Oğlak Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

2019 yılını en hassas şekilde geçirmesi beklenen Oğlak burcunun üyeleri, geçmiş dönemde yaşadıkları ayrılıklar veya yaptıkları bazı hataların neticesinde aldıkları kararlarla ilgili duygusal hissedecekleri bir yıla giriyor. Bu sene Oğlaklar, kimseden yardım almadan bir şeyleri başarabilecekleri konusunda kendilerine inanmalı, ailelerinin desteğini de yanlarına alarak mantıklı adımlar atmalılar. 

Senenin ilk aylarında Yengeç burcunun dolaylarında olması beklenen dolunay, Oğlakları da hedefe yönelik kararlar alma konusunda teşvik edecek. İkili ilişkilerin sorgulanacağı bu dönemde karşılıklı uyum konusuna dikkat etmek gerekiyor. Özellikle 2019’un Mart ayı itibarıyla Oğlaklara yepyeni kapıların aralanması bekleniyor. Mart ayından itibaren etkisini hissetirmeye başlayacak olan Uranüs, Oğlakların hayatında pozitif gelişmelerin söz konusu olmasını sağlayacak.

Oğlakların bu yıl içerisinde alacakları önemli kararlar için dikkatli olmalarında fayda var. Zira 2019, Oğlaklar için büyük değişimler yaşayacakları, kişisel olarak özel kararlar alacakları ve yepyeni mutluluklar yaşayacakları bir yıl olacak. Diğer burçların mensuplarına nazaran değişime daha kolay bir şekilde adapte olan Oğlakları 2019’da daha önce uğramadıkları kadar değişime uğramalarına sebep olacak gelişmeler bekliyor. Bu yıl bireysel amaçlar, mutluluklar ve kazançlar uğruna her türlü yol denenebilir. Bu açıdan Oğlak burçlarını kaos dolu bir yılın beklediğini söylemek mümkün.

Hayata bakış açıları ve tavırları ile her daim olgun bir düşünce yapısına sahip oldukları söylenen Oğlak burçları için, diğer burçlarla kıyaslama yapıldığında hatalarını daha kolay telafi ettikleri söylenebilir. Bu açıdan kendilerini şanslı görebilirler. Nefes aldıkları her saniye başarılı olmayı kendilerine amaç edinen Oğlaklar, Ekim ayının sona ermesiyle birlikte gerileyemeye başlayacak olan Venüs’ün etkisiyle depresyon haline bürünebilirler. 

Geçmişin izlerini takip etmeyen ve hatalarından ders alan Oğlak burçlarının daha kolay atlatacağı depresyon dönemi, çevrelerindeki dostlarından yardım almaları ve sosyallikten uzak kalmamaları halinde hiçbir iz bırakmadan sona erecek. Oğlakların, psikolojilerini sağlam tutmak için bu yıl maddi kazançlardan çok manevi kazançlara yönelmelerinde fayda var.

Özetle 2019 Oğlak burçlarına yenilik getirecek güçlü adımlarla gelirken, sessiz ve sakin bir şekilde kabuğunda yaşayanlara da dışarı çıkıp kendilerini gösterme fırsatı sunacak. Hayatın çeşitli zorluklarıyla karşılaşmış ve bu zorlukların nasıl aşılması gerektiğini idrak etmiş Oğlaklar için 2019 yılı, karamsarlığı geride bırakarak güzelliklerle buluşmak için en uygun zaman dilimi.  

Oğlak Burcu İş Hayatı

Sabit fikirli bir düşünce yapısına sahip ve genellikle paylaşımdan hoşnutsuz olan Oğlaklar için 2019 yılında Güneş’in Balık burcunda seyretmesi ile birlikte gelir kaynakları tükenmeye başlayabilir. Temmuz ayına kadar devam edecek maddi sıkıntılar, psikolojik dengelerini de bozarak kariyerlerini bir üst seviyeye taşımak adına zorluklara yol açabilir. Bu dönemde paralarını son derece dikkatli kullanmaları gerekiyor.

Genellikle özenilen bir hayata sahip olan Oğlak burçları, Temmuz ayı itibarıyla alacakları kararlarda daha mantıklı ve idealist olacaklar. Bu aşamada yeni iş kurmak veya iş değiştirmek için Temmuz ayında meydana gelecek ay tutulmasını beklemek mühim. Rakiplerinin önünü açmamak adına bilmedikleri işlere yönelmemeleri, emin olmadıkları kağıtlara imza atmamaları, güvenmedikleri kimselerle ortaklık kurmamaları; 2019 yılının maddi seyri açısından önemli bir değer taşıyor.

Genel olarak bereketi taşıyan ve parayı çeken mantıklı Oğlak burçlarını, etkileri uzun vadede sürecek yatırımlar bekliyor. Bunun için 2019 yılının sonlarını beklemelerinde fayda var. Yeni bir gayrimenkul veya araç satın almaları söz konusu olabilir.   

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

2019 yılı Oğlakların olumsuz hislerini partnerlerine ve arkadaşlarına yansıtacakları bir yıl olacak. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan anlaşmazlıklarda tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu düşünen Oğlak burçlarının 2019 yılında ilişki konusunda öğrenecekleri çok şey var. Duygusal bir sene geçirmeleri beklenen Oğlaklar, kendilerine destek veren, her olay karşısında yanlarında bulunup destek olan kişilerle uzun süreli bir arkadaşlığa ya da ilişkiye başlayabilirler.

Genellikle başına buyruk ve dik tavırları ile dikkat çeken güçlü Oğlakların, duygusal bir taraflarının olduğunu da partnerlerine hissettirmeleri gerekiyor. Bu sayede partnerlerini daha yakından tanıma fırsatı bulabilir, aradıkları uyuma ulaşabilirler.

Özellikle Mart ayından itibaren çocuk sahibi olmayı düşünmeye başlayacak olan evli Oğlaklar, daha olgun kararlar almaya ve geleceği planlamaya başlamalılar.

İlişkide karşılıklı uyuma özen gösteren Oğlak burçları, 2019 yılının başlamasıyla birlikte kendilerini duygusal bir arayışın içerisinde bulabilirler. Bu sene Oğlakların kendi içlerinde yaşayacakları gelgitler, korkular ve hesaplaşmaların yoğunluğu doğrultusunda net kararlar almaları söz konusu olabilir. Özellikle aşk hayatında değişime ihtiyaç duyacak olan Oğlaklar, daha cesur davranarak isteklerini dile getirecek ve sessizliklerini bozacaklar.

Yeniliklere açık olan Oğlak burçlarının hayatı yaşama enerjileri bu sene doruk noktasına ulaşacak. Bu süreçte Oğlaklar eski aşkı geride bırakma, yeni bir aşka yelken açma, evlenme, boşanma veya çocuk sahibi olma potansiyeline sahip olacaklar. Dolayısıyla 2019, Oğlaklar adına aşk hayatının en yoğun yaşanacağı yıllardan birisi olabilir.

Oğlak Burcu Sağlık

2019, Oğlak burçlarının özellikle psikolojik problemlere karşı önlem almaları gereken bir yıl olarak görünüyor. Klasik hastalıklara karşı hayli dirençli olan Oğlak burçlarının yine de kontrolü elden bırakmamalarında fayda var. Geçtiğimiz yıllarda sorumlulukları ev, iş, eş, okul, çocuk, kariyer, yatırım gibi konularda artan ve dolayısıyla sağlıklarını ihmal eden Oğlaklar, 2019 yılı içerisinde birtakım hastalıklarla karşı karşıya kalabilir. Fakat dengeli beslenme kurallarını bilen ve kendini iyileştirme konusunda uzman olan Oğlak burçları, hastalıklarını çabucak atlatarak fiziksel sağlıklarına kavuşabilecekler. Psikolojik açıdan daha iyi hissetmek için ise tatiller işe yarayacak.

Yılın başında yaşanan duygusallığın ağırlığı ile bu yıl daha erken tatil planları yapacak olan Oğlak burçları, üstlerindeki ağırlığı mutlu hissederek atacaklar. Kendilerini daha genç, daha güzel ve daha özel hissedecekleri tüm detaylara açık olan Oğlakları yılın ortalarına doğru daha dinamik bir yaşam bekliyor.

Özellikle cilt problemlerine karşı hassas olan Oğlak burçları, gergin ve stresli olaylar ve ortamlardan uzak durmazlar ise yaşayacakları deri problemleri kalıcı etkiler bırakabilir.

Oğlak burçları 2019 yılında kendi sağlık sorunlarından ziyade ailelerinin sağlık problemleri ile uğraşabilir. Bu problemlere üzülmek yerine çözüm odaklı düşünmeleri gerekiyor. Zira 2019 yılı, Oğlak burçları için stresi uzak tutarak yaşamak zorunda oldukları yıllardan biri olarak hayatlarına farklılık getirecek.

Diğer tüm burçlar için yıllık burç yorumları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!