YAY

Yay Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

2018’in Yay burçlarının yılı olması için önlerine çok büyük fırsatlar çıkacak. Bu fırsatları iyi değerlendirmeliler! Her daim neşesi yerinde olan Yay burcu üyelerinin hep böyle mutlu kalabilmeleri, bu yıl azıcık bir çabayla mümkün. Sadece kendilerine sunulan fırsatları doğru değerlendirerek hem iş hem de aşk hayatlarında büyük bir devrim yaşayabilirler. 2018 yılı zihinsel bir gelişim içerisine girecekleri bir yıl olacak. Bu yıl, karakterlerinde bazı değişimler yaşamalarına sebep olabilir. Yay burçlarının 2018’de kişiliklerinde değiştirmeleri gereken ilk şeyse, hep başkalarının mutluluğunu düşünmekten çok biraz da kendilerine vakit ayırmayı ve kendilerini şımartmayı öğrenmeleridir. Akılları bir karış havada olan ve plan yapmaktan hiç hoşlanmayan Yay burçlarını, bu yıl geleceğe yönelik planlar yapan ve sorumluluk sahibi kişiler olarak görmek mümkün. Bu biraz şaşırtıcı olsa da belki evlilik kararı bile alabilirler.

Yay Burcu İş Hayatı

İş ve kariyer planlama konusunda kendilerine yeni bir yol haritası çizecek olan Yay burçları, bu kez istikrarı elden bırakmayacak ve kariyerlerinde başarıyla ilerleme sağlayacaklar. İş hayatları Temmuza kadar monotonluğunu koruyarak devam edecek olsa da, Temmuzdan itibaren iş hayatında beklenmeyen büyük değişimler yaşayacaklar. Eğer büyük beklentiler içine girmez ve hedeflerini çok yüksek tutmazlarsa oldukça tatmin edici iş fırsatları yakalamaları mümkün. Hem de tamamen kendi yeteneklerini dışa vurabilecekleri işler. O yüzden mantığı elden bırakmadan bu fırsatları değerlendirmeleri kendi çıkarlarına olacaktır.

İş ve kariyer hedeflerini geç de olsa planlama kararı alan Yay burçları için çok da geç sayılmaz. İkinci planda bıraktıkları kariyer hayatları için ne gerekiyorsa yapacak ve başarıya adım adım yaklaşacaklar. Yaptıkları her işten çabuk sıkılan ve başladıkları bir işi bitirdikleri henüz görülmemiş olan Yayların bir işte istikrar sağlayacağı kendilerine bile inandırıcı gelmese de 2018 yılında her şey mümkün görünüyor. İletişim yönü kuvvetli ve dışa dönük olanlar için, iş hayatında yükselmek çok zor olmayacak. Sadece biraz sabır ve çalışma azmi her şeyin üstesinden gelmelerine yetecek. Yay burçlarının istikrarsız ve maymun iştahlı oluşları hayatlarını şekillendirmelerine büyük oranda engel oluyor. Kariyer planlaması yaparken, yeteneklerini sonuna kadar kullanmalarını sağlayan ve para kazandıran işlerin kendilerine getirilerinin ne kadar yüksek olacağının farkında olsalar da, iş bu planları icraata dökmeye gelince birden hevesleri kaçıveriyor. Ancak Temmuz 2018’den sonra karşılarına çıkacak olan fırsatları değerlendirmek, bulundukları pozisyondan gayet memnun olan Yay burçlarının değişimlerinin başlangıcı olacak. Parayı finanse etme konusunda pek başarılı olamayanlar ise 2018 yılı itibariyle para biriktirme ve yatırım yapma konusunda oldukça kararlılar.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Aşk konusunda şanslı bir yıl Yay burçlarını bekliyor. Yeni başlangıçlar, uzun soluklu bir ilişkinin de başlangıcı olacak. Uzun süreli, ciddi ilişkiler yaşamaktan hoşlanmasalar da 2018 yılında aşk konusunda da bir değişim yaşayacak ve gelecek planlarının arasında ciddi ilişkiye de yer verecekler. Oldukça etkileyici bir görünüme sahip olan Yay burçlarının etrafında onlara aşık pek çok insan vardır. Ancak Yay burçları onlara bir şans vermek yerine görmezden gelmeyi tercih ederler. Bugüne kadar ilişkilerini sırf yalnız kalmamak için yaşayan Yay burçlarının neden uzun süreli ilişki yaşayamadığı da apaçık belli oluyor. Ancak 2018 yılı itibariyle ilişki yaşayacağı kişilerle sadece yalnızlığını dindirmek için birlikte olmayacak, onlara karşı aşk besleyerek mutlu ve huzurlu bir birlikteliğin kapılarını aralayacaklar. Evlilik fikrinden ölesiye korkan Yay burçları karakterlerindeki değişimin de etkisiyle belki de 2018’de evlilik kararı alacaklar.

Şuan bir birlikteliği olanlarsa, bu birlikteliklerini ileriye taşımak adına daha özverili ve sevgi dolu olacaklar. Umursamaz ve soğuk tavırları, yerini samimiyete ve bağlılığa bırakacak. Kendilerini düşünmeyi bırakıp, sevdiklerinin mutluluğu için çabalayacak olan Yay burçlarının bu başkalaşımı gerçekten takdire şayan. Mutlu ve huzurlu aşkların yaşanacağı 2018 yılı onlara fazlasıyla yarayacak. Ancak bazılarının Haziran 2018’den itibaren partnerleriyle yaşayacakları ufak tartışmalara dikkat etmeleri gerekiyor. Küçük tartışmalar her çift arasında yaşanır. Yalnız burada önemli olan Yay burçlarının tartışmanın verdiği gazla, gizli kalması gereken sırları başkalarına anlatmaması. Güven sarsıcı durumlar aşk hayatının gidişatını ciddi anlamda etkileyebilir. Evlilik kararı alan Yay burçları ise bu kararlarını aileleriyle paylaşarak onların da fikirlerini almalılar.

2018 yılında aşk konusunda mutlu olabilmeleri için öncelikle sabırlı olmaları gerekiyor. İlişkileri kötü gittiği zamanlarda eskiden yaptıkları gibi hemen kestirip atmamalı, aşkları için savaşmalılar. Aşka bir fırsat tanıyıp, duygularının dışarı çıkmasına izin verirlerse, hem çok sevilirler hem de bir ömür mutlu olacakları bir ilişki yaşayabilirler.

Yay Burcu Sağlık

Yay burçlarının yapıları genel olarak sağlamdır. Hastalandıklarında doktora gittikleri neredeyse hiç görülmemiştir. Şifanın, evde yatak döşek yatarak kendilerini bulacağına inanan Yay burçları ancak çok ciddi bir hastalık geçirdiklerinde doktorun yolunu tutarlar. Bu konuda oldukça inatçıdırlar. Yay burçlarının sağlıkları geçen yıla nazaran 2018’de çok daha iyi olacak. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ve dağ bayır gezmeye bayılmaları neticesinde, düşme, bileğini incitme ya da yaralanma gibi ufak tefek problemler yaşayabilirler.

2018 yılının ikici yarısında geçmişte karşılaşılan hastalıkların nüksetmesi söz konusu olabilir. Doktora gitmeyi ihmal etmemeli ve sağlıklarına biraz daha özen göstermeleri gerekli. Çabuk sinirlenen ve duygularını içinde yaşamayı tercih eden Yay burçları 2018 yılının son aylarında sindirim ve sinir sistemi sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirler. Genelde rahat tavırlarıyla bilinen Yay burçları zaman zaman sinir stres sahibi olabilirler. Bu durum şiddetli mide ağrıları çekmelerine neden olur. Bir de kış aylarında soğuk algınlığına karşı önlem almayı unutmamalılar. Çünkü her sene olduğu gibi 2018’de de grip yüzünden ateşlenerek yatağa düşme ihtimalleri çok yüksek. Ancak inadı bırakıp bu kez doktora gitmeye karar verirlerse hastalıkları 2-3 hafta boyunca devam etmez, kendilerine iyi bakarlarsa birkaç gün içerisinde eski enerjilerine kavuşurlar. 2018 yılında diş ağrısı çekmeleri de olası. Diş sağlığını ihmal etmeyip düzenli olarak bakım yaptırmaları gerekli yoksa ileride çok daha ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilirler.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!