ASLAN

Aslan Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

Güneşin ışıltılı, gözde çocukları sevgili Aslanlara 2018 yılının pırıltıları bakalım neler sunacak? Aslanlar bu yıl Jüpiter’den aldıkları güzel ve olumlu etkilerle birlikte şanslı bir dönemin içine kocaman bir adım atıyorlar. Bu enerjiyi doğru algılayıp kullandıklarında şans kapıları onlara açılacak. Aslanlar, önceki yıllardan daha güzel ve iyi bir döneme giriyorlar. Bu olumlu durum hayatlarının tüm alanlarında kendini gösteriyor. Belkide düşledikleri eve kavuşmaları söz konusu olabilir, yahut alım satım konularından kazanç sağlayabilirler. Alışık oldukları düzenden farklı bir düzene geçmek gibi, hayatlarında direnç gösterecekleri rahat alanlarından çıkmalarını gerektirecek konularla yüzleşebilirler. Belki de bu önlerine gelen yeni seçenekler Aslan burçlarına farklı konularda bambaşka bir yaşam şekli ve fırsatlar sunacaktır. Değişime direnmeyi bırakıp hayatın akışının kendilerine neler göstermeye çalıştığını gözlemleyebilirler. Bu yıl Aslanlar için sürprizlerle, farklılıklar ve yeniliklerle dolu bir yıl olacak. Sene içerisindeki ay tutulmaları ve güneş tutulmaları Aslanları olgunlaştıracak. Bu olgunlaşmayla iş, aşk ve sosyal ilişkilerinin kontrolünü ele alabilecek tecrübeye sahip olacaklar. Hareketli bir yıl onları bekliyor.

Aslan Burcu İş Hayatı

Aslan burçları bu yıl yeteneklerinin farkına varmalı ve başarılı bir dönemin habercisi olan 2018 yılını istikrarlı bir çalışma şekliyle sürdürmeliler. Meslekleri ve kariyerleriyle ilgili durumlarda oldukça olumlu gelişmeler gösterecekler. Yılın ilk ve ortalarına doğru olan süreçte başarılarının yanı sıra sorumluluklarının da arttığını görecekler. Bu durumdan ötürü bazı zorlanmalar yaşayabilirler ancak sabırla devam etmeliler. İçinde bulundukları çevre, işleri açısından oldukça önemli olacak ve onları arzu ettikleri seviyeye taşıyacak. İş yaşamlarında kendilerini geliştirmeleri için önlerine fırsatlar çıkacak ve daha tecrübeli bir bakış açısı kazanacaklar. Aslan burçları yılın ikinci yarısı Mars gezegeninin olumlu etkileriyle iş hayatlarında ilerleme, kariyer atlama yolunda önemli destekler alacaklar. Yılın ikinci yarısı parasal konulardaki olumlu gelişmeler yüzlerini güldürecek. İletişim kabiliyetleri bu yıl iyice artan Aslanların bu özellikleri sayesinde iş yaşamlarında önemli aşamalar olacak. Ayrıca uzun zamandır hayalini kurdukları, bir türlü gerçekleştirmek için fırsat bulamadıkları işlerini sonbaharda gerçekleştirme şansları oldukça yüksek. Yine de bilmedikleri ve emin olmadıkları işlere veya sektörlere girmemeleri, sonunda zarar etmeleri ve hayal kırıklıkları yaşamamaları açısından oldukça önemli. O yüzden bu konularda oldukça dikkatli adımlar atmaları gerekiyor.

İş arayan Aslanlar bu yıl aradıkları işi bulabilirler. 2018, iş hayatı konusunda Aslanlar için olumlu bir yıl olacak. Merkür gezegeninin gerilemesiyle birlikte işleriyle ilgili kararları bir an önce almalılar. Henüz, iş yaşamına girmeye hazırlananların kişisel ve mesleki gelişimleriyle ilgili katıldıkları çeşitli kurslar, seminerler ve bunun gibi adımlar, kendileri için yaptıkları bu yatırımlar onların hedefledikleri yerlere gelmelerini kolaylaştıracaktır. Ayrıca ayrıcalıklı yeteneklerinin farkına varmalıdırlar. Aslan burçları oldukça zeki burçlardır. Kıvrak ve pratik zekaları iş yaşamlarında onları her zaman başarılı kılar. Sahip oldukları bu özelliklerin ayrımına varan Aslan burcu öğrencileri de ileride kendilerine en uygun, severek yapmak isteyecekleri mesleklerde başarı sağlayacaklarını akıllarından çıkarmamalıdırlar. Çünkü sevdiği işi yapan herkes gibi bu burca sahip olanların başarıları da daha kolay artacaktır. İş konusunu genel olarak ele alacak olursak, onları neyin, hangi işin mutlu ettiği ve nelerin onlar için uygun olduğunu içsel olarak gözlemleyecekler ve sorumluluklarının farkına varıp bu sorumlulukları tamamen üstlenecekler. Kimseden onların yolunu çizmesi için herhangi bir beklenti içinde olmadan, bu süreci kendileri kontrol edecekleri bir durumda olacaklar. Yani kısacası kendi sorumluluklarını almaları için harekete geçecekler ve bunu yaşayarak öğrenecekler.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslanlar bilindiği gibi sıcak, romantik ve sadık aşıklardır. Bu yıl Aslan ve Kova burçlarının etkileşimleriyle ilgili tutulmalar, Aslan burçlarının aşk ve diğer ilişkilerini etkisi altına alacak. Aslanlar bu durumda ilişkilerinin yeni baştan şekillendiğini gözlemleyecekler, olumlu ve yapıcı tutumlar sergileyecekler. Bu yıl içindeki Ay tutulmalarının etkileriyle birlikte, ilişkilerindeki tutumlarında değişiklikler yapmalarına ve kararlar almalarına sebep olacak. Evlilik veya yeni bir ilişkiye başlamak gibi hayatlarının gidişatını değiştirecek kararlar alabilirler. Bazı Aslanlar için iyi gitmeyen ilişki durumları, Jüpiter’in burçlarının alanına girmesinin etkisiyle tekrar olumlu bir şekilde düzene girebilir. Bu yıl eskisinden daha çok ailelerine, ev yaşantılarına gereken ilgiyi göstermeliler. Aslında güzel ve heyecanlı sürpriz birliktelikler olabilir. Bu yıl içerisinde yeni biriyle karşılaşabilirler. Aslan burçları bu yıl fiziksel görünüşleriyle de ilgili çeşitli değişiklikler yapmak isteyecekler. Kilo vermeye ya da almaya çalışabilir, yeni bir saç şekli deneyebilir veya kıyafetlerinde tarz değişikliğine giderek fark yaratmayı düşünebilirler. Bu değişimler onlara oldukça olumlu yansıyacak. Gittikçe artan bir enerjiyle, kendi şekillendirdikleri sosyal yaşamlarını özgürce ifade etmek isteyecekler. Aynı zamanda da kendilerine iyi gelmeyen, frekansları uyum içinde olmayan zorlayıcı ve yorucu her türlü ilişkiden uzaklaşmak isteyecekler.

Bu yıl içerisinde yaşanacak olan Güneş tutulmasının etkileri ise Ağustos ayının ilk yarısında doğanların hayatlarında bazı değişiklikliklere sebep olabilir. Bu değişikliler yakınları ile ilişkilerinde sıkıntılara yola açabilir. Dostluklarını, arkadaşlıklarını ve duygusal birlikteliklerini sorgulayacakları bir dönem yaşayacaklar. Gerçekten yaşamlarında varlıklarından memnun oldukları, onlara ne kattığı, ne verdiği konuları oldukça önemli olacak. Çocukları olan Aslanlar, çocuklarıyla olan ilişkilerini gözden geçirmeliler. Onlarla ilgili daha fazla sorumluluk almaları gerekebilir. Çocukları olmayan Aslanlar ise çocuk sahibi olmayı düşünebilirler.

Aslan Burcu Sağlık

Aslan burçlarının bünyeleri sağlamdır. Enerjilerini açığa çıkaran, açık havada yapılan sporlara ağırlık vermeleri sağlıkları açısından daha faydalı olur. Onlar için kalp, omurga ve gözler son derece önemlidir. Vücutlarını güçlendirici, doğal gıdalarla beslenme şekillerini dengelemeleri gerekir. Bu sene Satürn’ün bu burcun etrafında bulunmasından kaynaklı bir takım sıkıntılar yaşanabilir. O yüzden beslenme alışkanlıklarına ve yaşam biçimlerine olabildiğince özen göstermeleri sağlıkları açısından olumlu sonuçlar doğuracaktır. Kaygı, endişe ve stresten kaçınmalılar. Kendilerini gereksiz yere strese sokacak konu, olay ve kişilerden uzak durmalarında fayda var. Ancak 2018 boyunca genel olarak sağlık durumlarında büyük bir problem yaşamayacaklar. Aile ve sağlıkla ilgili konularda yine Jüpiter’in olumlu etkilerini hissedecekler.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!