OĞLAK

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri

Oğlak burcunun yönetici gezegeni Satürn’dür. Satürn’ün etkisinde olan yükselen Oğlak burçları azimli, disiplinli ve planlı bir kişiliğe sahiplerdir. Bu özellikleri onların en çalışkan burçlar arasında yer almalarını sağlar. Kendilerini en çok motive eden şey çalışmaktır ve yükselen Oğlak burçlarının daima ilerlemeyi ve yükselmeyi hedefleyen bir yapıları vardır. Zamanı iyi kullanır, kısıtlı zamanları olsa bile olayları en iyi şekilde yönetip yoluna sokabilirler.

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri

Yükselen Oğlak burçları başarı odaklı kişilerdir. Planlı kişiliklerinden ötürü yapacakları işi her zaman en ince ayrıntısına kadar düşünürler. Her konuda sabırlı davranırlar ve acele etmeyi sevmezler. Yükselen Oğlak burçları ne istediğini bilen, kendinden emin bir karaktere sahiplerdir. Melankoliye yatkınlardır, çok neşeli bir yapıları yoktur. Eleştirici davransalar da çekingen tavırlarını gizleyemezler. İkili ilişkilerde utangaç ve çekimser yaklaşırlar. Bir başka özellikleri ise hırslı oluşlarıdır. Hırsları hayatlarının her alanına yansımıştır. Her konuda başarılı olmak isterler. Ayrıca güçlü bir hafızaya sahiplerdir, bu da onlara her alanda en iyisi olmaları için yardımcı bir özellik katmış olur. Sorumluluklarının bilincinde ve oldukça çalışkandırlar. Maddi konularda özenli davranırlar, har vurup harman savurmayan tutumlu kişilerdir. Kuşkucu bir yapıya sahip olduklarından kolay kolay güvenmezler. Yükselen Oğlak burcu kadınlarının güçlü kişilikleri vardır ve bu gücün de farkındadırlar. Uç maceraların kadını değildirler. Her zaman olumlu ve olumsuz bütün sonuçları düşünerek öyle bir karara varırlar. Aşk hayatlarında ise gelip geçici heveslere yer vermezler, sadıktırlar. Yükselen Oğlak burcu erkekleri ise ilişki tercihlerinde partnerlerinin kendilerinden daha zeki olmasını istemezler fakat genellikle hırslı kadınları tercih ederler. Tam anlamıyla otorite sahibi ve ciddi bir karaktere sahiplerdir. Başarısızlığa tahammül edemezler. Planlı ve programlı yapıları nedeniyle her şeyin vaktinde yerine getirilmesini isterler.

Yükselen Oğlak Burcu Kadını

Yükselen Oğlak burcu kadınları güvenilirdir. Aldıkları kararların her zaman arkasındadırlar. Kimsenin arkasından konuşmaz ve saygılı davranmaya özen gösterirler. Her şeyin düzenli olmasını isteseler de aşırıya kaçmazlar. Partnerleriyle ya da hayatlarındaki herhangi bir kişiyle yaşayacakları hayal kırıklığı onları melankoliye sürükleyebilir. Karamsar yapıları nedeniyle çabuk dağılırlar. Kuruntulu bir kişiliğe sahip oldukları için insanlarla zor iletişim kurarlar. Geleneksel değerlere bağlıdırlar. Aile sorumlulukları ve aile bağları gelişmiştir. Becerikli yapıları sayesinde ellerine aldıkları her işi en güzel şekilde tamamlarlar. Evcimendirler ve evle alakalı bütün işlerde başarılıdırlar. Organizasyon yetenekleri o kadar iyidir ki bütün davetler ve kutlamalar onların elinden çıkar. Evlendiklerinde ise çocuklarına karşı oldukça ilgili ve sevecen bir anne olurlar. Evlilik hayatlarında onları en mutlu eden şey sürekli sevgi görmektir. Her zaman gerçek aşkı ararlar. İlişkilerinde sadıktırlar. Sevmeyi sevilmeyi ister, romantizme inanırlar. Genelde uzun süreli birliktelikler yaşarlar. Mahremiyete önem verirler. İnişli çıkışı yada kısa süreli ilişkiler onlara göre değildir. Duygularını belli etmekte zorlanırlar fakat sahte ve yapmacık davranışlardan kaçınırlar. Hayat dolu, cıvıl cıvıl bir yaşam sürerler. Partnerlerinin de onlara ayak uydurmasını isterler. Fikirlerine saygı duyulması ve her zaman dinlenen biri olmak isterler.

Yükselen Oğlak burcu kadınları oldukça tutumludur. Gereksiz ve fazla harcamalardan kaçınırlar. Kariyer yaşantıları onlar için oldukça önemlidir. Parlak zekaları ve çalışkan yapıları sayesinde çalıştıkları yerde üst düzey konumlarda yer alırlar. Çalışma ortamındaki arkadaşlarına değer veriyor olsalar da aralarındaki mesafeyi korur, laubali davranışlardan kaçınırlar. Zor zamanlarda bile soğukkanlı tavırlarını korurlar. Her zaman en iyisini yapmak gerektiğini düşünürler. Uzun saatler boyu çalışmak onlar için sorun olmayacaktır. Kariyerlerinde her zaman yükselmek isterler ve bunun için çok çalışıp çabalarlar. Yükselen Oğlak burcu kadınları ayakları yere sağlam basan kadınlardır. Karşılarında da böyle bir erkek görmek isterler. Ciddi, karizmatik ve ne istediğini bilen tipler Yükselen Oğlak kadınları için ideal bir tip olacaktır. Düzenli bir ev ve iş hayatı olan erkekler yükselen Oğlak kadınlarının dikkatini çeker. Partnerlerinin çalışmayı seviyor olmasının yanı sıra giyimine özen gösteren, hediyeler ve güzel sözlerle etkileyici davranışlar sergileyen kişiler olmasını isterler. Seyahat etmeyi çok sevdikleri için partnerlerinin de onlarla yeni yerler görmesini isterler.

Yükselen Oğlak Burcu Erkeği

Yükselen Oğlak burcu erkekleri düzenli, çalışkan, idealist ve programlıdırlar. İdeallerinin en başında kariyerleri gelir. Her zaman kendini geliştirmeyi seven ve işinde yükselmek isteyen yükselen Oğlak burçları azimli davranışları ile zirveye koşar adım yaklaşacaklardır. Onlar için iş hayatlarında sadelik önemlidir. Kuralcı ve disiplinlidirler. Başarısızlık onlar için tahammül edilecek bir durum değildir ve herkes üzerinde otorite kurmak isterler. Yükselen Oğlak burcu erkekleri için aşk her zaman ikinci plandadır. İşten kafasını kaldırabilirlerse aşk için de zaman bulacaklardır. Onlar için bir ilişkideki en önemli şey, güvendir. Kuşkucu yapılarından ötürü karşılarındaki kişiye güvenmekte zorlanırlar. Kısıtlanmaktan ve yönetilmekten hiç hoşlanmazlar. Güvendikleri zaman ise o kişi için bütün fedakarlıkları yaparlar. Romantik olmasalar da güzel sözler söylemekten çekinmezler. Karamsar oldukları zaman partnerlerine negatif enerji verirler ve durumu toparlamakta zorlanırlar, işte burada iş partnerlerine düşecektir. Yükselen Oğlak burcu erkekleri için iyi bir dinleyici olmak önemlidir. Sözlerinin dinlenilmesi ve onaylanması onları onore edecektir. Karşısındaki kişiye her zaman saygılı davranırlar ve aynı şekil saygı görmek isterler. Küçük ayrıntılara önem verir bu yüzden de söyledikleri sözlerin iyi bir şekilde dinlenilmesini isterler. Ağır eleştirileri kaldıramazlar. Aile bağları kuvvetlidir bu sayede evlilik yaşamlarında da sadık bir eş olurlar, ancak kıskançtırlar. Evlilik için ideal bir profile sahiptirler. İlişkide ipleri ellerinde tutmak isteyeceklerdir. Bencil değillerdir ve eşlerini mutlu etmek için ellerinden ne gelecekse yapacaklardır. Yükselen Oğlak burcu erkekleri çocuklarına karşı da oldukça duyarlı yaklaşırlar, onların her zaman yanında olmak isterler. Ciddi tavırlarının altında pamuk gibi bir kalp olduğundan emin olabilirsiniz. Finansal konularda tutumlu davranırlar. Harcamalarını önceden hesaplar ve programlarına göre ilerlerler. Gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınır, birikim yapmayı severler. Seyahat etmekten büyük keyif duyarlar.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!