TERAZİ

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri

Yükselen burcu Terazi olanların en belirgin özellikleri cana yakın ve sevimli olmalarıdır. Vücutlarıyla, giyimleriyle dikkat çekerler. Üzerlerine giydikleri her şey kaliteli ve şık durur. Merak edilen gizemli tavırları vardır. Bu gizemli halleri etraflarında dikkat çekmelerine neden olur. Mantıklarıyla hareket eden kişilerdir. Aşkı ve işi birbirine karıştırmadan dengeli bir şekilde yürütebilirler. Hayattaki duruşları sağlamdır. Kendi kararlarını verme yeteneğine sahiptirler. Akıllarına taktıkları her şeye ulaşabilir, onun için her türlü fedakarlığı yaparlar. Paralarını hiçbir zaman düşünmeden harcamazlar ve her zaman bir B planları vardır.

Yükselen Terazi Burcu Özellikleri

Yükselen Terazi burcu üyelerinden iyi dost ve iyi bir iş ortağı olur. Düşünmeden fedakarlık yapabilen, cömert, zarif, zeki kişilerdir. Haksızlıklara tahammülleri yoktur. Eşitlik, hak, adalet duyguları her zaman ağır basar. Eğlenmeyi, gezmeyi, seyahat etmeyi severler. Denge burçları oldukları için ruh uyumlarını ve dengeyi yakaladıkları herkesle iyi ilişkilerde bulunurlar. Yalnızlık onlara göre değildir. Her zaman yanlarında birileri olur, onları hayatlarında biri olmadan göremezsiniz. Politikacı, hukukçu, ressam ve şairler genellikle bu burçlardan çıkar. Kovalar ve İkizlerle uyumlu ve ateşli bir ilişki yaşayabilirken Oğlak ve Yengeç burçları ile isteseler de uyumu yakalayamazlar. Uyum, ahenk bu burcun hayatının her alanında vardır. Özellikle iki kişilik sporlar olan tenis ve satranç oynamaktan hoşlanırlar. Kalabalık gruplardan oluşan sporlar onlara göre değildir. Vücutlarına ve sağlıklarına önem verirler. Büyülü bir havaları vardır ve onların alanlarına girdiğinizde iş işten çoktan geçmiş, hafif bir sarhoşluğa kapılmışsınızdır bile. Dertlerinizi, kaygılarınızı onlarla konuşarak giderebilirsiniz. Her burçla anlaşabilen ve her burcun da anlaşabildiği kişilerdir. Kavga etmekten hoşlanmayan, sakin ve ustalıkla her tartışmayı kendi lehine döndürebilmeyi başaran nadir insanlardandırlar. Sevgi dolu, stresli anları bile müthiş zekalarıyla siz ne olduğunu anlamadan çözebilen bir yapıdadırlar. Hayatla dans ederler, onlara verilen bütün yeteneklerin farkındadırlar. Vücutlarındaki en hassas organları böbrekleridir. Stresten en çok etkilenen yer sırtlarıdır. İyi bir masaj, sakin bir müzikle gerginliklerinden kurtulabilirler. Şifalı bitkileri çıban otudur. Bu burca sahip olan kişilerin en olumsuz özellikleri ise melankolik olmalarıdır. Elementleri havadır. Uğurlu taşları yeşim, topaz ve pembe kuvarstır. Renkleri mor, yeşil ve pembenin pastel tonlarıdır. Uğurlu günleri cuma, Tarot kartları ise “Aşıklar”dır.

Yükselen Terazi Kadını

Bu burcun kadınları iyi bir huya sahip ve hoş sohbettirler. Gözleri dikkat çekecek kadar parlak, yüz hatları incedir. Canlı bir ten rengine sahip, orta boylu, kilo sorunu olmayan burçlardır. Sevdikleri ve değer verdikleri her şeyden mutlu olurlar. Yaşama sevinçleri en üst seviyededir. İnsanları motive etmek, hayata bağlamak, yaşam sevinçlerini yükseltmek bu burcun kadınlarının yeteneğidir. Başkalarına karşı bu kadar verici olmaları zaman içinde kendilerinin de yıpranmalarına neden olabilir. Yükselen Terazi burcu kadınları hayatlarındaki dengeyi iyi kurmalıdırlar, aksi takdirde stres onlarda mide ve baş ağrısı yaratabilir. Dış görünüşlerine önem verirler. Estetik, bakım, güzellik, alışveriş hep hayatlarında birinci sırayı alır. Kazandıkları bütün parayı pahalı zevklerine harcarlar. Kendilerine özgü bir giyim tarzları vardır. Modayı takip etmezler. Parayı harcamayı ve sahip olduklarını sevdikleriyle paylaşmayı iyi bilirler. Cimri değillerdir.

Çok duygusal ve vicdanlı olmaları dostları arasında onları ayrı bir yere koyar. Acil durumlarda aranacaklar listesinde ilk sırada yer alırlar. İyi günde kötü günde yanınızda daima bu burcun kadınları vardır. Bu kadar güçlü yapılarına rağmen iç dünyalarında narin ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Yalnızlığı sevmez, hayatlarında mutlaka bir erkek olmasını isterler. Flört etmekten büyük keyif alırlar. Son derece özgür bir ruha sahiptirler, ilişkilerinde de özgürlük onlar için ön plandadır. Hoşgörülü, iyimser, romantik, hoş sohbet, bakımlı, oldukça yakışıklı erkeklerden etkilenirler. Eğer maço, inatçı ve ısrarcı bir tavır sergileyen bir erkekseniz, bu burcun kadınları karşısında pek şansınız yok diyebiliriz. Bu kadar güzel özelliklere sahip olan bu burcun kadınlarının olumsuz yönleri ise kıskançlıkları ve kararsızlıklarıdır, ikili ilişkilerinde onlara büyük sorunlar çıkarabilir. Tembellikleri ve dikkatsizlikleri de başlarının belası olabilir. Sekiz rakamının uğuruna inanırlar. Parfüm olarak çiçek kokularını tercih ederler. Mavi, beyaz, yeşil onların renkleridir. Tam bir gece kadınıdırlar; topuklu ayakkabıları, ipek şalları dolaplarının olmazsa olmazlarıdır. Onlara hediye olarak doğal taşlardan yapılmış takılar, ayakkabı, çanta, ev aksesuarları ve parfüm alabilirsiniz.

Yükselen Terazi Erkeği

Duyguları ve mantığını birbirine karıştırmayan bu burcun erkekleri doğru kararlar almayı iyi bilirler. Planlı ve düzenlidirler. Şık ve bakımlı erkekler arasında bu burcun erkekleri vardır. Girdikleri ortamlarda mutlaka dikkatleri üstlerine çekerler. Temizlik her anlamda hayatlarındadır, onları kirli ve özensiz göremezsiniz. Koku alma duyuları ön plandadır. Temiz, hoş, güzel kokulu kadınlar onların dikkatlerini çeker. Sosyal çevrelerinde aranılan, özlenen kişilerdir. Arkadaşlarıyla uyum içinde hareket ederler. Yükselen Terazi erkeklerinin eğlenceli ve aktif bir yaşantıları vardır. Dışa dönük oldukları kadar evlerine ve düzenlerine de bağlıdırlar. Onlardan iyi bir baba olur. Rahatlarına düşkün olan bu burcun erkekleri yoğun çalışma temposuna pek gelemezler. Hedeflerinin peşinden hırsla ve azimle ilerlerler. Hak ve adalet duyguları gelişmiştir. Kendilerinin zarar göreceklerini bilseler bile her zaman haklı olandan yanadırlar.

Sanata ve sanatçıya değer veren bu burçlar, ikili ilişkilerinde de romantiktirler. Ancak aşkları uzun soluklu değildir. Hiçbir zaman “bu benim” diyebileceğiniz kişilerden olmazlar. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç kadınlarıyla ilişkileri uzun soluklu sürse de sonuç pek değişmez. Bu burcu diğer burçlardan ayıran şey, özellikle ayrıldıktan sonra dost kalabilmeleridir. Dostları için iyi bir terapisttirler. Sorunları en iyi onlar dinler ve ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Mantıklı sözleriyle sizi etkileri altına alırlar. Akıllı ve pratik insanları severler. Kapalı ve stresli ortamlardan kaçarlar. Bu burçların erkekleriyle inatlaşmamanız sizin hayrınıza olur. Kimseyi incitmek istemezler ve laflarını özenle seçerler. Bildikleri ve inandıkları düşüncenin her zaman arkasında dururlar. Zaman onların en iyi ilacıdır, kırgınlıkları uzun sürmez. Affedici ve birleştiricidirler. Venüs tarafından yönetilen bu burcun erkeklerinin altıncı hisleri çok kuvvetlidir. Müzik, tiyatro ve film seyretmekten hoşlanırlar. Onlara alabileceğiniz konser bileti, müzik albümü, kravat, kol düğmesi, parfüm ve saat gibi hediyeler onları mutlu edebilir.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!