Akrep Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

2019’un en enerji dolu burçlarından birisi şüphesiz ki Akrep olacak. Akrepler, sabırsızca yeni yılın kendilerine ne getireceğini merak ediyor olabilirler. Akrepler zaten doğuştan gelen savaşçı ve güçlü irade özelliklerine sahipler. Bununla birlikte yeni yılda nazik ve sempatik kişiliklerinin de ön plana çıkması ile birlikte Akrepler için önemli avantajlar söz konusu olacak. Yıldızlara baktığımız zaman Akreplerin enerjik bir yıl geçireceğinin yanı sıra senenin ilk yarısı biterken önlerindeki engelleri de teker teker kolaylıkla aşacaklarını söyleyebiliriz.

Burç analizlerine göre 2019’un başlarında Akrepler için huzurlu bir tempo söz konusu. Yani bu da yeni yılın Akreplere sunacağı yeniliklere alışmak için bolca zamanları olacağı anlamına geliyor. Balık burcundaki Ay yüzünden Akrepler 2019’da bazı konsantrasyon sıkıntıları yaşayabilirler. Bununla beraber kendi düşüncelerini ve fantezilerini gerçeğe dönüştürmek için bir süre gerçeklerden uzaklaşma ihtiyacı da duyacaklar.

Baharın gelmesiyle beraber Akrepler için kartlar yeniden dağıtılacak. Daha önce yaşanan sıkıntılı dönemin ardından aktif bir dönem başlayacak. Ayrıca Akrepler bu süreçte etraflarına da son derece pozitif enerji yayacak. Harika eğlenceler onları bekliyor, bahar aylarıyla beraber başlayan sürecin kesinlikle sıkıcı geçmeyeceğini söylemek mümkün. Yine de bu süreçte iş ve kariyer planlarını göz ardı etmemelerinde fayda var. Eğlenceye fazla kapılmak bazı kötü sonuçlar doğurabilir.

Sonbaharda ise yavaş yavaş sakinlik ortaya çıkmaya başlayacak. Kariyer ve özel hayat için istikrarlı bir süreç geliyor. Senenin sonuna doğru Terazi burcunun üstünde olan Merkür’ün etkisi ile Akreplerde bir yavaşlama söz konusu olacak. Akrepler bazı zor kararlar almak durumunda kalabilir ve bunun üstesinden gelebilmek için zamana ihtiyaç duyacaklar. Ama neyse ki aileleri, arkadaşları ve partnerleri ile bu süreci atlatacaklar.

Akrep Burcu İş Hayatı

Akreplerin iş yerlerinde karşılaştıkları telaşlı programları ve mücadele ettikleri problemleri bu sene artık sona erebilir. İşleri ile daha çok ilgilenecekleri ve daha farklı görevleri ele alma fırsatı bulacakları bir yıl olacak. Kariyer yolunda ilerlerken karşılaştıkları düşmanlıklar da 2019’un gelmesiyle birlikte sona erecek. İlk birkaç ay bazı belirsizlikler söz konusu olsa da ilerleyen süreçte kendilerini daha rahat hissedecekler ve işlerine iyi şartlarda devam edecekler.

2019 yazında Akrepler için daha çok çalışma odaklı bir süreç gelecek. Akrepler için sonunda yeteneklerini gösterme fırsatı doğacak. Merkür’deki olumlu yerleşim ile beraber Akreplerde Temmuz ayında büyük bir zihinsel enerji oluşacak. Bu sayede herhangi bir problemle daha kolay mücadele edebilecekler. Çalışma hayatında patronlarının takdirini kazanacaklar ve başarıları ile baş döndürecekler. Ama yine de fazla gaza gelmemekte ve alçak gönüllü takılmakta fayda var.

Yeni işe giren Akrepler bu süreçte çok hırslı davranmaktan uzak durmalılar. Bir anda çok şey kazanmak yerine yavaş yavaş kazanmayı kabul etmeleri onlar için daha kazançlı olacak. Aceleci davranmamaları, akıllarına çok iyi bir fikir gelse bile bunu bir an önce hayata geçirmek yerine artılarını eksilerini tartıp öyle hareket etmeleri kendilerinin lehine olacak. Senenin ortasına doğru iş hayatlarından daha memnun olacaklar. Ufukta yeni anlaşmalar ve insanlar görünüyor.

2019’da Akreplerin ekonomik durumları da son yıllara kıyasla daha iyi olacak. Akreplerin yeni tasarruf planlarıyla ve yatırımlarla ilgilendiği bir yıl olacak. Kapatılmamış krediler varsa kapatılacak ve bazı kaynaklardan gelir elde etme fırsatı ayaklarına gelecek. Lüks şeyler satın almak yerine mevcut finansal kaynaklarını korumaya eğilim gösterebilirler.

Bir şirkette orta ya da üst düzey bir mevkide çalışan Akrepler ise kendi işlerini kurma fikrine kapılabilirler. Bu noktada var olan işlerinde çalışmaya devam ederken bir taraftan da kendi işleri için oluşturdukları yapılanmayı yönetmek için önemli fırsatlarla karşılaşabilirler. İş hayatı konusunda 10-12 Kasım tarihleri arasında doğan Akreplerin ekstra şanslı olduğunu söylemekte de fayda var. Sahip oldukları karizma Akreplere iş yaşantılarında oldukça önemli katkılar sağlayacak.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Bu sene ilişki ve sevgi anlamında Akrepler için iyi bir sene olacak. Halihazırda bir aşk insanı olan ve aşkını derinden, eşsiz bir biçimde yaşayan Akrepler için bu sene geride pek çok ilişki bırakacak gibi görünüyor.

Evli olanlar için genel olarak eşleri ile uyum içerisinde ve uzlaşmaya dayalı bir yıl Akrepleri bekliyor. Zaman zaman ani bir şekilde şiddetli duygusallığa kapılabilirler fakat bunun üstesinden gelmek için mantıklarına kulak vermeleri ve duygularındaki şiddeti engellemeleri gerekiyor.

Son birkaç senenin getirmiş olduğu aşk hayatındaki durağanlıktan da bu yıl içerisinde çıkmak mümkün olacak. Ayrıca ilişkilerde de Akrepleri mutluluğun beklediğini söyleyebiliriz. Evli olanların dikkat etmesi gereken bir diğer nokta ise karşılarına çıkabilecek yeni şanslar. Var olan ilişkilerinin zedelenmesini istemiyorlarsa kendilerine hakim olmaları gerekiyor.

İlişki içerisinde olan Akrepler için dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi eşlerinin aile fertleriyle yapılan görüşmeler. Bu noktada bazen fikir alışverişi sırasında birtakım anlaşmazlıklar çıkabilir. Ama sakin kalmakta fayda olacaktır. Zira bu durum hem ilişkilerinin zedelenmesine hem de huzursuz olmalarına sebep olabilir. Sessizlik onlar için sinirle söylenecek kelimelerden daha etkili olacaktır ve saygınlıklarını muhafaza etme konusunda da yardımcı olacaktır.

Özellikle Mayıs ayının başı ile Ekim ayının sonunu kapsayan süreç Akreplerin özel hayatlarında yeni etkilerin ortaya çıkacağı dönemler. Bekar olanlar için ise kritik süreç Mart ayı. Mart’ın başlarında bekar Akrepler yeni bir partnerle tanışabilir ve ilişki yolunda ilerleyebilirler. Uzun süreli ilişki yaşayan Akrepler için ise bazı önemli gelişmeler yaşanabilir. Sonbaharda partnerleri ile harcamak için bolca boş vakit bulabilirler.

Akrep Burcu Sağlık

2019’da Akrepleri iyi sağlık koşullarının beklediğini söyleyebiliriz. Ama ihmal edilmemesi gereken şeyler de bulunuyor. Örnek vermek gerekirse vücut kondisyonu ve beslenme gibi konularda özellikle dikkatli olmaları lazım. Vücut içi ritmi yüksek olanların düzenli bir şekilde spor yaparak ritim dengelerini korumaları gerekiyor. Beslenme konusunda mineral ve vitamine özellikle dikkat etmeleri lazım.

Geçen seneye kıyasla Akreplerin kendilerini daha iyi hissedecekleri bir yıl geliyor desek hiç de yanlış olmaz. Ayrıca eğer diz problemi olan Akrepler varsa onlar da bu süreçte doğru tedaviyi bulup kendilerini artık daha rahat hissedecekler. Bu yıl Akreplerin gözlerine ve bacaklarına da iyi bakmaları tavsiye ediliyor.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!