AKREP

Akrep Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

Hayatı sorgulayan ve sürekli öğrenmek isteyen Akrep burçları için 2018, oldukça cömert bir yıl olacak. Kendilerine eksiksiz bir şekilde güvenecekleri ve insanları her zamankinden daha çok etkileyip yakut gibi ışıldadıkları bir yıl olacak desek yeridir. Mars ve Plüton’un çocukları olan Akrepler için oldukça yoğun geçecek bu yılın sonunda, bereket ve bolluk tüm ihtişamıyla ayaklarının altına serilecek. Fakat bu yoğunluk Akreplere çoğu zaman fazla gelebilir ve onları bunaltabilir. Bu bunalmaların önüne geçebilmek için her fırsatta kendilerine zaman ayırmaları ve bir aktiviteyle uğraşmaları iyi olacaktır. Her zaman ilgi odağı olmayı başaran Akreplerin, bu yıl birçok kişinin hareketlerini ve gelişimlerini etkilemeleri söz konusu olacak. İş hayatlarında yaşayacakları yükselmeler ve maddi açıdan bollaşmalar kendilerine yapacakları yatırımları kolaylaştıracak. Bu yatırımların eğitim başta olmak üzere birçok alanda olması bekleniyor. Kendilerini oldukça hızlı yenileyen Akrepler için sürekli ileri gitmek ve yükselmek her daim birinci kuraldır. Aşk hayatlarında yaşayacakları duygusal yükselmeler ile 2018, onlara hak ettikleri ilişkiyi verecek. Aile hayatlarında ani duygusal inişler ve çıkışlar yaşamaları da çok muhtemel. Bu sebeple kontrol edilemez öfkelerinin zincirlerini sıkı bağlamalılar. Hayatlarının yoğunluğu ve yaşadıkları duygusal sıkışmalar sağlıklarını da etkileyecek fakat bu yıl kapılarını korkutucu hastalıklar çalmayacak. Kısacası 2018 yılı gözü kara Akreplerin yılı desek hata etmiş olmayız.

Akrep Burcu İş Hayatı

Kontrolü her zaman elinde tutmayı seven Akrepler denetleyen ve yöneten kişi olmayı, radikal kararlar alıp bu kararları uygulamayı asla başkalarına kaptırmazlar. Bu nedenle birlikte çalışılması oldukça zor insanlardır. Kariyerlerini daha yükseklere taşımak için sorumluluklarını vaktinde yerine getirirlerse, 2018 yılı Akreplerin yılı olabilir. İş hayatlarında terfi alma ya da maddi yönden daha iyi teklifler ile karşılaşma ihtimalleri çok yüksek. Bu seneki Ay tutulması Akreplerin kariyerlerinde beklenmedik olayların gerçekleşmesini sağlayacak.

Derin gözlem gücüne sahip olan Akreplerin, iş arkadaşlarıyla gergin oldukları zamanlarda iletişimden yana bir tutumla çözüm odaklı davranıp kendilerini göstermeleri kariyerleri için iyi bir hamle. Önemli işler ya da iş anlaşmaları için Yeniay dönemini tercih ederlerse, bu dönem onlara ekstra kazanç ve başarı getirecek. Bahar ayının gelişiyle kendilerini bir miktar yorgun hissedecek olan Akrepler, iletişim konularında kendilerini eskisi gibi aktif görmeyebilirler. Fakat yakın çevreleri ve iş hayatlarında yaşadıkları olumsuzlukları fırsata çevirmek yine kendi ellerinde. Karşılarına çıkan olumsuzluklarda iş hayatlarıyla ilgili karar verirken kafaları karışan Akrepler dikkatli olmalı ve risk alırken birkaç kez düşünmeli. Mayıs ayının sonunda Dolunay dönemi itibarıyla ceplerine toplu bir para geçmesi olası. Bu sayede parasal anlamda sorunlarına çözüm üretebilme fırsatını bulacaklar.

Yazın gelişiyle işlerine de güneş ışığı bol miktarda sızacak. Güzel organizasyonlar, güçlü bağlantılar ve yüksek ilişkiler kuracakları bir iş dönemi başlıyor hayatlarında. İthalat, ihracat ve hukuk alanlarında çalışan akrepler kendilerini göstermeliler. İnsanları etkileme güçleri sayesinde yurt dışı bağlantıları, iş seyahatleri ve kariyerlerinde hızlı değişimler söz konusu. Böylesine güçlü adımlarla ilerlemek kendilerine olan güvenlerinin uzaydan bile görülmesine neden olacağını söylersek az bile olur. Yaptıkları çalışmalar doğrultusunda birikimlerini yatırıma dönüştürmek isteyebilirler. Bunun için Güneş tutulmasından sonraki dönem en ideal dönem. Ekim ayından sonra yapacakları yatırımların fazlasıyla geri döndüğünü görecekler.

2018 yılı maddi gelirler açısından hırslı ve çalışkan Akrepler için bollaşma dönemi olacak. Kariyerlerinde ve işlerinde karşılarına çıkan fırsatlar altın tepside sunulacak. Bu fırsatları değerlendirmekten ve radikal kararlar alıp gerçekçi davranmaktan korkmamalılar, dikkatli gözlemledikleri her olayda doğru kararları alabilecek Apollo ve Vesta ile aynı burçta oldukları unutmamalılar.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Tutku ateşinde dövülerek doğan Akrepler, aşka düşkün kişiliklerdir. Şubat ayından itibaren sevgilerini çekinmeden özel hayatlarında gösterecekler. Bekar Akrepler bu yıl, sevme ve sevilme tutkularını karşılayacak önemli ilişkiler içinde olabilirler. 2018 yılı aşk hayatlarındaki denge yılı olacak. Hayatlarına alacakları insanlara karşı tereddütleri olsalar da, güven duvarları aşıldıktan sonra, o özel kişinin fikirleri ve duyguları da onlar için esas olacak. Hatta aile olabilmeyi ve yuva kurma konularını düşünmeye başlayacak kadar ayaklarını yerden kesecek aşkı bulabilirler. Yakın çevrelerinin de bu birlikteliği onaylaması muhtemel görünüyor.

Evli ve çocuklu Akrepler ise, çocuklarına ilgilerinin artacağı bir döneme girecekler. Eşleri, aileleri ve evleri için harcadıkları enerji sanki hiç bitmiyormuş gibi büyük bir aşkla ve tutku ile hareket edecekler. Bu dönemde özel hayatlarında riskli adım atmaktan kaçınmalılar.

Haziran ayının gelişiyle Mars’ın dönüş hareketi yapması aile hayatlarında birtakım problemler yaşanmasına neden olabilir. Yaşanan bu sorunlar karşısında kendilerini huzursuz ve keyifsiz hissetmeleri muhtemel. Fakat ne yazık ki öfkelerini kontrol etmekte biraz zorlanacaklar. Bu sebeple huzursuzken, öfkeyle ani kararlar almaktan kaçınmalılar.

Eylül ayından itibaren dış görünüşlerinde yapacakları değişiklikler için partnerlerinin fikrini almalarında fayda var. Bu dönemde partnerleriyle sosyal etkinliklere daha fazla katılım gösterecekler. Özel hayatlarında duygularının yarattığı anlık kararlar almaya başlamaları çok olası. Ani bir kararla ilişkilerini, evliliklerini bitirme kararı alabilir ya da yeni bir ilişki başlatabilirler. Gücü elinde tutmayı seven Akrepler bu durumda ayaklarını frenden biraz çekmeli ve derin bir nefes alıp düşünmeli.

Akrep Burcu Sağlık

Eğlenmeyi ve eğlence hayatını seven Akrepler; alkol, düzensiz uyku ya da sigara gibi alışkanlıkları varsa kendilerine daha fazla özen göstermeliler. Özellikle iş hayatlarında yaşayacakları bazı bunalmalar, sağlıklarına özen göstermedikleri takdirde büyüyüp sorun haline gelebilir, aman ha dikkat! 2018’in kendilerinin yılı olduğunun farkında olmalı, bu sebeple de içlerindeki enerjiyle bağlarını kuvvetlendirmeliler. Sonuçta akrep, tüm burçlar arasındaki en güçlü, en çekici burç. Akreplerin gücü içlerindeki enerjiden gelir. Büyük sağlık sorunları yaşamayacakları bir yıl olacağa benziyor, fakat tedbiri elden bırakmadıkları sürece. Yaz aylarında sporsal faaliyetlere ağırlık verip, sağlıklı beslenme üzerine birkaç bilgi edinmek isteyebilirler. Fakat eylül ayından sonraki sürece dikkat etmeleri gerekiyor. İşlerin rutini, özel hayatlarında yaşadıkları ani duygusal değişimler özellikle midelerinde ve başlarında ağrılara neden olabilir.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!