulma sorunu yaşanabilir.

Mart ayı içerisinde Başakların duygusal hayatları tam bir sınav gibi olacak. Bu ay Başaklar oldukça ilgi görecekler ve sosyal hayatta belirginleşecekler. Mart ayının bu büyülü havasının ardından Haziran, ilişkiler için bambaşka bir dönemi başlatacak. Bu aydan sonra Başaklar ilişkilerinde aceleci bir tavır takınacaklar. Aceleci tavırlarıysa ilişkileri konusunda hata yapmalarına neden olacak. Yıldızlar bu dönem içerisinde Başaklara daha temkinli davranmalarını söylerken, Ağustos sonuna kadar bu durum böyle ilerleyecek. Ağustos ayının bitmesiyle birlikte, ilişki düzeyinde yaşanan sorunlar da son bulacak.

Genel olarak 2018 yılı içerisinde Başaklar, duygusal olarak daha fazla beslendikleri ilişkilere ihtiyaç duyacaklar. Evli Başaklar da aynı ihtiyacı hissedecekler. Evli olan Başaklar keskin ve eleştirel dillerini bir kenara bırakıp, karşılarındaki kişiye duygularını daha net anlatmanın bir yolunu bulurlarsa, süregelen aşk hayatlarını düzene koyabilecekler. Yalnız Başakları ise sürpriz bir aşk bekliyor olabilir. Aşk bu yıl Başaklar için en keskin hatlarıyla sahaya çıkacak.

Başak Burcu Sağlık

2018, Başak burçları için sağlıklı geçecek gibi görünüyor. Geçmişte yaşanan sağlık sorunları bu yıl tekrarlamayacak. Ufak tefek sıkıntılar ise rahatlıkla atlatılacak. Tabii ki beslenmelerine dikkat etmeleri sağlıklı olmalarının en büyük ayrıntısını oluşturacak. Başak burçları beslenme konusunda takıntılı oldukları için, bu programı oluşturmak onlar için pek zor olmayacak. Beslenmeyle birlikte sportif aktivitelere yoğunlaşan Başaklar, sağlıkları konusunda ideal bir düzen içine girecekler. Bu yıl içerisinde sağlıkları açısından dikkat etmeleri gereken noktalardan biri de düzenli bir uyku sistemi oluşturmak.

Başak burçlarının sağlıklarıyla ilgili dikkat etmeleri gereken dönemler Nisan ve Ağustos ayları. Nisan ayında spor yapan Başakların daha dikkatli olmaları gerekecek. Temmuz ayının sonunda yaşanacak ay tutulmasıyla birlikte daha başka sağlık sorunları baş gösterecek. Bu sağlık sorunları Başak burçlarının çok yakınlarındaki biriyle ilgili olacak.

2018 yılında Başak burçlarının yaşayabileceği sağlık sorunlarının başında ayak bileği ve eklemlerde oluşabilecek travmalar geliyor. Bu nedenle hareketlerine dikkat etmeleri tavsiye edilir. Her konuyu uzun uzadıya düşünen ve enine boyuna tartan Başak burcu insanlarının ruhsal problemler yaşaması da olası. Bu da demek oluyor ki bazen olayları akışına bırakmak, Başak burçlarının pek alışkın olmadığı bir durum olsa da kazanmaları gereken bir alışkanlık olmalı. Aşırı titizlik sorunu olan Başakları bu yıl bekleyen sorunlardan biri de cilt hastalıkları. Yaz aylarında güneşin yakıcı etkilerinden korunmak için kullandıkları malzemelere dikkat etmeleri gerekecek.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!