BALIK

Yükselen Balık Burcu Özellikleri

Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün’dür. Neptün’ün etkisinde olan yükselen Balık burçları hayal güçleri gelişmiş, sezgileri kuvvetli, hassas bir kişiliğe sahiplerdir. Bu özellikleri onları fazlasıyla duygusal insanlar yapar. Yaratıcı olmalarının yanı sıra çok merhametli bir yapıları vardır. Balık burcu tüm burçlar arasında en mistik düşüncelere sahip olan burçtur. Ölümü, yeniden doğumu simgelemektedir. Son burç olduğundan ötürü bütün burçların özetini niteliğindedir.

Yükselen Balık Burcu Özellikleri

Genel görünümleri sakindir fakat iç dünyalarında fırtınalar kopar. İç dünyalarındaki duygular, sezgiler, hayaller her zaman için ön plandadır. Gelecek için pek plan yapmazlar, sezgilerine göre hareket ederler. Yükselen Balık burçlarının çoğu yoğun duygulara sahip, duygusal insanlardır. İç dünyalarını kimseye açmayarak kendilerini korumaya aldıklarını düşünür, böyle daha rahat hissederek yaşarlar. Duyarlı kişiliklerinden ötürü son derece yardımsever insanlardır. İhtiyaç sahibi insanlara ve hayvanlara karşı kayıtsız kalamazlar ve ellerinden ne gelirse yapmak isterler.

Yükselen Balık burçlarının kendilerine olan güvenleri azdır, bu yüzden insanların düşüncelerine çok fazla önem verirler. Onların istediklerini tercih etmeye daha meyillidirler. Özgüvenlerinin az oluşlarıyla doğru orantılı olarak karar vermekte de güçlük çekerler. Herhangi bir konuda karar almak veya alınan kararı uygulamak onlar için oldukça zordur. Düşüncelerinin oluşmasında daha çok sezgileri hakimdir. Olumlu özellikleri arasında idealist oluşları vardır. Değişken bir ruh haline sahiplerdir, hayatın değişen şartlarına hemen uyum sağlarlar.

Yükselen Balık burçları evlerine son derece bağlıdırlar. Evlerinde oldukları sürece kendilerini mutlu, huzurlu ve güvende hissederler. Sezgileri oldukça güçlüdür. Rahata ve konfora düşkünlerdir. Sanatsal kabiliyetleri son derece iyidir. Hayalperest oluşlarıyla kimi zaman gerçekten uzaklaşırlar. Kendilerine has davranışlarıyla dikkat çekerler. Son derece nazik bir kişiliğe sahiplerdir. Son derece duyarlıdırlar, art niyetli davranışlar sergilemezler. Yapmacık davranmazlar, davranan kişileri de hiç sevmezler.

Yükselen Balık Burcu Kadını

Yükselen Balık kadınları hırslı bir yapıya sahiptirler. İstediklerini elde etmek içi her yolu dener, bu yolda inatçı davranışlar sergilerler. Sempatik, sevecen ve iyi huyludurlar. Son derece duygusal ve romantik bir kişiliğe sahiptirler. Duygularıyla hareket ederler, alıngandırlar. Her an bir şeye kırılabilirler. Sezgileri oldukça güçlüdür. Evlerine bağlıdırlar, özellikle evlerinde kendilerini daha mutlu hissederler. Misafirperver oluşlarıyla ön plandadırlar. Konuklarını her zaman en iyi şekilde ağırlamak isterler. Güzel olan her şeye karşı bir düşkünlükleri vardır. Rahatı ve konforu severler. Evlerini buna göre döşerler. Sanata olan ilgileri fazladır. Sanatın hemen her alanına karşı bir yatkınlıkları vardır. Estetik bakış açılarına sahiptirler. Hayalperestlerdir, hayal kurmak kimseye onlara verdiği zevkten fazlasını veremez. Çevrelerindeki insanlardan saygı görmek isterler. Bu saygı onları gururlandırır. İnce bir ruha sahip olduklarından çabuk kırılırlar. Girdikleri ortamda sergiledikleri sempatik ve kibar davranışlarla dikkat çekerler. Arkadaşlık ilişkilerinde son derece düşünceli ve fedakar davranırlar. Kimseyi kırmak veya üzmek istemezler. Yardımsever olan yükselen Balık burcu kadınları son derece duyarlıdırlar. Aynı zaman da iyi birer sırdaştırlar. Karşılarındaki kişinin üzgün olmasına dayanamazlar ve sevdikleri için ellerinden ne gelirse yapmaya çalışırlar.

Yükselen Balık burcu kadınları için aşk gerçekten çok önemlidir. Onlar için hayatın anlamı aşktan başka bir şey değildir. Partnerlerinden yoğun bir şekilde sevgi ve ilgi görmek isterler. Bu yüzden aşk hayatlarında aşırı duygusallığa kaçabilecek davranışları olabilir. Karşılarındaki kişiye her zaman anlayışlı ve ılımlı yaklaşır, onu anlamak isterler. Bu davranışlarını karşılık beklemeden yapar, yalnızca değer görmek isterler. Aradıklarını bulamazlarsa da çok fazla üzülürler. Kendilerine bağlılığını hissettiren erkeklerden hoşlanırlar. Her zaman duygularını paylaşacak birini ararlar. Çıkarcı davranan kişilerden nefret ederler. Duygularına önem verilmesini ister, bu nedenle duygularını hiçe sayan biriyle mutlu olamazlar.

Değişken duyguları doğrultusunda hareket eden yükselen Balık kadınları çok mutluyken bir anda üzülebilirler. Ağlamayı severler, bu onlar için rahatlatıcı bir eylemdir. Alışveriş yapmayı severler. Arkadaşlarıyla beraber çıkacakları bir akşam yemeği onları mutlu eder. Sosyal aktivitelerde bulunmak isterler. Ailelerine ve kurdukları dostluklara çok önem verirler. Sosyal çevrelerinde dikkat çekerler ve hoş mizaçları ile anılırlar. Zarif ve güzellerdir. İnsanlarla her zaman iyi ilişkiler kurmak isterler. Birini kırmak veya üzmek onların isteyecekleri en son şeydir. İsyan etmezler, yaşanan her şeyin bir amacı olduğuna inanırlar. Ruhsal ve dini konularda araştırma yapmayı severler, inançları kuvvetlidir. İş hayatları konusunda istikrarlı ve her zaman yükselmeyi isteyen bir karaktere sahip değildirler. Onlar için yapılması gerekeni yapmak yeterlidir.

Yükselen Balık Burcu Erkeği

Yükselen Balık burcu erkekleri her zaman yardımseverdirler. İnsanlara yardım etmek onları çok mutlu eder. Paraya düşkünlükleri yoktur, bu yüzden her zaman daha fazla çalışmalıyım hırsında değildirler. Unvan için hırs yapmazlar. Nazik ve zarif insanlardır. İlişkiler konusunda biraz çapkın olabilirler. Aşka inanırlar fakat bağlılıktansa her kadında farklı aşk deneyimleri yaşamak onlara daha cazip gelir. Fakat aradıklarını buldukları zaman ise partnerlerini el üstünde tutar, adeta üzerine titrerler. Eşlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yapar, romantizmi hat safhada tutarlar. Sevecen bakışları ve ılımlı tavırlarıyla karşılarındaki kişide olumlu etkiler yaratırlar. Hitap şekillerine çok dikkat eder ve kibar konuşurlar. Oldukça mütevazi bir yapıları vardır. Ön yargılı değillerdir, bu nedenle arkadaşları için kendilerini ateşe atabilirler.

Yükselen Balık burcu erkeklerinin utangaç ve kırılgan yapıları vardır. Duyguları çabuk değişir. Bu değişken yapıları nedeniyle partnerlerine karşı çok ilgiliyken bir anda ilgisizleşebilirler. Böyle durumlarda üstlerine gidilmesinden hoşlanmazlar. Bir süre yalnız, kendileriyle baş başa kalmak ister ve daha sonrasında kendilerini toplamış bir şekilde partnerleriyle aralarını düzeltmek için çabalarlar. Üstlerine gidildiği zaman kendilerini daha da içe kapatır ve normale dönmeleri uzun zaman alır. Aşk ve evlilikte ideallerindeki kişiyi ararlar. Partner konusunda çok seçicidirler. Mutlu olabilmeleri için eşlerinin dürüst, ideallerine saygı duyan ve fazla konuşmayan biri olmasını isterler. Çok fazla konuşmamasını istemelerinin kendilerinin hep daha fazla konuşmak istemelerinden kaynaklanır. Eşlerinin sevgi dolu bir kadın olmasını isterler. Çocuklarıyla çok ilgilidirler. Onlarla arkadaş gibi olup sorunlarını çözmek için çabalarlar.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!