İKİZLER

Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

Yükselen burcu İkizler olan kişiler heyecanlı, enerjik, bilgili ve entelektüeldirler. İkizler burcu hava grubundan, erkek, pozitif ve değişkendir. Gezegenleri Merkür’den etkilenirler. Renkleri; mavi tonları, sarı, gri ve siyahtır. Uğurlu taşları akik, şanslı sayıları 5, şanslı günleri ise çarşambadır. Bu burcun sloganı: “Düşünüyorum o halde varım”dır. Gerçekleri kavrama ve idrak edebilme yetenekleri gelişmiştir. Yükseleni İkizler olan kişiler; vefasızlık, kurnazlık, gevezelik, çekingenlik eden kişilerden ve bu tarz durumlardan korunabilmeyi kendilerine öğretmeliler. Güneşin bu burçtaki konumu oldukça iyi ve İkizler üzerinde tüm olumlu etkilerini gösteriyor. Entelektüelliğe önem verdikleri için, bu yönleri gelişkin insanlarla dostluk ve arkadaşlık kurmaya eğilimlidirler. Bu tip insanlarla yaptıkları paylaşımlardan keyif alırlar. Zekayı temsil eden İkizler burcu, mental olarak sürekli aktiftir. İletişime önem verirler. Tabii ki çift kısmetlidirler.

Yükselen İkizler Burcu Özellikleri

Çok hareketli, canlı, neşeli ve meraklıdırlar. Birden çok konuya ilgi duyarlar o yüzden odaklanmaları zor olabilir. Aynı zamanda bu özelliklerinden dolayı da birçok işin üstesinde gelebilecek yetenektedirler. Değişken bir yapıları vardır. Çok hızlı düşünme ve pratik hareket etme özellikleri vardır. Yetenekli ve nazik insanlardır. Çevrelerindeki insanlara yardımcı olmayı severler. Oldukça iyi niyetlidirler. Çekicidirler, bulundukları ortamda hemen fark edilirler. Sürekli mental olarak uyaranlara ihtiyaç duyarlar. Rutin olan, birbirini tekrar eden şeylerden hoşlanmazlar. Çözmeleri, bulmaları, keşfetmeleri gerekir. İkizler yükselen burcunun konuşma yetenekleri olduğu gibi, yazma yetenekleri de çok gelişmiştir. Değişimi kabul ederler ve bulundukları döneme, koşula, duruma ayak uydurabilirler. Sportif aktivitelerden çok hoşlanırlar. Özellikle heyecan, adrenalin içeren sporları tercih ederler. Zorluklar karşısında yılmadan mücadele ve gayret gösterirler. Espri yetenekleri vardır. Kulakları hassastır, seslere karşı çok duyarlıdırlar. Güzel sözlerden, şiirsel hitaplardan hoşlanırlar. Yükseleni İkizler olan kişiler, tembel insanlardan hiç hoşlanmazlar.

Yükselen İkizler Kadını

Yükseleni İkizler burcu olan kadınlar, değişken bir yapıdadırlar. Onları takip etmek çok kolay değildir. Özellikle belli toplumsal kalıplara oturtmanız hiç mümkün olmayacaktır. Çünkü irdeledikleri konular hakkında fikirleri, öğrendikleri bilgilerden ötürü değişkenlik göstereceği için bu onların davranışlarına da yansıyacaktır. Son derece neşeli, enerjik ve sıcaktırlar. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi, yeni insanlarla tanışmayı severler. Farklılıklar onların ilgilerini çeker. Hayal kurmayı severler. Konuşma yetenekleri, kendilerini ifade ediş şekilleri çok iyidir. Duygularını açıkça ifade edebilirler. İnsani ilişkilerinde ve dostluklarında başarılıdırlar. Kendilerine vakit ayırmak onlar için önemlidir. Kendi kendilerini eğitirler ve kişiliklerini geliştirmek için bilgiye önem vererek anlayış ve farkındalıklarını artırırlar. Bu kadınları anlamak ve onlarla birlikte olmak kolay değildir. Zor kadınlardır diyebiliriz. Aynı zamanda çok hareketlidirler. Fiziksel hareketliliklerinin yanı sıra zihinsel olarak da çok aktiftirler. Genel olarak sabırlı değildirler. Ancak yükseleni İkizler olan erkeklere göre çok daha sabırlı olabilirler.

Yükseleni İkizler olan kadınlar, ilgi görmekten hoşlanırlar. Özgürlüklerine çok düşkün oldukları için yönlendirilmekten, baskıcı davranışlardan uzak dururlar. Ayrıca kolay kolay ciddi ilişkilere giremezler, bağımsızlıklarını sınırlandırıcı erkeklerden kesinlikle hoşlanmazlar. Bu durumu ancak aşık olurlarsa hoş görebilirler. Onlar kendilerine uygun gördükleri kişilerle olurlar. Kendi hayatlarıyla ilgili kararları genellikle kendileri alırlar. Düşünce insanları oldukları için, anlayışları gelişmiştir o yüzden isabetli kararlar alabilirler. Aşk yaşamlarında çok başarılı oldukları söylenemez. Aynı anda birkaç partnerle olabilirler. Çok yönlü kişilikleri onları sabit, durağan yaşantılardan uzaklaştırır. Farklı, renkli kişiliklerden onlara gerçekten bir şeyler katacağına inandıklarıyla ilişki kurmak isterler. Sıkıcı ve hep aynı özellikleri taşıyan kişi, durum ve olaylar pek onlara göre değildir. Çabuk sıkılabilirler. Eğlence hayatını sevmelerine rağmen evde uzun süre vakit geçirmekten, kitap okumaktan, eğitici, ilginç programlar izlemekten hoşlanırlar.

Yükselen İkizler Erkeği

Yükseleni İkizler olan erkekler, iradelerini çok iyi kullanırlar. Kararlıdırlar. Son derece zeki ve naziktirler. Hitap etme yetenekleri gelişmiştir ve İkizler kadını gibi erkekleri de çekicidirler. Pratik çözümler üretebilen, akılcı kararlar alabilen bir yapıları vardır. İkizler burcu erkekleri değişken bir yapıya sahiptir, bu da onların kolay anlaşılmasını zorlaştırabilir. Bu değişkenliğin sebebi hava grubundan olmalarıdır, çünkü kendileri de hava durumu gibilerdir adeta. Haliyle aşk ilişkilerindeki zorluklar bu tavırlarından kaynaklanır. İdare edilebilmesi zor kişiliklerdir. Kendi işlerini kurmakta, yeni projeler üretmekte üstlerine yoktur. Emir almaktan, ukalalıktan hiç hoşlanmazlar. Parasal konularda pek tutumlu oldukları söylenemez ve bu konuda çok disiplinli değillerdir. Ayrıca disiplinden de pek hoşlanmazlar. Aşk adamı oldukları da söylenemez. Genellikle mantıklarını kullanarak ilişkilerini yürütürler. Onlardan romantizm beklemek hüsranla sonuçlanabilir. Çok şanslı ve kısmetleri bir hayli açıktır. Aşık olurlarsa eğer sadık kalabilirler ve bu durumda evliliğe doğru yürüyebilirler. Eğer aşık değillerse çiçekten çiçeğe konan arılar gibi dolanır dururlar. Çok kolay sinirlenirler o yüzden yanlarında temkinli davranmak gerekir. İki yüzlülük gibi olumsuz bazı davranışları da olabilir. Bazı zamanlar huzursuz bir ruh haline girebilirler. Kurnazlık da yaptıkları olur. Her burçta olduğu kadar, şımarık ve çok konuşmak gibi rahatsız edici olumsuz özellikler de gösterirler.

Fiziksel olarak genellikle uzun boylu ve zayıftırlar. Kemikli bir yapıları vardır. Moda onlar için önemlidir ve modayı takip ederler. Yükselen İkizler burcu erkekleri, isimlerine istinaden, çift karakterli olabilirler. Kimi zaman oldukça hareketli, dışa dönük, konuşmayı çok seven, hitap gücü kuvvetli ve diğer insanlarla iletişimi önemseyen bir yapıları vardır. Ancak kimi zaman da içine kapalı, iğneleyici, kırıcı konuşmalarıyla insanları inciten, tahammül edilmesi zor bir insan olabilirler. Onların hayatlarında her şey değişkendir. Zaman zaman düşüncesizce hareket edebilirler. Yaptıkları davranışın başkaları için ne anlama geldiğini düşünmeden çekip gidebilirler. Yapıları gereği çocuk gibi sürekli ilgi beklerler. Sevgililerini ya da eşlerini kıskanabilir, hatta kıskançlık krizlerine bile girebilirler. Yan masadaki adam sana baktı, belki de sen ona bakıyordun diye masaları, sandalyeleri havada uçurabilirler. Eliniz ayağınız birbirine karışıp ne olduğunu anlamadan kendinizi bir arbedenin içinde buluverirsiniz. Çok fazla sorumluluk almak istemezler, bu durum onları kısıtlar. İkizler burcu yükseleni olan erkekler özgürlüklerine düşkündürler. Birden çok şeyi aynı anda düşündükleri ve zihinleri sürekli karışık olduğu için odaklanma sorunu yaşarlar. Sürekli yeni projeler peşinde koşarlar. Sosyal ortamlarda aranılan, espri yetenekleri güçlü, dostlukları kuvvetli insanlardır. Çok hareketlidirler. Değişimlere kolaylıkla adapte olurlar.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!