Aslan Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

Aslan burçlarını genel olarak güzel bir yıl bekliyor. Gerek sağlık, gerek aşk, gerekse iş konusunda istediklerini elde edecek olan Aslan burçları 2019 yılında, geçtiğimiz yıllardaki sıkıntılarının birçoğunu üstlerinden atacak. Yılın ilk 3 ayında dikkat etmeleri gereken en önemli konu ilişkileri. Geçmiş dönemlerde kendilerini üzmüş olan kişilerin tekrardan hayatlarına girme isteği olabilir. Bu kişileri affetseler de bitmiş olan ilişkilerine tekrardan bir şans vermemeliler.

İlk 3 aylık süreçte negatif enerji tüketmemeye çalışıp olaylara olumlu yönlerinden yaklaşmaları gerekiyor. Ancak kesinlikle geçmişte canlarını yakmış kişiler için merhametli davranarak onları affetmemeliler.

Mart ayının ilk günlerinde gerileyecek olan Merkür’den Aslan burçları etkilenmeyecek. Bu dönemde dikkat etmeleri gereken konu, hayatları adına önemli kararlar almaktan kaçınmak. Aksi takdirde pişmanlık duyacakları sonuçlar elde edebilirler. Yine bu dönemde ellerine geçecek olan parayı iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalılar. Lükse düşkünlükleri ve pahalı zevkleri ile bilinen Aslanlar, bu özelliklerini bir kenara bırakıp harcamalarını kısıtlamalılar. 

İletişim gezegeni olarak bilinen Merkür, 27 Haziran itibarıyla Aslan burçlarını etkisi altına alacak. Bu dönemde Aslan burçlarının özgüvenleri artacak, bununla birlikte hitabet yetenekleri gelişecek ve fikirlerini başkalarına kabul ettirmeleri kolaylaşacak. 

Temmuz ayında gerçekleşecek olan Güneş tutulması, Aslan burçlarını psikolojik açıdan etkileyecek. Bu dönemde Aslanların daha hassas, kırılgan, duygusal açıdan karmaşık ve huzursuz olmaları bekleniyor. Hatalarının ve zayıf yönlerinin bu dönemde farkına varabilirler. Hataları ve zayıf yönleriyle yüzleşmeli ve düzeltmek için çaba göstermeliler.

Yine 2019’un Temmuz ayında Mars gezegeninin Aslan burcuna geçmesiyle birlikte Aslanlar, ihtiyaçları olan enerjiye sahip olacaklar. Bu dönemde girişken ve cesur olmaları, hem iş hem de aşk hayatlarında hedeflerine ulaşma konusunda yardımcıları olacak.

Aslan Burcu İş Hayatı

6 Ocakta Oğlak burcunu etkisi altına alarak gerçekleşecek olan kısmi Güneş tutulmasının, Aslan burçlarını da etkilemesi bekleniyor. Buna bağlı olarak iş yaşantısında birtakım değişiklikler yaşanabilir. Günlük rutinlerini gerçekleştirirken önlerine engeller çıkabilir, hiç yaşamadıkları zorluklarla karşılabilirler. Bunları aşmak için mücadele etmeleri halinde bu süreci kolaylıkla atlatabilirler. İş yerinde her zaman aldıkları sorumluluklardan daha fazlasını üstlenmeleri gerekebilir. Ancak telaş yapmalarına gerek yok, aldıkları sorumluluklar onları bir adım öteye taşıyacak.

2019, kariyer konusunda Aslan burçlarının liderlik özelliklerinin hiç beklemedikleri düzeyde artacağı bir yıl olacak. İş arkadaşları ile harika bir uyum yakalayarak beraber disiplinle çalışıp üretim yapabilirler. Bu yıl kariyer anlamında yaratıcılıkları ve üretkenlikleri hiç beklemedikleri bir noktaya ulaşacak.

2019’un henüz bir iş sahibi olmayan Aslan burçları için önemli bir kariyer atılımı yılı olması bekleniyor. Aslanları sınırlayan koşulların ortadan kalkması ve profesyonel yaşantılara yeni uzmanlıklar eklenmesi söz konusu.

17 Temmuz‘da Oğlak burcu etkileyerek gerçekleşecek olan kısmi Ay tutulması ise Aslan burçlarını başarılı olmak uğruna kendilerini çok yormamaları konusunda uyarıyor.

Ağustos ayı itibarıyla özgüveni zaten yüksek olan Aslan burçlarının özgüvenleri iyice yükselişe geçecek. Hedeflerini belirlemeleri için 2019 yılının en doğru zaman dilimi Ağustos ayı.

Çalıştığı iş yerinden memnun olmayan Aslan burçları için bu yıl yeni gelişmeler söz konusu olabilir. İş yerlerinde hoşlarına gitmeyen tüm olumsuz etkenlerden kurtulabilir, yine bu yıl artan cesaretleri sayesinde kendi işlerini kurabilirler. İş kurma konusunda çevrelerinde bulunan insanlar Aslan burçlarına destek olacaktır. Son 4 yılda kariyer anlamında hayalini kurmuş oldukları hayatlarına nihayet bu yıl kavuşacaklar.

Aralık itibarıyla etkisi Oğlak burcunun üstünde olan Jüpiter, Aslan burçlarını olumlu yönde etkileyecek. Bu dönemde yeni deneyimler kazanabilir ve kendilerine yol gösterecek birini hayatlarına dahil edebilirler. Aynı zamanda bu ay içerisinde iş konusunda yeni fırsatlar yakalayabilirler. Bu durum dolayısıyla iş yüklerinin artması mümkün ancak iş hayatlarının yoğunluğu onları memnun edecek.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslanlar 2018’i aşk konusunda şanssız bir şekilde geçirdiler. Ancak bu yıl şans yanlarında olacak. Ev ve aile kavramlarında 2019’da hareketlenme söz konusu, buna bağlı olarak kendilerinden ödün vermeleri gereken durumlar gelişebilir. Bu yıl kendilerine faydası dokunmayan insanlardan uzaklaşacaklar ve özgür olma istekleri artış gösterecek. Bu dönemde marjinal insanlarla tanışmak, keşif yapmak, sosyal ortamlarda bulunmak onlara iyi gelecektir.

2019’un Ocak ve Şubat aylarında, hayatlarında var olan biriyle romantik ve uzun vadeli bir ilişkiye adım atabilirler. İlişkisi olanlar ise 2019’un Mart’ında evlilik ile alakalı birtakım kararlar alabilirler.

21 Ocak tarihinde Aslan burçlarını etkisi altına alarak gerçekleşecek olan Ay tutulması, gerek aile, gerek arkadaşlık, gerekse de sevgili/eş ilişkilerinde sıkıntıları bir süreci işaret ediyor. Bu süreçte Aslan burçlarının yalnız kalma isteği artış gösterebilir, omuzlarında yüklerden kurtulup yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirler. Kararsız kalınan bir konuyla alakalı doğru tercihi yapmak için bu dönemde girişimlerde bulunmaları faydalarına olacaktır.

28 Temmuz – 21 Ağustos tarihleri arasında Aslan burçlarının çekiciliğinin artması bekleniyor. Bu dönemde kendilerine son derece özen gösterecek ve çevrelerindeki insanlarında dikkatlerini çekecek olan Aslan burçları aşka, arkadaş ortamına kendilerini kaptırıp sorumluluklarını ihmal etmemeye dikkat etmeliler.

Özetle; 2019 yılını hayattan zevk alarak geçirecek olan Aslanların içlerinde barındıkları aşka dair duygular daha çok ortaya çıkacak. 2019’un keyifli aktiviteleri çok daha fazla zaman ayırma fırsatını elde ettikleri, kaplerinin aşka attığı ve bunu göstermekten çekinmedikleri bir yıl olma olasılığı yüksek.

Aslan Burcu Sağlık

2019, Aslan burçlarının sağlıkları konusunda ciddi düzeyde problemlerle karşılaşmadıkları bir yıl olacak gibi görünüyor. 2018 yılında çeşitli problemler yaşamış olabilirler, bunlardan kalan küçük sıkıntılar olabilir fakat bunların hepsi 2019 ile birlikte sona erecek. Kendilerine zarar veren hiçbir şeyi ve hiç kimseyi bu sene hayatlarında barındırmayacaklar. Bu sebeple de kafa olarak son derece rahat bir yıl geçirecekler. Aksi halde ciddi ölçüde ağız ve diş problemleriyle karşı karşıya kalabilirler.

26 Aralık tarihinde Oğlak burcunu etkisi altına alarak gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının 2019 yılının son gökyüzü olayı olması bekleniyor. Bu olay, Aslan burçlarına ruhsal ve fiziksel anlamda güçlenmeleri adına bir imkan sunacak. Vücutlarının verdiği uyarıları göz ardı etmemeli, bu uyarılarla alakalı mutlaka doktor görüşüne başvurmalılar. Belki beslenme ve egzersiz düzenlerini gözden geçirmeleri gerekebilir, yapacakları değişikler daha sağlıklı bir yıl geçirmelerini mümkün kılacaktır.

Diğer tüm burçlar için yıllık burç yorumları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!