Balık Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

Zodyak burçlarından Balık burcunu yöneten Neptün gezegeni, 2019 yılında konum olarak çok güzel bir yerde olacak. Bu sebeple Balık burçları için 2019 yılının çok verimli, olumlu ve hareketli geçmesi bekleniyor. Bu hareketlilik durumu en çok da aşk hayatında geçerli olabilir.

Bahar ayları Balık burçlarının hoşlarına gidecek derecede hızlı tempoda devam edecek. Diğer yandan zaman zaman sorumluluklarını unutup dinlenme ihtiyacı hissedebilirler. Yeni yılın sonbaharında konforlu bir hayat Balık burçlarını bekliyor. Balıklar eski zamanlarda kaybettikleri gücü, itibarı, parayı, sevgiyi ve aşkı yeni yıl ile birlikte geri kazanacaklar. Bu dönem oldukça istikrarlı geçecek.

Balık burçlarının uzun zamandan sonra kendilerine ayırabilecekleri vakitleri olacak. Yeni yılda kendilerine bir düzen oluşturacaklar. Eski zamanlarda yaşadıkları olaylardan ders çıkartıp geleceğe güvenle bakacaklar. Kendilerini geliştirmek ya da özgüvenlerini artırmak için kendilerinden başka kimseye ihtiyaç duymayacaklar. Psikolojik olarak rahatlamalı ve fiziksel olarak kendilerine daha çok vakit ayırmalılar.

Balık burçları 2018 yılında kendilerini ait hissetmedikleri yerlerden yeni yılla beraber ayrılacaklar. Bu ayrılış iş yerlerinden, evlerinden hatta ilişkilerinden bile olabilir. Uzak kalma sürecinde kendilerini dinleyerek hayatları açısından daha doğru kararlar verecekler. Bu sayede daha verimli ve psikolojik açıdan daha iyi hissedecekler, hem zihnen hem de bedenen tam bir dinginlik sağlayacaklar.

Balık burçları yeni yılda olumlu ya da olumsuz ne yaparlarsa evrenden de aynı şekilde tepki alabilirler. Bu nedenle evrensel enerjilerini doğru şekilde yönlendirmeleri gerekiyor. Yeni yılla beraber düşüncelerini de kontrol etmeyi öğrenmek onlara büyük avantaj sağlayacak.

Bu dönemde özellikle iş ve aşk hayatında başarıyı düşlemek faydalarına olabilir. Karamsar ve hayalci tutumları nedeniyle ikili ilişkilerde zorluklar ve sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle bu alanlarda kendilerini zorlayarak daha pozitif düşünmeleri ve evrene o şekilde mesaj göndermeleri gerekiyor.

Balık Burcu İş Hayatı

Balık burçlarının iş hayatları 2019 yılının ilk yarısında sakin ve olumlu geçecek. Fakat yılın ikinci yarısından sonra işler yoğunlaşacak. Kimi zaman içinden çıkılmaz haller söz konusu olabilir. Bu durumlarda Balıkların sakinliklerini korumaları gerekecek.

Balık, özellikle Mart ayında Boğa burcundaki Venüs’ün etkisini en çok hissedecek burçlardan birisi olacak. Venüs’le beraber çalışma ve meslek hayatlarında durulmalar olabilir. Kariyerlerine bir süre ara vermek zorunda bile kalabilirler. Fakat iş yerlerindeki pozisyonları itibarıyla toparlanma sürecinden sonra daha iyi bir şekilde işlerine geri dönecekler. Döndüklerinde ise eski tempolarını artırarak çok daha başarılı olacaklar. İşe ara verdikleri süre boyunca uzun zamandır yapmak istedikleri hobileri gerçekleştirebilirler. Özellikle resim, müzik, dans gibi sanatsal faaliyetlerde bulunmak faydalarına olabilir.

Balık burçları uzun zamandır akıllarında olan fakat dış etkenler nedeniyle gerçekleştiremedikleri projeleri nihayet yeni yılda gerçekleştirebilecekler. Bu projeler iş hayatlarıyla ilgili olabileceği gibi sosyal hayatları ile ilgili de olabilir. Özellikle geleceğe yönelik olan bu projeleri etraflarında bulunan yakın çevreleri tarafından ilgiyle takip edilecek.

Balık burçları 2019 yılına yüksek enerjiyle başlayacaklar. Hatta içlerinden “Bu yıl benim yılım” gibi ifadeler geçirebilirler. Fakat iş yerlerinde rahatsız oldukları kişiler olabilir. Bu kişilerle tartışmalar yaşayabilirler. Daha sonra bu kişilerin kendilerine göre olmadığını anlayıp eski sessizliklerine geri dönecekler.

Balık burçları sürekli aynı kararları uygulama huylarından 2019 yılı itibarıyla nihayet vazgeçiyorlar. Bu sayede daha kararlı şekilde amaçlarını gerçekleştirmeye çalışacaklar. Kendi işine sahip olan Balıklar için bu yıl yüksek karlar gündemde olacak. Karşılarına yeni fırsatlar, yüksek nüfuzlu kimseler çıkacak. İş konusunda sıkıntıya düştüklerinde bu kişilerden yardım alabilirler.

Yüklü miktarda kredi çeken Balık burçları için bu yıl kredi borçlarından kurtulmak için en iyi zaman. Kazandıkları paraları tasarruf ederek borçlarını ödeyecekler. Gelir- gider dengesini sağlayıp hayatlarını da ona göre düzenleyecekler.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık burçları yeni yılın ilk saatlerinden itibaren aşk konusunda çok şanslı olacakları bir döneme girecekler. Hem yeni insanlarla tanışacak hem de onlara aşk anlamında şans tanıyacaklar. Bekar olan Balık burçlarının hayatlarına aynı dönemde iki kişi birden girebilir. Bu durum nedeniyle bazı sorun ve sıkıntılar yaşayabilirler. Fakat birkaç ay içerisinde kendileri için doğru insanın kim olduğuna karar verip, yollarına o kişiyle devam edecekler.

Balıkların çok romantik ve tutkulu olarak devam eden ilişkilerinde, yeni yılın ikinci yarısından sonra Venüs’ün etkisiyle karmaşıklık söz konusu olabilir. Çiftlerin arasında güvensizlik sorunları açığa çıkabilir. Kıskançlıklar, anlayışsızlıklar oluşabilir. Bu dönemlerde Balık burçlarının olaylara yaklaşırken sakinliklerini korumaları gerekecek. Gerekli azim ve sabır sayesinde ilişkileri yeniden eski düzene kavuşacak.

Uzun süredir sorunsuz devam eden ilişkilerde evlilik teklifleri, nişanlanma, düğün gibi törenler adeta havada uçuşacak. Bazı Balık burçları için ilişkilerinin resmiyete dökülmesi ani kararlar sonucu olduğu için pişmanlıklar yaşanabilir. Bu nedenle önemli kararlar verirken birkaç kere düşünmekte fayda var.

Bazı Balık burçları eski sevgilileriyle barışıp yeniden deneme kararı alabilir. Bunun sonucu kişilerin tutumuna göre iyi ya da kötü olabilir.

Öte yandan kimi Balık burçları için farklı kültürlerdeki kişilerle yeni bir ilişkiye başlamak da mümkün. Kültürler ne kadar farklı olursa olsun duygular aynı olduğu için bu ilişkiler yıl boyunca çok güzel ilerleyecek.

Aşk hayatı anlamında son olarak Balık burçlarının uzun yıllardır arkadaş olarak gördükleri kişiler onlara gerçek hislerini açıklayabilirler. Bu durum onları şaşkınlığa sürükleyecek.

Balık Burcu Sağlık

Balık burçları son iki yıldaki hastalıkları nihayet bu yıl itibarıyla atlatıyorlar. Sırt ve bacak ağrıları için spora başlamayı hedefleyen Balıklar, bu hedeflerini gerçekleştirecek. Özellikle dövüş sporlarına ilgi duyanlar yüksek motivasyonla bu alana yönelecek.

Sağlıkları yıl boyunca yerinde olacak olan Balık burçları, 2019 yılının sonlarına doğru Akrep burcundaki Mars’ın etkisiyle birkaç küçük sağlık sorunu yaşayabilirler. Bu gibi durumlara önceden tedbir almaları gerekebilir.

Özellikle karaciğerlerinde rahatsızlıklar olan Balık burçları yeni yılda bunları atlatacaklar. Kimi Balık burçları bazı sağlık sorunları nedeniyle bel fıtığı tedavisi amacıyla ameliyat kararı verebilirler. Bu gibi durumlarda da dikkatli olmakta fayda var.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!