Başak Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

Aklın, mantığın ve düzenin sembolü olan Başak burçlarını, 2019 yılında değişim rüzgarları bekliyor. Arkalarına aldıkları bu ivme ile sosyal, iş, aşk yaşamında Başak burçları için önemli gelişmeler yaşanacak. Geçmişteki son dört yıl Başak burçları için zorlu geçti. Artık bu zorlukları geride bırakma zamanı geldi. Özellikle aile yaşamındaki zor günler geride kalacak. Yaşanan dengesizlikler çözülecek ve durgun sularda geçmesi muhtemel zamanlar başlayacak.

Genel olarak 2019 yılında Başaklar için büyük bir olumsuzluk görünmüyor. Biraz sağlıklarına dikkat etmeleri ve biraz da aşk ile ilgili karşılarına çıkan fırsatları değerlendirmeleri gerekiyor. Başak burçları için 2019 yılında görülen en büyük fırsat yeni bir mülk sahibi olmak. Bu konuda kendi birikimlerinin üzerine ailelerinden aldıkları destek ile dilediklerine ulaşabilecekler.

Kararlı davranışları ve düzenleyici yapıları ile dikkat çeken Başaklar, çevrelerinde de saygın kişilikler olarak bilinirler. İyi birer öğretici olmaları ve sosyal yardım konularındaki başarılı çizgileri onları bir adım daha öne çıkartacaktır. 2019 içinde de Başaklar bu çizgilerinden taviz vermeyecekler.

Romantik yönlerini pek yansıtmayı beceremeseler de karşılarına çıkacak iyi bir partner onların iyi bir sevgili olmasını da sağlayabilir. İlişkilerindeki verici yapıları Başakları vazgeçilmez kılacaktır. Evlenme niyeti içerisindeki Başaklar 2019 yılını kaçırmasın. Bu yılın Başaklar için tam bir aşk yılı olacağı muhakkak.

Bu yıl içerisinde Başaklara görünen bir başka güzel gelişme ise yaşamlarına katılacak yeni bir birey. Başak burçları yakınlarından ya da bizzat kendilerinden bir bebek müjdesi bekleyebilir.

Başak Burcu Aşk Hayatı

2019 Başak burçları için tam anlamıyla aşka doydukları bir yıl olacak. Özellikle bekar Başaklar için Ocak ayı çok önemli. Bu ay içerisinde hayatlarının aşkı ile karşılaşmaları olası.

Hislerini kolay kolay belli etmeyi başaramayan Başakların karşılarına çıkacak insanlara karşı daha ılımlı olmaları gerekiyor. Flört ilişkisi olan Başak burçları ise evlilik yolunda ilk adımlarını atacaklar. Aile yaşamı için gerekli konuşmaların yapılmasında Ocak ayı için iyi bir fırsat olacak. Evliliğinde sorun yaşayan Başaklar duygularını açık açık ifade ettikleri takdirde karşılığını bulacaklar.

Şubat ayına geldiğimiz zaman aşk artık bütün etkilerini hissettirmeye başlayacak. Başakların başlarında mutluluk hareleri ile dolaşma vakti geldi, bu yeni enerjileri çevrelerini de etkileyecek.

Mart ayında ise ilişkilerde güven önemli bir dönüm noktası olacak. Bu dönemeç sağlıklı bir şekilde aşıldığı takdirde ilişkinin sağlamlığı kanıtlanmış olacak. İlişkiler Başak burçlarını yormaya ve güvenlerini zedelemeye başlamışsa kendilerini sorgulamaları önerilir.

Mart sonu Nisan başı gibi bütün durumlar netleşecek, çevrelerindeki insanlar tarafından maruz kalacakları kötü söylemlere kulak asmamaları yeterli.

Başakların Nisan ayı boyunca kendilerini sorgulamaları Haziran ayı içerisinde meyvelerini verecek.

Temmuz ve Ağustos ise Başaklar için tekrar aşk oklarının belirdiği aylar olacak. Yaz mevsimini iyi değerlendirerek aşkın tadını çıkartabilirler. Temmuz ayı sosyal çevre edinme açısından da önemli bir yıl olacak.

Eylül Başakların ayı, doğum günleri bu ay içerisinde olan Başaklar için yılın en güzel ayını yaşayacaklarını söyleyebiliriz. Eylül ayında yaşanacak dolunaya dikkat edilmesi gerekiyor. Dolunay ile birlikte hiç beklenmeyen bir sonuç ortaya çıkabilir.

Yılın geri kalanında Başaklar için bir durgunluk görünüyor ve muhtemelen bu durgunluk yeni yıla kadar devam edecek.

Başak Burcu İş Hayatı

İnce eleyip sık dokumadan bir işe kalkışmayan Başakları, 2019 yılında yeni iş bağlantıları bekliyor. Başaklar yılın başından itibaren yeni bir iş arayışına girecekler. Mevcut işlerinden yeteri kadar verim alamadıkları bir dönem ve iş hayatını sorgulamaya başlayacakları zamanlar yılın ortasına kadar devam edecek. Ocak, Başakların bu konuda en çok dikkatli olması gereken ay.

Karar verme aşamaları uzun olan Başakların bazen aniden fikir değiştirdikleri gözlenebilir. Karar vermeden önce her zamanki Başak tutumlarını takınmaları onlar için en iyisi olacaktır.

Genel anlamda kariyerde yükselme fırsatları ile dolu olan 2019, iş yaşamına yeni ivme getirecek fırsatlarla dolu olacak. Ancak işi konusunda problemi olmayan Başakların önlerine çıkan her fırsatı doğru olarak kabul etmemeleri, sonradan üzülmemeleri için önemli. Özellikle yöneticilik yönleriyle bilinen Başaklar bu yetenekleri ile dikkat çekecekleri bir yılı dolu dolu yaşayacaklar. Tavsiyemiz iş yaşamına kendilerini kaptırıp dinlenmeyi ihmal etmemeleri.

İş yaşamında beklenen bir başka değişiklik ise eğitim faaliyetleri konusunda. Kendilerini geliştirmek için sürekli öğrenme çabaları devam eden Başakların işlerini değiştirmek ya da kademe atlamak için sertifika programlarına katılmaları olası.

İş yaşamı içerisinde kendilerini hırpalamayı adet edinen Başakların yıl içinde bir mola vermeleri şart. Aksi halde üzerilerine aldıkları aşırı yük nedeniyle işlerinden de soğumaya başlayabilirler. Bazı durumları akışına bırakmak ve biraz geri çekilmek gerekiyor.

İş yaşamında büyük tartışmalar görünmese bile Başak burçlarının bu yıl içerisinde yaşanacak sorunlarda biraz alttan almaları gerekecek. Özellikle yönetici Başaklar birlikte çalıştıkları ekibin uyumunu sağlama konusunda ekstra bir çaba içerisine girebilirler. 

Başak Burcu Sağlık

Her olayı enine boyuna düşünen, kılı kırk yaran Başakların sağlık konusunda en hassas oldukları bölge olan mide ve sindirim sistemlerine dikkat etmeleri gerekiyor. Yoğun iş yükü nedeniyle yaşayacakları stresli günler mide sorunlarını da beraberinde getirebilir. Stres yükü ile baş edebilmenin bir yolunu mutlaka bulmalılar. Meditasyon, yoga gibi rahatlatıcı egzersizlere yönelmenin tam vakti.

Genellikle masa başı işlerde çalışan Başak burçlarının bel, boyun ve omurga sistemlerine de dikkat etmeleri gerekiyor. Bütün bir yılı ağrılar içinde geçirmemeleri için kendilerine özen göstermeleri önemli. Tam bir işkolik olan Başaklara işlerinin başından kalkıp biraz hareket etmelerini söylemek ne kadar yapıcı olur bilinmez ama ileride ciddi sıkıntılar yaşamamak için bugünden önlem almaları şart.

Aslında Başakların daha fazla dikkat etmeleri gereken nokta aşırı titizlikleri. Sürekli ellerinde temizlik malzemeleri ile dolaşmaları ve hijyen takıntıları bağışıklık sisteminin olumsuz etkilenmesine yol açacak. Bu da hastalıklara davetiye çıkartacak. Bunun yerine biraz işleri olağan haline bırakmalarını tavsiye ederiz.

Genel anlamıyla Başakları çok da büyük rahatsızlıklar beklemiyor. Söylemek yersiz ama zaten her konuda gerekli araştırmayı yapan Başaklar, hasta olduklarında da çözümü kendi başlarına bulabilecek yeteneğe sahipler.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!