BALIK

Balık Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

2018, Balık burçlarının yeni umutlara sahip olacakları bir yıl olacak. Bu yıl içerisinde Balıkların diğer burçlara oranla biraz daha şanslı olacakları söylenebilir. Ancak yakın çevrelerini sorgulayacakları bir dönem de yaşayacaklar. Bu sorgulamanın bittiği yerde canlarını sıkacak ufak tefek ayrıntıları da kolaylıkla atlatacaklar. Bu yıl geçmişe oranla daha kararlı bir profil çizecekler. 2018 yılı içerisinde daha emin adımlar atarak hayatlarına devam edecekler. Bilindiği gibi Balık burcu burçlar aleminin en havalı insanlarını bünyesinde toplar. Balık burcu olarak doğan insanlar hayal kurmayı seven, eli açık, duyarlı, vicdanlı karakterlerdir. Bu yıl içerisinde onlar için bol bol seyahat görünüyor. Bu seyahatlerde yurt dışı tercihleri daha yoğun olabilir.

Geçen yıllardan gelen negatif etkiler bu sene içerisinde pozitif bir havaya dönüşecek. 2018 yılı Balık burçlarının hayallerini gerçekleştirecekleri bir yıl olacak demek yanlış olmaz. Bu yolda karşılarına çıkacak engelleri atlatmak da onlar için oldukça kolay olacak. İnançlı oldukları takdirde, her soruna bir çözüm bulmaları mümkün.

Balık Burcu İş Hayatı

2018 yılında iş yaşamı Balıklar için epey hareketli geçecek. Yurt dışı bağlantıları karşılarına sürpriz bir iş çıkarabilir. Özellikle medya alanında çalışanlar için bu yıl daha verimli olacak. 2018 yılı içerisinde tanışılacak yeni insanlar da yeni fırsatlar getirecek. Kariyer anlamında bu yıl geçmişe oranla kendilerini daha özgür hissedecekler.

Finansal anlamda çizgiyi korumak ise Balık burçlarının kararları doğrultusunda olacak. Parasal konularda çok kötü bir tablo ortaya çıkmasa da, dikkatsiz davrananlar biraz sıkıntıya düşecekler. Ancak iş hayatında verimli olmalarının da karşılığını alacaklar. Çalıştıkça maddi durumlarında da olumlu bir artış görülecek. Hatta 2018 yılı Balık burçları için birikim yapma yılı olarak değerlendirilebilir.

Uzun zamandır kendi işini kurmak isteyen Balık burçlarının biraz daha beklemelerinde fayda var. Atacakları her adımı birkaç defa düşünmezlerse, yapacakları işte başarılı olmaları zor görünüyor. Bu nedenle kendi işini yapmak isteyen Balık burçlarının, aceleci davranmaları uzun süredir hazırlandıkları bu işin ayaklarının altından kaymasına neden olabilir.

Özellikle Mayıs ayından sonra karşılarına çıkacak fırsatlar, çok uzun vadeli olmasa da oldukça etkili olacak. Bu arada kariyer konusunda oluşabilecek yeni fırsatlara dikkat etmeleri gerekiyor. Haziran ayından sonra ise ufak bir durgunluk dönemine girecekler. Bu dönemde yaşanacak beklenmedik olaylar can sıkıcı olabilir. Bu dönemde ani kararlar almak yerine sabırlı olmak olumsuzluklardan daha az etkilenmelerini sağlayacak. Ağustos, Balık burçlarının risk almak isteyecekleri bir ay olacak ama bu ay içerisinde daha sakin ve temkinli davranmalarında fayda var. Tabii Haziran ayındaki gibi bir temkinlilikten bu ayda bahsetmek mümkün değil. Sadece daha emin adımlar atılmalı. Eylül ayının sonunda ise ibre yine Balık burçlarına dönecek ve şanslı dönem yine başlayacak. Kariyer anlamında yeni fırsatlar Eylül ayından başlayarak yıl sonuna kadar karşılarına çıkmaya devam edecek. Özellikle Ekim ve Kasım ayları, yeni iş görüşmelerinin yaşanacağı bir dönem olacak.

Bu yıl içerisinde Balık burçlarını ek iş fırsatları da bekleyecek. Bu da onlar için ekstra kazanç anlamına gelecek. Bu sayede isteklerini gerçekleştirmeleri daha kolay olacak. Çalışanlar terfi alabilirler ya da şu anki işlerinden daha iyi bir işe sahip olabilirler. Gözlerini dört açıp karşılarına çıkacak fırsatları takip etmeleri gerekecek.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Aşka ihtiyaçları hiç bitmeyen Balık burçları arasında yalnız olanlar varsa, bu yıl hayatlarının aşkıyla karşılaşabilirler. Tabii ki bunun için öncelikle kafalarını kumdan çıkartmaları gerekecek. Bu yıl kırgınlıklara yer yok, 2018 cesaretin yılı. Mart ayı, yeni insanlarla karşılaşacakları bir ay olacak. Bu arada aldıkları kararlar ilişkilerini büyük ölçüde etkileyecek. Belki de Balık burçlarının aradığı ilişki çok yakınlarında bir yerlerde. Bu yüzden etraflarına bakmayı ihmal etmeseler iyi olur.

Bir ilişkisi olan Balıklar, ilişkileri konusunda hassas davranmalılar. Yıkıcı olmak yerine yapıcı davranmazlarsa, ilişkileri çıkmaza girebilir. Evli olanlar da evlilik hayatlarında sorun yaşayabilirler. Bu sorunların üstesinden geldikleri takdirde, hem sosyal yaşamları hem de ilişkileri hareketli ve mutlu bir şekilde devam edecek. Temmuz ayında yaşanacak güneş tutulması sonrası evliler, evlilik hayatlarından ziyade çocukları ile meşgul olacaklar. Ailelerine yeni bir bebek katılacağının haberini alabilirler ya da çocuklarıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir.

Bu tarihten sonrası bekar Balıklar için yeni gelişmelere gebe. Aşk kapıyı çalabilir. Bunca zaman güvenecekleri birine ihtiyaç duyan Balık burçları, nihayet dileklerine kavuşacaklar. 2018 yılının son ayı ise ilişkilerin ayıklanacağı bir ay olacak. Sağlam olan ilişkiler sürmeye devam ederken, diğerleri için ne yazık ki ayrılık söz konusu.

Aşk hayatlarında yaşanacak olumlu süreçle birlikte, neşeli günler de yaşanacak. Birlikteliği olanlar yaz aylarında çok eğlenecekler. Öyle ki bu yaz dönemi Balıklar için unutulmaz hatıraları da beraberinde getirecek.

Balık Burcu Sağlık

Bu yıl Balık burçlarının sağlıkları alarm veriyor. Çok büyük sıkıntılar görünmese de, ufak tefek sağlık sorunları can sıkıcı olabilir. Bu sene beslenmelerine dikkat ederek, bağışıklık sistemlerini güçlendirmeleri gerekecek. Yoksa mevsimlik hastalıklar yakalarını bırakmayacak. Zaman zaman da kendilerini yorgun hissedebilirler. Daha önce geçirilen bir hastalığın nüksetme ihtimali var. Doğru bir tedaviyle bu hastalıktan kurtulmaları mümkün olacak. Zaten genel olarak tuttuklarını koparma konusunda başarılıdırlar. Bu yüzden hazırlayacakları yeni beslenme programına uymaları da kolay olacak. Bu da sağlıklarının yerinde olmasını sağlayacak. Ağustos ayı gibi onları tatlı bir sürpriz bekliyor, bu dönemde bazı Balık burçları gebe olduklarını öğrenebilir.

Genel olarak bu burcun üyelerinin soğuk algınlığı gibi hastalıklardan daha çok etkilendikleri bilindiği için, soğuk havalarda sıkı giyinmeleri hastalıklara yakalanma risklerini düşürecek. Özellikle el ve ayaklarını korumaları gerekecek ki karın ağrısı sorunu yaşamasınlar. Ayrıca olaylar üzerinde çok düşünen yapıları gereği, psikolojileri dönem dönem olumsuz etkilenebilir. Psikolojik sıkıntılarla birlikte tansiyon, çarpıntı ve kalp problemleri de görülebilir. İlgilerini çekecek hobiler edinmeleri veya meditasyona yönelmeleri ruhsal durumlarını rahatlatmaya yardımcı olabilir. Tabii iş hayatının getirdiği yoğun çalışma ve bereket, Balık burçlarının fiziksel yorgunluğunu da artıracak. Dinlenmelerine dikkat etmeleri sağlıklarını riske atmalarının önüne geçebilir.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!