Siz Hangi Ayın Bebeğisiniz? Her Ay Farklı Bir Hikaye Anlatır

Her ay farklı bir hikaye anlatır..

Ocak Bebeği

Doğuştan şanslıdır, çünkü çok yakışıklı ya da güzeldir. Güzel kıyafetler giymeyi sever ancak kolay sıkılır. Bu yüzden gardrobu giymediği kıyafetlerle doludur. Hassas bir ruha sahiptir ancak kalbiyle değil aklıyla düşünür, yani gerçekçidir. İnatçı bir yapısı vardır ve bu durum kimi zaman bezdirici olabilir.

Şubat Bebeği

Hem gerçekliği hem de soyutluğu sever. Akıllı ve kıvrak zekalıdır. Zekası bazen korkutucu olabilir. Biraz sinirli bir yapısı vardır o yüzden fazla sinirlendirmemekte fayda var. Aynı zamanda sessiz ve utangaçtır. Sessiz kişilerin gazabı bir başkadır. Eminiz ki bunu tecrübe etmek istemezsiniz. Şubat bebekleri özgür ruhludur ve cesurdur. Özgürlüğü kısıtlandığında bir kaplana dönüşebilir ve baş kaldırır. Bu yüzden onun hayatına fazla müdahalede bulunmamak akıllıca olur. Burnu havada değil mütevazidir. Dürüst ve sadıktır yani ideal eş kriterlerine uygundur. Sert görünse de hassas bir kalbi vardır ve çabuk incinir. Arkadaş canlısıdır ancak bunu belli etmekte zorlanır. Hayalleri ve umutlarını gerçekleştirme yolunda azimlidir. Eğlenmeyi de sever dinlenmeyi de. Aslında romantiktir ancak dışarıya karşı duygusuz gibi görünür. Komik batıl inançları vardır. Paraya değer vermez, biraz savurgandır.

Mart Bebeği

Çekici bir kişiliğe sahiptir. Sevecen ancak biraz utangaçtır. Çok ketumdur; ağzından laf almak çok zordur. Bu yüzden iyi sır saklar ve dürüsttür. Ona gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Tek istediği huzur ve sevgidir. Sempatik ve cömert tavırlarıyla bilinir. İnsanları kırmaktan korkar, hassas ve naziktir. Duygularını hep içine atar ve dışarıya yansıtmaz. Bu yüzden genellikle hep kendisi zarar görür. Başka insanların hareketlerini gözlemleyerek onlara değer biçer. Bu yüzden dikkatli olun.

Nisan Bebeği

Genellikle uzlaşmacı bir yapısı vardır. Etrafındaki herkesi neşelendirir. Komik ve esprilidir. Çok konuşur ve karşısındakinin dikkatle dinlemesini ister. Onun etrafında olmak çok eğlencelidir. Arkadaşları tarafından çok sevilir. Kendini ve başkalarını motive etme konusunda üstüne yoktur. İnatçıdır. Sempatik tavırlar sergiler. Fazlasıyla dışa dönüktür. Detaycıdır ve biraz evhamlı bir yapısı vardır. Deli doludur. Sevdiğine sadıktır, tek eşliliğe inanır. Ağzı sıkıdır bu yüzden sırlarınız onunla daima güvende olur. İş ortamında ekip çalışmasına yatkındır. Her daim kendinden emindir. Hassas ve cömerttir. Akıllı ve kültürlüdür. Araştırmayı çok sever bu yüzden hemen her konuda bilgi sahibi olmaya çalışır.

Mayıs Bebeği

Güçlü bir iradesi vardır. Cesur ve inatçıdır. Her daim motivasyonu yüksektir. Kolay sinirlenir. Ona sinirliyken yaklaşmayın! Fiziksel olarak oldukça etkileyicidir. Bu yüzden dikkat çekmeyi çok sever ve gözlerin üzerinde olmasından hoşnuttur. Tek bir bakışı çok canlar yakabilir. Kendine güveni tamdır, iltifata ihtiyacı yoktur. Gerçeklerden uzak bir hayalperesttir. İnsan sarrafıdır. Genelde kulağı ve boynuyla ilgili hastalıklardan muzdariptir. Sanatı sever edebiyatla ilgilenir. Evcimen değildir. Seyahat etmeyi çok sever hatta evde olmaktan nefret eder. Gezmeyi sevdiği için çocuk sahibi olmayı da pek düşünmez.

Haziran Bebeği

Kişiliğinde pek çok farklı karakter gizlidir. Yeni arkadaşlar edinmeyi çok sever. Çok çekicidir ve çekici olduğunun farkındadır bu yüzden iflah olmaz bir çapkındır. Müzikten çok iyi anlar. Geniş bir albüm koleksiyonu vardır. Ayrıca film zevki de oldukça gelişmiştir. Öyle ki etkileyici görüntüsüyle bir gün kendisi de aktör ya da aktris olabilir.

Temmuz Bebeği

Onunla birlikte olmak eğlencelidir. Heyecanlı ve gergin olduğunda sessizliğe bürünür ve ne hissettiğini anlamak imkansızlaşır. İş hayatında başarılıdır ve önemli bir mevkidedir. Dürüsttür ve etrafındaki insanlar üzgün olduğunda o da üzülür. Arkadaş canlısıdır. Neşeli ve hazırcevaptır. Duygusaldır fakat davranışlarını kestirmek güçtür. Neye ne tepki vereceği pek belli olmaz. Kolay incinir ancak iyileşmesi uzun sürer. Kinci değildir; bağışlar fakat kendisine yapılanı da asla unutmaz. İlgili ve sevgi doludur. İnsanları gözlemleyerek onlarla ilgili bir kanaat oluşturur. Dikkatlidir ve çok çalışır. Damarına basılmadığı takdirde agresif değildir.

Ağustos Bebeği

Dışa dönük bir kişiliği vardır. Risk almayı sever, cesurdur. Dikkat çekicidir. Kendine güveni tamdır. İyi kalplidir. Genellikle yüksek sesle konuşur. Bu özelliği otoriter yapısından kaynaklanıyor olsa gerek. İntikamcı bir yapısı vardır. Ona karşı olan davranışlarınıza dikkat edin. Müziği ve şarkı söylemeyi çok sever. Biraz hayalperesttir. Ders çalışmaktan nefret eder, bu yüzden dikkati dağınıktır. İsyankar bir yapısı vardır ve en büyük hayali özgür olmaktır. “Acı yoksa zafer de yok” felsefesiyle yaşar. Savaşçı ruhu onu bağımsız ve güçlü kılar. Biraz gizemli, biraz şüpheci biraz da şakacı bir kişiliği vardır.

Eylül Bebeği

İnsanlara karşı sevecendir. Bu yüzden çok arkadaşı vardır. Cesur, korkusuz ve maceracı bir karaktere sahiptir. Bu yüzden onunla yapılan her aktivite heyecanlı ve eğlenceli anlara dönüşür. Genellikle aceleci kararlar alır ve bu sebeple de pişmanlığa meyillidir. Güçlü bir iradeye sahiptir. İlgi görmeyi sever. Hareketli yapısı ve neşeli tavırlarıyla kendini ve başkalarını motive etmekte ustadır. Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi sever. Duygusal ve inatçı bir karaktere sahiptir.

Ekim Bebeği

Sohbet etmeyi çok sever. Sevildiğini hissettiğinde mutlu olur ve dostlarına çok değer verir. Hem kalbi güzeldir hem de dış görünüşü ilgi çekicidir. Kolay kırılır ancak çabuk da iyileşir. Kendisine yapılan kötü şeyleri çabuk unutur, kinci değildir. Hayalperest ve dik kafalıdır. Duygularını kontrol etmeyi sevmez, içinde ne varsa dışarıya yansıtır. Bu yüzden düşünceleri ve hisleri pek öngörülemez. Hem akıllı hem sıcakkanlı hem de çekicidir.

Kasım Bebeği

Güvenilir ve sadık bir kişiliği vardır. Her konuda çok tutkuludur bu yüzden tehlikeli bir karakterdir. Eğlenmeyi çok sever. Gizemli ve çekici bir havası vardır. Bu esrarengiz hali, insanların etrafında pervane olmasına sebep olur. Çok duygusal, bir o kadar da kaprislidir. Sosyalleşmeyi sever, bir ortamda yeni insanlarla kolaylıkla tanışabilir. Korkusuz ve bağımsızdır bu yüzden ele avuca sığmaz bir karaktere sahiptir. Bu ay doğan biriyle bir ilişkiye başladıysanız ona sadık kalın. O da bunun karşılığını aynı şekilde verecektir.

Aralık Bebeği

Sadık ve cömerttir. Rekabetten hoşlanır ve hırslıdır. Organizasyon planlama konusunda başarılıdır ve arkadaşları arasında aktiviteleri düzenleyen kişi odur. Onu anlamak kimi zaman zor olsa da onunla olmak çok eğlencelidir. Hayalperest ve arkadaş canlısıdır. Nasıl arkadaş edinileceğini iyi bilir. Nazik ve hoş sözlüdür. Kolay incinebilen bir yapısı vardır. Hafızası çok kuvvetlidir ve bu yüzden onunla tartışmak hüsranla sonuçlanabilir. Çünkü her ayrıntıyı aklında tutar ve bunu tartışma esnasında dile getirir. Soğuk algınlığına meyilli bir yapısı vardır. Bu yüzden kışın onu hasta görmek olasıdır.

Kaynak

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!