Kova Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

Yeni bir yıl Kova burçlarına adeta yeni umutlar aşılamaya geliyor. Kova burçları için 2019 yılı hem yeniliklerle hem de yepyeni heyecanlarla geçecek. Hava elementine sahip Kova burçları bağımsız ve özgür ruhlu yapıları sayesinde 2018 yılında onları hapseden olayları yeni yılda tamamen hayatlarından çıkaracaklar. Artık hayatları istedikleri tarzda daha özgür, kimseye bağımlı olmadan geçecek.

2019 yılı gezegenlerin etkisi ile Kovalar adına genel anlamda pozitif şekilde ilerleyecek. Hem özel hayatları hem de kariyer ve sosyal hayatları aktif geçecek. Uranüs gezegeninin etkisinde olan Kova burçları, gezegenlerinin tüm hareketlerinden etkilenecekler. Ayrıca 2018 yılında etkisinde kalınan Venüs ve Mars retroları bu yıl hareketlenmeyecek. Bu sayede başta Kova burçları olmak üzere çoğu burcun hayatı biraz daha sakin ve sorunsuz ilerleyecek.

Kova burçları için diğer güzel bir haber ise, aile ilişkilerinin yıl boyunca olumlu şekilde seyredeceği. Ev ve hane içerisinde taşınma, şehir değişikliği gibi konular öne çıkabilir. Kova burçlarının yer değiştirmeyle ilgili mutsuzlukları devreye girebilir. Böyle durumlarda olaylara mutlaka sakinliklerini koruyarak yaklaşmaları gerekir. Bunu sağladıkları takdirde karşılarındaki aile bireyleri ile sağlıklı iletişim kurabileceklerdir. Bununla birlikte Kova burçlarının 2019 yılı itibarıyla ailelerine yeni bireylerin girmesi mümkün. Yeni bir kardeş, eş ya da evlilik sonucuyla yeni birileri aileye katılabilir.

Kova burçları 2019 yılında da sosyal hayatlarında oluşabilecek sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Böyle durumlarda ihtiyaçları olan şeyin yaratıcı çözümler olduğunu anladıkları zaman, bu durumların üstesinden başarıyla gelecekler. Kovalar, sorunları gerekli sakinlik ve yaratıcılık ile çözdüklerinde eski neşeli sosyal hayatlarını geri elde edebilirler. Arkadaşlık ilişkilerinde de uzun zamandır hayatlarından çıkarmak istedikleri, yapay ve ikiyüzlü kişileri hayatlarından çıkaracaklar. Bu kişilerden 2019 yılının ikinci yarısında ortak çevre sayesinde haber alabilirler.

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burçlarının önem verdikleri olgular arasında yer alan iş ve kariyer hayatları, 2019 yılında da aynı şekilde devam edecek. Özellikle yeni yıldaki hedeflerini oldukça yüksek tutup, çalışma planlarını bu hedeflere göre düzenleyebilirler. Kova burçları iş hayatlarındaki beklentileri karşılamak için 2018 yılında çalıştıklarından çok daha fazla çalışacaklar. Yoğun bir iş hayatı onları bekliyor diyebiliriz. Üstlerinin gözüne girmek ve istedikleri terfiyi alabilmek için yeni sorumluluklar alabilirler. Bu gibi durumda çok dikkatli olmaları gerekir.

İş hayatında başarılı olmak için aile ve sosyal hayatlarını göz ardı eden Kova burçları, birtakım sorunlar yaşayabilirler. Çalışma hayatında genelde profesyonel olarak ilerleyen Kova burçları için 2019 adeta bir dönüm noktası olabilir. İşlerine biraz daha duygu ekleyerek devam etmeleri daha iyi bir tercih olabilir. Özellikle kariyer hayatında gözü hiç kimseyi görmeyen, sınır tanımadan çalışan Kova burçları artık etrafında yer alan kişilere biraz daha ılımlı yaklaşmayı önemsemeliler.

Yine iş hayatında kimseye yardım etmeyen, bencil olarak tanınan Kova burçları için çevrelerinde bulunan kişilerin fikirleri 2019 yılı itibarıyla kesinlikle değişecek. Çünkü Kovalar, yeni tanıştıkları kişilere yardım ederek bu algıyı kıracaklar. Bunu da yalnızca başardıklarını kimseye değil, kendilerine göstermek için yapacaklar.

Sabır konusunda hiç iyi olmayan Kova burçları için 2019, biraz daha sabırlı ve olaylar karşısında esnek davranışlar sergileyecekleri bir yıl olacak. İş hayatında anlattığını tek seferde anlamayan, birkaç kere soran kişilere karşı olan olumsuz tutumları, biraz daha ılımlı bir hal alacak.

Her konuda özgüven sahibi olan Kova burçlarının bu yönleri 2019 yılında da tabii ki değişmeyecek. İş hayatındaki özgüvenleri sayesinde yüksek terfiler alabilirler. Geldikleri yeni mertebeleri ise yüksek ikna kabiliyetleri sayesinde başarıyla idare edecekler. Çalışma hayatlarındaki yüksek terfiler maaşlarına da yansıyacak ve geçim sıkıntısı çeken Kova burçları 2019 yılında rahata erecekler.

Özellikle iş hayatına yeni atılmış genç Kovalar, akrabalarından gelecek olan öğütleri dikkatle dinlemeliler.

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burçlarının geçen iki yılda çok çektikleri aşk hayatları nihayet 2019 yılında düzene giriyor. 2019 yılının ilk aylarından itibaren Kovaların aşk hayatlarında hareketlenmeler mevcut olabilir. Henüz geçmişi atlatamamış, hala daha eski ilişkilerinin özlemini duyan Kova burçları için artık ileriye bakma vakti geliyor.

Kovalar, 2019 yılının ilk yarısında sağlıksız olan ilişkilerini bitirerek kendilerini daha özgür hissedebilirler. Bu özgürlüğün sonucunda ise karşılarına yepyeni bir insan çıkabilir. Yeni ilişkiyle birlikte kendilerini hayatın akışına bırakacak olan Kova burçlarının aşkta önleri açılıyor. Çoğu zaman ilişkilerde bile mantıkla hareket eden Kovalar, 2019 yılında biraz daha duygusal davranacak ve ona göre hareket edecekler.

Her şeye olumsuz yaklaşan Kovaların yerini daha pozitif ve güler yüzlü kişiler alacak. Bu durum da yine aşk hayatlarını olumlu yönde etkileyecek. 2019 yılının ilk üç ayı içerisinde Kova burçları çok aktif olacaklar. Bu durum da karşılarına yeni kişilerin çıkmasını sağlayabilir.

İlk üç aydan sonrası ise tamamen randevulara ayrılacak diyebiliriz. Kovalar, istedikleri kişiye karar verirken zorlanacaklar. Fakat yıl ortasına doğru ruh eşleri ile tanışıp uzun bir ilişkiye başlayacaklar. Sonbahar aylarında Mars, Terazi burcuna gireceğinden dolayı, bu dönem Kova burçları için soğuk geçecek. İlişkilerinde soğuk rüzgarlar esebilir. Eğer kendilerini gezegen hareketlerine kaptırırlar ve durdurmazlarsa ne yazık ki ilişkileri bozulabilir.

Karşılarındaki kişi ne kadar çaba sarf etse de Kova burçları bu çabayı ellerinin tersi ile ittikleri takdirde maalesef ilişkileri zarar görecek. Bununla beraber Kova burçları hayatlarında bulunan kişiye güvensizlik duymaya başlayabilirler. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalındığında hemen konuşmaları, kesinlikle bu tip konuları ertelememeleri gerekir.

Kova Burcu Sağlık

Kova burçları için bu yıl sağlıklı geçecek. Yalnızca hafta sonu yürüyüşleri esnasında maruz kalınan soğuk hava nedeniyle soğuk algınlığı, öksürük ya da ateş gibi ufak sağlık sorunları oluşabilir. Bu durumlar haricinde 2018 yılında bel ve sırt ağrısı çeken Kova burçları için bu hastalıklar geride kalıyor.

Kovaların sağlık konusunda dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta yemek yeme alışkanlıkları. Fast food ürünlere düşkün olan Kovalar için kilo problemleri ortaya çıkabilir. Bu nedenle bu tip sağlıksız ürünlerin tüketiminin sınırlandırılması gerekiyor. Ayrıca karın kısmında yağlanma yaşayan Kova burçları spora başlamayı planlarına dahil etmeliler.

Gece tüketilen yiyecekler bazı Kova burçlarında uykusuzluğa neden olabilir. Bu nedenle Kovaların uyumadan en az üç saat önce yemek yemeyi bırakmaları gerekiyor.

Bunların yanı sıra 2018 yılında idrar yolu enfeksiyonu geçirmiş olan Kovaların, bu hastalığın tekrar etmemesi için dikkatli davranmaları gerekmektedir.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!