BOĞA

Boğa Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

2018’in gelmesiyle birlikte gökyüzündeki dengeler değişti. Bu köklü değişimden payını alan Boğa burçları da bu yıl hiç görmedikleri kadar yeniliklere şahit olacak. Kendilerine bile inanamayacak olan Boğalar verdikleri mücadelelerde daha istikrarlı ve başarılı olacaklar. Eskide kalan bahaneleri, tembellikleri bu yıl geçerli değil. Verdikleri mücadelenin karşılığını alabilecekleri, aynı zamanda mücadele sürecinde sıkıntı çekmeyecekleri bir yıl onları bekliyor. Daha önceden yaptıkları hatalar bu yıl onlar için iyi birer ders niteliğinde. Artık uslanan, durulan Boğaların yüzü 2018’in gelmesiyle birlikte gülmeye başladı bile.

Boğa Burcu İş Hayatı

2018, Boğa burçlarını adım adım kariyer hedeflerine götürecek. 2017’de Boğaları yıldıran başarısızlıklar bu yeni yılda birer birer rafa kalkacak. Genelde ürettikleri mazeretlerle başarısızlıklarını bir kılıfa sokan Boğaların bu yıl başarısız olmak için hiçbir nedeni yok. Başarı isteklerini her zaman yüksek seviyede tutabilirlerse kariyerlerinde köklü değişimlere gidebilirler. Dönem dönem kendilerini bir kapana sıkışmış gibi hisseden Boğaların bu durumla nasıl başa çıkacaklarını bulmaları için 2018 bir fırsat. Ancak bunun için aceleci davranırlarsa geçtiğimiz sene olduğu gibi hüsrana uğrayabilirler. Bu yüzden başarısızlıklarla gelen başarının kalıcı olduğunu akıllarından çıkarmamalılar. 2018 Boğalara şu anki konumlarından daha aşağıda olmayacaklarını müjdelese de yine de risk almamalarında fayda var.

Boğalar, yeni yılın ilk aylarında güçlü bağlantılar kurarak kendilerini ansızın hedefledikleri yolda bulacaklar. Bu bağlantılar ilk etapta pek işe yaramıyor gibi görünse de tam kendilerini sıkışmış hissettikleri anda kurtarıcılar olacak. Bu yıl içerisinde edinecekleri tecrübeleriyle ve bağlantılarıyla çizecekleri kariyer planı onlara şimdiye kadar emek verdiklerinden çok daha fazlasını sunacak. İş arkadaşlarıyla yaşadıkları bazı sıkıntıların bu dönemde işlerini biraz da olsa sarsıntıya uğratma ihtimali bulunuyor ancak kırıcı olmadıkları zaman bu sorunların da üstesinden gelmeleri ve içerisinde bulundukları her türlü iş ortamına uyum sağlayabilmeleri mümkün. İş hayatlarında gösterdikleri sabır onları mükafatlandıracak. Sahip oldukları takım ruhuyla bu uyumu yakalamayı kendilerine görev edindiklerinde sorun oluşturmaya muhtemel birçok durumu kendi lehlerine çevirebilirler.

Geçmişten 2018’e taşıdıkları finansal zorlukları yılın ilk yarısında geride bırakacaklar. Bunun için yapmaları gereken içlerindeki cesareti ortaya çıkarmak. Bu cesaretleri onlara sadece yurt içinde değil, yurt dışında da yeni kapılar açacak. Boğalar için her ne kadar para önemli olsa da 2018 içerisinde bu konuda rahat ettikleri için anlık kazanç sağlamaya çalışmak yerine kendilerine uzun yıllar finansal destek sağlayacak işlere imza atmanın önemini kavramalılar. Bu doğrultuda hareket ettiklerinde istedikleri statüye ulaşmaları an meselesi. İş hayatındaki bağlantıların ne kadar önemli olduğunu bizzat yaşayarak anlayacaklar.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Yeni yılda, artık üstlerindeki bir yük olmaktan öteye gidemeyen ilişkilerinin kalıntıları bir toz misali uçup gidecek. Yüreği yorulan, ilişkilerinde kendilerini hep aynı çıkmazlarda bulan Boğalar için bir revize dönemi değil, yenilik dönemi başladı. Gökyüzündeki hareketlenmeler, yeni yılın ilk aylarında iç dünyalarına inmelerine yardımcı olacak. Bu sayede ne istediklerinin farkına varırken aslında hayatlarında neyi istemediklerini de çok iyi kavrayacaklar. Bu da aşk hayatlarındaki değişimin başlangıç noktası. Bugüne kadar ilişkilerinde kontrolsüz ilerleyen Boğalar 2018’in kendilerine sunduklarıyla birlikte duygularını kontrol etme imkanı bulacaklar. Ancak şimdiden uyaralım; eğer hala kendilerini duygusal anlamda bir boşlukta hissediyor, aşk hayatlarına dair atmaları gereken adımları kestiremiyorlarsa mutlaka biraz daha beklemeleri gerekecek. Aksi halde 2017 kendini tekrar hatırlatabilir.

Boğalar genelde ilişkilerinde rahat davranan ve her şeyi boşver gitsin modunda karşılayan kişilerdir. Yaşadıkları ilişkiden mutlu olan Boğalar için bu yıl, hayatlarındaki kişinin değerini hatırlatacak ve birçok şeyin farkında olmalarını sağlayacak. Artık ilişkilerde sorunların tek taraflı olarak çözülemediğini, iki tarafın da ortak bir noktada buluşarak çözüm üretebildiğini gören Boğaların ilişkileri daha da rahatlayacak. Boğa burçlarının aslında 2018 yılında aşktan daha farklı öncelikleri var. Bu sebepten dolayı hayatlarındaki kişiye yeterince vakit ayıramayabilirler. Ancak partnerleri bu konuda anlayış gösterir ve hatta Boğaların birçok konudaki telaşını ortaklaşa karşılamayı becerebilirlerse uzun yıllar sürecek mutlulukların tohumları da bu yıl atılabilir. Ancak yeterli desteği partnerlerinden göremeyen Boğalar, kendileri için önemli olan bu konu üzerinden partnerleri hakkında istemeden de olsa bazı radikal kararlar almak zorunda hissedebilirler.

İlişkilerinde genelde karşı tarafa suç atmaya eğilimli olan Boğaların bu yıl aşk hayatları biraz daha empati kurmaya yönelik olacak. İlişkiden bekledikleri saygı, güven, sadakat gibi temel unsurları empati konusunda gösterdikleri çabaları sayesinde bulabilirler. Aşk hayatlarında yaşayacakları kırgınlık Boğaları bir hayli kızdıracak, çevrelerine karşı biraz agresif bir görüntü vermelerine sebep olacak. Ancak bu süreci sükunetle bekleyerek geçirdiklerinde mutlaka kısa süre içerisinde bunun karşılığını alacaklar.

2018 Boğalara tamamen yenilik vaat etmiyor. Belki de uzun zamandır görmedikleri eski sevgilileri bu yıl Boğaların kapısına gelebilir. Şayet bu buluşma esnasında Boğaların kalbi boş değilse yılın son yarısı kırgınlıkları toplamakla geçebilir. Boğaların kafalarını karıştıracak pek çok seçenek olsa bile onlar yeni yılın başında aldıkları kararlar sayesinde artık daha mantıklı davranabilecekler.

Boğa Burcu Sağlık

Boğa burçlarının sağlık yönetici Venüs’tür. Venüs’ün bu yılki hareketleri Boğaları her zamankinden daha temkinli hareket etmek zorunda bırakacak. Özellikle 20 Mart tarihinden sonra Venüs’ün hareketleri hız kazanacak ve bu durum Boğaların bağışıklık sistemlerinde probleme neden olacak. Boğaların özellikle bu tarihten sonra kendilerine dikkat etmeleri şart. Enfeksiyon kaynaklı hastalıklara karşı önlemlerini almaları gerekiyor. Venüs’ün bu hareketleri Boğaları sadece fiziksel olarak değil psikolojik olarak da etkileyecek.

İş hayatlarında gerçekleşecek olan değişiklikler için her zamankinden daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan Boğalar, olası bir rahatsızlığın önüne geçmek için önlemlerini önceden alarak bağışıklık sistemini kuvvetlendirecek yollara başvurmalılar. Sağlıklı beslenmeye dikkat etmeli, kilo dengelerini korumalı, 2018’de alacakları kararlar arasına bir spor aktivitesiyle uğraşmayı eklemeliler. Bu yıl kendilerine baktıkları takdirde ne kadar efor sarf etseler de onları hiçbir şey yıldıramayacak. Yaptıkları fiziksel aktivitelerin meyvelerini sadece fit bir vücutla değil birçok konu için koştururken ihtiyaçları olan enerji konusunda da toplayacaklar.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!