YAY

Yay Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

Yay burçları 2019’da kendilerini nelerin beklediği konusunda soru işaretlerine sahip olabilir, bu soru işaretlerinin ortadan kalkmasını sağlayacak pek çok detay burç analizlerinde saklı. Yeni yılda Yayları son derece iyi günlerin beklediğini söyleyebiliriz. Özellikle başarı ihtiyacı bu yıl içerisinde fazlasıyla karşılanacak gibi duruyor. Bu başarı Yaylar için yalnızca kariyer anlamında değil aynı zamanda ikili ilişkiler açısından da geçerli olacak.

Dönemsel olarak ilerlemek gerekirse 2019’un ilk dönemleri genel olarak Yay burçlarının iş hayatlarının etrafında dönecek. Bu dönem Yayların pozitif enerjileri ile ilginç fikirlere sahip olacağı bir süreç gibi görünüyor. Bu süreçte Yaylar akıllarına gelen enteresan fikirleri iş arkadaşlarıyla paylaşmaktan çekinmemeli. Ayrıca ilişkiler açısından baktığımızda yılın ilk dönemleri biraz hareketsiz olabilir. Özellikle Ocak ayında yalnızlık söz konusu olacak gibi. Ama bu yüzden insanların içinde başkası gibi davranmak yerine Yayların kendilerini eğitmeye zaman ayırması daha doğru olacaktır.

İlkbahar dönemlerinde ise İkizler burcunun üzerinde olan Merkür, Yaylara olumlu etkiler sunacak. Yayların sözel yetenekleri güçlenecek. Bu dönemde güven ve kelime bilgisi alanlarında herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklar. Bunun olumlu etkileri özel hayatta da kariyer alanında da görülebilir. Bekar olanlar için ilkbahar verimli geçebilir, aktif bir gelecek ortaya çıkacak gibi.

Yaz döneminde ise hızlı bir gidişat söz konusu olacak. Yaz ayları göz açıp kapayana dek geçecek gibi görünüyor. Bolca enerji Yayları bekliyor. Enerji ve neşeleri sayesinde her problemin üstesinden gelmeyi başaracaklar. Boş vakitlerinde spor yapmaları onların daha iyi sonuçlar elde etmesine katkı sağlayacak. Yılın sonlarında ise gezegenlerdeki yerleşimin güzel etkisi ile birlikte nezaket ve inceliğin hakim olduğu bir döneme girilecek.

Yay Burcu İş Hayatı

2019’da Yay burçlarını iş hayatı anlamında harika gelişmeler bekliyor. Geçtiğimiz dönemlerde mali açıdan ve kariyer ile ilgili kimi hatalar yapan ve bununla ilgili ufak tefek pişmanlıkları bulunan Yay burçları artık geçmişe dönük hesaplaşmalarından kurtulmaya başlayacaklar. Bu iç hesaplaşmaların büyük oranda halledildiği bir yıla giriliyor.

Yaylar artık kariyer ve mali alanlarda yaptıkları hataların farkına vardılar ve kaçırdıkları fırsatın bilincindeler. Artık onların benzer hataları yapmaları çok mümkün değil. Zira bu hatalardan ders çıkarmış bir şekilde gelecek planlarını yapmaya başladıkları bir döneme giriliyor.

2019’da Yay burçlarının para kazanma potansiyellerinin oldukça yüksek olduğu görünüyor ama bu noktada kazanılan paranın nasıl değerlendirileceği önemli. Zira parayı verimli kullanmak ve elde tutmak yerine har vurup harman savurma yoluna gidilirse bazı problemler ortaya çıkabilir. Bu yüzden bu verimli süreçte kazanılan güzel paraları olabildiğince iyi bir şekilde değerlendirmekte yarar olacaktır.

Bir işletmenin sahibi olan Yay burçları ise bu sene kazançlı yatırımlarını gözden geçirmeyi tercih edecekler. Çalışan olarak kariyerlerini sürdüren Yay burçları için ise harcamaların biraz daha kısıldığı ve birikim yaratma çabasına girildiği bir dönem kapıda. Bu yaklaşım içerisinde olan Yaylar için güzel sonuçların da geldiğini söyleyebiliriz. Herhangi bir işi olmayan ve iş arayışı içerisinde olan Yay burçları ise bu yıl artık hayalini kurdukları işe giriş yapabilir ya da düşük bir sermaye sayesinde kendi işlerini kurma tercihini kullanabilirler.

Bu sene Yayların dikkatli olması gereken bir diğer konu da iş baskısı. Ofis içinde ekibin hareketleri karşısında atağa geçmek yerine sakin olup görevlerini tamamlamayı tercih etmeleri daha yararlı olacak. Ayrıca yapılacak işler konusunda da aceleci olmamakta fayda var. Bu süreçte Yaylar kendi işlerine öncelik vermeliler, başkalarına iyilik teklif etmeleri bazı sıkıntılara neden olabilir.

Kariyer açısından ise bazı motivasyon eksiklikleri olsa bile enseyi karartmadan yola devam etmeleri öneriliyor. Senenin sonlarına doğru ise hedeflere ulaşma anlamında iyi bir dönem yaklaşıyor. Etrafta dönen bazı negatif olaylar yatışmaya başlayacak. Bu yüzden Yaylar kendilerine daha güzel vakit ayırabilecekler. Eğer uygun faaliyet seçmeyi başarırlarsa daha güzel vakit geçirebilirler. Bu süreçte fazla işe odaklanıp ailelerini unutmamaları gerekiyor. Yakın arkadaşlara da ne kadar değer verildiğinin hatırlatılması iyi olacaktır.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Genel hatlarıyla 2019’un Yay burcu için aşk hayatında olumlu günler vaat ettiğini görsek de bazı çalkantılar söz konusu olabilir. Kendisiyle çatışmayı seven Yaylar varsa bu durum aşk hayatlarında bazı tatsızlıkların ortaya çıkmasına neden olabilir. Ama öylesine çalkantılı bir süreç görünüyor ki aynı tavır aşka tat da katabilir. Bu sebeple Yayların partnerleri ile çatışma yaşamayacakları bir tutum içerisinde kalmaya dikkat etmeleri gerekiyor. Kendilerinin olanı sevmeleri ve kendilerine olan sevgilerini de kaybetmemeleri önemli.

2019’da Yayları çalışma hayatı açısından iyi günler beklese de tamamen buna odaklanmaları ve iş hayatında mükemmeliyetçi bir tutum içerisine girmeleri partnerleri ile bazı problemler yaşamalarına sebep olabilir. Bu noktada dengeyi iyi sağlamak lazım.

Bir ilişkisi olmayan Yaylar için ilkbahar ayları hareketli gibi görünse de bu dönemde bir sonuca ulaşılmazsa bu yıl da aranan aşkın bulunmama ihtimali söz konusu. Aranan aşka ulaşılamasa bile keyif alınan kısa süreli ilişkilerin olduğu bir dönem de gelecek gibi görünüyor. Uzun süreli ilişkisi olan Yayları senenin sonlarına doğru iyi gelişmelerin beklediğini söyleyebiliriz. 2019 Eylül dönemi güçlü bağların kurulması açısından son derece önemli bir vakit olarak görünüyor.

Sonuç olarak Yaylar için iyi bir süreç onları bekliyor olacak ama bu dönemde gereksiz tartışmalardan kaçınmaları ve geri tepebilecek sürprizler içerisine girmemeleri gerekiyor. Zaten mevcut durum onlara iyilikler getirecek. Aceleci olmadan durumu anlayarak hareket etmeleri romantik anlamda iyi şeylere sebep olacak. İlişkilerin korunması için unutkanlık konusunda da dikkatli olmak gerekiyor.

Yay Burcu Sağlık

2019’da Yay burçlarının genel sağlık durumu gayet iyi görünüyor. Çok ciddi bir problemin görünmediği yeni yılda zihinsel ve fiziksel egzersizlerden uzak durmamaları lazım. Bu egzersizler sayesinde Yayların içerisindeki kin ve nefreti ortadan kaldıracaktır. Bu sayede ruhsal ve bedensel olarak rahatlamaları mümkün.

Yayların geçmişte yaşadıkları şeylerin artık mazide kaldığını anlamaları ve kinlerini bir kenara bırakıp hayata devam etmeleri gerektiğini anlamak dertlerinden kurtulmalarını sağlayacak ve bu da sağlıklarına olumlu yansıyacaktır.

Bir hastalığı olan Yaylar için bu yıl iyileşme süreci başlıyor. Ayrıca sene içerisinde bir hastalık teşhisi olsa bile tedavinin de yıl içerisinde mümkün olacağı görünüyor. Yaylar ufak tefek yaralanmalara karşı dikkatli olmalı ve su ihtiyaçlarını gidermeliler. Kahvaltı konusunda da özen göstermeliler. Yoğun program yüzünden sabah enerjilerini almayı unutmamalılar.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!