OĞLAK

Oğlak Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

2018 yılının belki de en şanslı burçlarından biri olacak olan Oğlak burçları, yepyeni fikirler ve gerçekleşecek hayalleriyle hayata farklı kapılar aralamayı başaracak. Kendini sağlama almayı seven, güven arayan Oğlakların hayatlarındaki olumlu değişimler kendilerini de bir hayli mutlu edecek. Geçmişte bir soru işareti olarak kalan belirsizliklerin ve güvensizliklerin tümüne sünger çekmeyi başaracak olan Oğlak burçları kendilerine yalan söyleyen, güven vermeyen, yanlarında olmayan pek çok sahte arkadaşlıkları da çok net görebilecekler. Hislerinde yanılmayan fakat önyargılı yaklaşmamak adına insanları tanımakta acele etmeyen Oğlak burçları 2018’de hayatlarına alacakları herkese kendilerini ifade etme konusunda net olmaya kararlılar. Zira bu yıl yanlış yapma lüksleri yok. Hayatlarına alacakları yeni bir insanla çok iyi dost olabilir, sevgili olabilir, evlenebilir veya ortak bir girişimde bulunabilirler. Kendileri gibi arkadaş bulmakta zorlanan ve ailesiyle daha çok vakit geçiren Oğlak burçlarının yanlış tercihi bu sene de kendilerini tekrarlamalarına ve monoton hayatlarına kaldıkları yerden devam etmelerine neden olabilir. Evlilikle ilgili beklentilerini temmuz ayının ortalarına kadar netleştirecek olan Oğlak burçlarını bu sene yepyeni mutluluklar ve sürprizler bekliyor.

Olgun ve mantıklı tavırları ile girdikleri her ortamda kendilerini belli etmeyi başaran Oğlak burçlarının diğer burçlara nazaran olumsuzlukları da daha hızlı yaşayıp tükettiklerini söylemek mümkün. Bu açıdan yine kendilerini güçlü ve sağlıklı görebilirler. Stres ve depresyon gibi pek çok psikolojik rahatsızlığı kendi kendilerine atlatmayı başaran Oğlakların, her ne kadar başkasına ihtiyaç duymasalar da çevrelerinde olacak insanlarla daha da güçlü bir yıl geçireceklerini söylemek mümkün. Başarıları toplum nezdinde alkış almış Oğlak burcu attığı tüm adımlarda yine bunu göstermeyi başaracak. Değişimlerin ve heyecanların ardı arkasının kesilmeyeceği 2018 yılında olumlu veya olumsuz tüm sürprizlere açık olmalarında fayda var. Gereksiz yere canlarını sıkmalarını gerektirecek insanlardan ve olaylardan uzak durdukları sürece bu sene, maddi ve manevi anlamda haz duyacakları güzel bir yıl olacak.

Oğlak Burcu İş Hayatı

Şansına ve mantığına güvenen Oğlakların 2018 yılında kendilerine yeni bir gelir kaynağı yaratmaları veya bulmaları çok olası. Araştırmakta ve doğru olanı seçmekte başarılı olan Oğlakların paradan yana sıkıntı geçirmeyecekleri bir yıl olacağı için karşılarına yeni bir fırsat çıkabilir. Özellikle ev veya araba almayı düşünen Oğlak burçları için harika bir yıl olan 2018’de bir terfi de söz konusu olabilir. Çabalarınıza şahit olan evrenin tüm olanaklarını sizin için kullanacak olması herkesi şaşırtacak.

Oğlak burçlarının kariyerleri genellikle kıskanılır ve iş yaşamlarında rakip edinebilirler. Ancak doğru kararları vererek de bunların hepsinden sıyrılabilirler. Bununla birlikte Oğlak burçlarının, bilmedikleri bir iş hakkında onay vermek, tanımadıkları kişiler hakkında yorum yapmak veya bilmedikleri bir alanda yeni bir işe kalkışmak açısından dikkatli olmaları gerekiyor. Zira yeni şeylere açık olmayan Oğlakların düzenini bozacak bilinmeyen bir olay veya fikir, ruhsal dengelerini de bozacağı için kariyerlerini devam ettirmek adına zorluklara yol açacaktır. Bu nedenle iş değiştirmek, işten ayrılmayı düşünmek, farklı bir iş kurmak gibi konularda temkinli olmalarında fayda var. Mantıklı oldukları takdirde Oğlak burçlarını, etkileri uzun vadede sürecek bir bolluk ve bereket bekliyor. Bilinçli bir şekilde yapacakları her yatırımda büyük bir zenginlik yakalamaları da söz konusu olabilir. Oğlak burçlarının bu bolluk ve bereketi 2018 yılının sonuna kadar devam edecek.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burçları uzun süredir patlamaya hazır bir bomba misali bekliyor. 2018 yılı tüm hesaplaşmaların, beklentilerin ve arzuların sona ereceği bir yıl olarak tarihlerine geçecek. Geçtiğimiz yıllarda kendilerini biraz şanssız ve bunalmış hisseden Oğlak burçları evliliklerini düzene koyma açısından pek çok şey öğrenmiş olacaklar. Bu yeni süreçlerinde belki yeni bir bebek de ailelerine katılabilir. Yalnız olan Oğlak burçları ise 2018’in sonlarına kadar aradıkları aşkı bulabilir hatta evliliği düşünebilirler. Bu kişinin eskiden beri görüştükleri biri olması daha yüksek, belki de arkadaşlıktan aşka dönüşecek olan bu ilişkinin sağlam temellere dayanması Oğlaklar için son derece önemli. Bu nedenle de ciddi bir karar almadan önce çekinceleri olabilir.

2018 yılı Oğlakların çevrelerinde daha kolay dikkat çekeceği bir yıl olacak. Bu yüzden yeni bir çevreye girerken veya arkadaşlık teklifi alırken dikkatli olsalar iyi olur. Eskileri düşünüp gelgitler yaşayacakları bu yılın ortalarında, ilahi güce kulak verecek olan Oğlak burçlarını kadere teslim olurken görmek de mümkün. Zira kendi içlerinde yaşayacakları bu gelgitleri yansıtmaları onlar için pek olumlu sonuçlar doğurmayabilir. Çünkü 2018 yılı; Oğlak burçlarının eski dostlarına, arkadaşlarına, sevgililerine veya platonik aşklarına denk gelecekleri sürprizlerle dolu bir yıl olacak. Haliyle eskilerin heyecanını yaşarken de temkinli olmalarında fayda var.

İlişkide dengeye, uyuma ve güvene önem veren Oğlakların mantıklı davranışlarının altında yatan duygusal kişilikleri 2018’de ön plana çıkmaktan korkmayacak. Yaşanan ilişkinin devamı evlilikle sonuçlanabileceği gibi zaten evli olanların ise bebek beklemesi muhtemel. Hem fiziksel özellikleri hem de kişilik özellikleri ile güven dolu bir yıl geçirecek olan Oğlaklar, küçük gönül maceralarını rafa kaldırarak uzun soluklu bir maceranın peşinde koşacaklar. Bu nedenle 2018 hem çılgınlıklar hem de heyecanlar anlamında da onların yılı olacak.

Oğlak Burcu Sağlık

Oğlak burçları fiziksel anlamda oldukça dirençli olsalar da çok çabuk karamsarlığa kapılabilirler. Bu nedenle de psikolojilerine dikkat etmeleri mantıklı bir adım olacak. Geçtiğimiz yıllarda ev, iş, eş, okul, çocuk, kariyer gibi konulardan dolayı kendisini sağlık açısından ihmal eden Oğlakları 2018’de birkaç hastalık bekliyor olabilir. Lakin doğru beslenme kurallarını bilen ve kendi kendini iyileştirme konusunda uzman olan Oğlak burçları hastalıklarını çabucak atlatarak sağlıklarına kavuşabilecekler. Genel olarak az yemek yiyen ve zayıf bir vücuda sahip olan Oğlakların bağışıklık sistemlerini güçlendirici gıdalarla beslenmeleri veya doktor kontrolüne gitmeleri de fena olmaz.

Yaşadıkları zorluklar, çekinceler ve karmaşık düşüncelerle zorlu bir yılı geride bırakan oğlaklar güzel bir tatil planı yaparak dinlenecekler ve 2018’in ortalarında kendilerini daha genç ve dinamik hissedecekler. Yemek veya mangal yaparken yanma gibi olaylara dikkat etmeleri faydalı olan Oğlakların bu sene yaşayacağı cilt hastalıkları kalıcı özellikler göstermesi nedeniyle zor bir dönem geçirmelerine neden olacak. Özellikle borçlu olan Oğlakların davranışlarında görülecek gergin ve depresif tutumlar çevrelerinde olumsuz tepkilere sebep olabilir. Ayrıca hassas bir dönem geçirecek Oğlak burçlarının ciddi olmayan enfeksiyon hastalıklarına karşı da dikkat etmeleri gerekecek.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!