TERAZİ

Terazi Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

2018 Terazi burcunun alışkın olduğu duyguları tekrar yaşatmaya geliyor. İçlerindeki duygusallık ve estetik merakları istedikleri koşullarda yaşamalarına fırsat sunacak. Uzun süredir kendini bir kapana kısılmış gibi hisseden Teraziler yılın ilk günlerinden itibaren üstlerindeki bu baskıyı azaltacak. Gezegenlerin hareketleri Terazilere bu konuda destek olurken cesaret edemedikleri hedefleri de bir rutin haline getirmeye hazırlanıyor. 2017 özellikle Teraziler için bitmeyen işlere başlamakla geçti. Bu durum hem ruhen hem de fiziksel olarak Terazi burçlarını bir hayli yordu. 2017 yılının sonlarına doğru bu durumu fark etseler de harekete geçmek için yeterli enerjiyi kendinde bulamayan Teraziler için fırsat kapısı yeni yılla birlikte aralanıyor.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Melankoli artık Terazilerin bir türlü kurtulamadığı bir ruh hali olmuştu. Gerek yaşadıkları hayal kırıklıkları gerek beklentilerinin karşılanmaması onları epey yıpratmıştı. Ancak 2018 gökyüzü hareketleri Terazilerin hiç yaşamadıkları serüvenlere atılmalarına neden olacak.

Henüz evlenmemiş ya da evlenmeyi düşünmeyen Teraziler için bu ihtimal artık hiç uzak sayılmaz. Karşılarına daha önce iyi bir partner adayı çıkmayan Teraziler bu yıl her an tetikte olmalılar. Çünkü bu yıl Terazilere aşk resmen geliyorum diyor. İçlerindeki durgunluğu bu telaşla birlikte atacaklar ve uzun sürecek bir mutluluğun ilk adımlarını da bu şekilde atmış olacaklar. Zaten evli olan ya da bir ilişkisi olan Teraziler için ise 2018’de aşk hayatları durağanlığını kaybedecek. Bu sayede unutmaya yüz tutmuş heyecanları yaşamaya tekrar başlayacaklar. Ancak tabii ki sihirli bir değnekten bahsetmiyoruz. Güzel sonuçlara ulaşmak için Teraziler de gereken özveriyi gösterecekler. Bunun için en azından geçen seneye göre daha istekli olacaklar denilebilir. Bu çabalarının sonucunda da ilişkilerindeki sıkıcılık ortadan kalkarak partnerlerinin de heveslenmesine yardımcı olacak. Özellikle birlikte planladıkları tatillerde ve seyahatlerde bu duyguları daha yoğun bir şekilde hissedeceklerini söyleyebiliriz. Ev içerisindeki huzur sayesinde uzun zamandır çevrelerinde mutsuz görünen Terazilerin yüzleri gülmeye başlayacak ve pozitif bir enerjiye sahip olacaklar.

Yeni yıl, geçmişte oldukça üzülen ve kalplerini birine açmaktan korkan Terazileri unutmayarak onlar için de bir plan yapıyor. Yaşadıkları hayal kırıklıkları artık “ben bir daha sevemem” demelerine neden olsa da bu sözlerini çok çabuk unutacaklar. Çünkü artık Terazilerin ilişki anlayışı değişiyor ve haliyle aşk hayatlarında köklü bir değişime sebep oluyor. Artık Terazi burçları için ilişki sadece yalnız kalmamak değil, aynı zamanda sevdiği kişinin hayatına ortak olmak olacak. Bu durumu yaşayarak gördükleri için gözlerinde büyüttükleri insanların iç dünyasını kolayca keşfeder hale gelecekler. Bu da onlara yol gösteren bir taktik olacak. Artık karşı tarafı da ciddiye almaya başlayarak, onun da duygularına önem vererek ilişkilerini kuracak olan Teraziler, böylece uzun soluklu ilişkilerin başlangıcını yapmış olacaklar. Yeni yıl onlara daha önce yaşadıkları hayal kırıklıklarını tekrar yaşatmayacak, ilişki anlamında onları olgunlaştıracak.

Terazi Burcu İş Hayatı

2017’nin sonunda almış oldukları kararların ceremesini yeni yılın ilk aylarında çekecek olan Teraziler bu durumdan nasıl kurtulmaları gerektiğinin farkındalar. Artık pişman olmanın hiçbir işe yaramadığını gören Terazi burçları bu kararlardan ne kadar çabuk dönerlerse o kadar kara geçecekler. Geçmişte seçici davranmaları ve bu yüzden ortak olamadıkları işlere şimdilerde imrenerek uzaktan bakacaklar. Fakat bu durum bir taraftan Terazilerin “neden daha iyisi olmasın ki” demelerine ve her zamankinden daha fazla çaba göstermelerine neden oluyor. Köklü değişimler Terazilerin peşini bırakmıyor ve bu artık kariyerlerine de yansımış durumda. İş arkadaşlarıyla yakaladıkları uyumun üzerine daha fazlasını katarak yeni bir kariyer planlaması yapmaları şart. Yeni yıl ilk olarak Terazilere düzeltmesi gereken hatalar için bir fırsat sunacak. Daha sonra hedefledikleri kariyer planlamasını yapmalarına fırsat verecek. Ancak bunu da geri teperlerse ne yazık ki 2018 Terazilerin finansal olarak çökmesine neden olabilir.

Yılın diğer yarısında gökyüzündeki hareketlenme Terazilere yeni iş kapıları açacak. Bu yeni işe başlamanın heyecanıyla birlikte artık Terazi burçları kontrolsüz olan güçlerini kontrol altına alarak doğru bir kanala aktarmayı başaracaklar. Karşılarına çıkan yeni fırsatları da değerlendirmeye alarak aslında dışarıdan başa çıkması zor gibi görünen işlerin üstesinden gelebilecekler. Teraziler genelde işlerindeki mükemmeliyetçi yapılarıyla bilinir. Yaptıkları işlerden bunu yapanın bir Terazi burcu olduğu fark edilecek. Bu da iş dünyasında daha önce sahip olmadıkları bir unvana sahip olmalarına vesile olacak. 2018 özellikle yalnız olan Teraziler için finansal anlamda iyi geçecek. Ancak ailesi olan Teraziler bir taraftan işlerini sürdürürken sevdiklerine vakit ayıramamaktan bazen şikayetçi olabilirler.

Terazi Burcu Sağlık

Terazi burçlarının yaradılış itibarıyla sıklıkla yaşadıkları ağrılar genelde belden başlayarak sırta doğru ilerleyen ağrılardır. Bu bölgeye her zamankinden daha dikkatli yaklaşmalılar. Kışın bir türlü gelmemesi ve artık gıdaların da besin değerinin düşmesiyle bağışıklık sistemleri her zamankinden daha hassas olabilir. Terazi burçlarını tedavi etmek için gelen yeni yıl, geçen yıl yaşanan sağlık sorunlarını onlara unutturmaya hazırlanıyor. Ancak bu biraz da onların çabalarıyla olacak.

Eğer 2017 yılında ciddi bir rahatsızlık geçirmişlerse ve tedavi olmalarına rağmen istedikleri sonuçları alamamışlarsa bu yıl şanslarını bir daha denemekte fayda olacaktır. Bu durum her ne kadar onları biraz yıldırmış olsa da yaşadıkları ağrıların sıklığı nedeniyle çözümü tedavi olmakta bulacaklar.

Bu yıl geçmişte aldıkları kiloların sorununu yaşayan Teraziler, artık harekete geçmeleri gerektiğinin farkında. Hareketsizliğe çokça alıştıkları için bu süreç onları yoracak olsa bile bu kararlılıklarını korudukları takdirde hayal ettikleri bir vücuda sahip olabilirler. Özellikle geçen yıl yaşadıkları stres, uyku düzenlerinin bozulmasına neden oldu. Yeterli uykuyu alamadıkları için de öğün atlamaları, sağlıksız atıştırmaları onların dengesiz kilo artışlarına neden oldu. Bunun için artık spora başlamalılar. Çünkü gökyüzünden de aldıkları destek onlara bu anlamda yardımcı oluyor.

Sadece fiziksel olarak değil psikolojik çöküntülerini de aşabilmek adına yoga gibi kişinin iç dünyasına da yolculuk yapmasına yarayan bir spor dalıyla ilgilenmeleri onların hayatlarında her alanda başarılı olmalarına yardımcı olabilir.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!