İKİZLER

İkizler Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

İkizler burçlarının senenin ilk günlerinden itibaren alacakları sevindirici haberler aslında 2018 yılının onlar için nasıl geçeceğinin birer habercisi. Bir önceki yılın oldukça zorladığı İkizler burçlarını neşeli, pozitif ve daha az mücadeleye sahne olacak bir yıl bekliyor. Fakat tüm bunlara rağmen yine de sene boyunca tedbiri elden bırakmamalılar. Bir önceki yıl verdikleri emeklerin karşılığını alamadıkları için kendilerini yorgun hissetmeleri normal. Neyse ki 2018 yılı İkizler burçları için yepyeni fırsatların kapısını aralayacak.

2017 için akıllarını kurcalayan birçok şey olsa da şahit oldukları güzel anıları unutmamalılar. Bu süreçte olumsuzlukların arasında kaybolan, fark edilemeyen fırsatlar 2018 yılında gözden kaçırılmamalı. Maddi konularda ise dikkat etmeleri gereken bazı durumlar var. Hayatları için büyük değişimlere sebep olacak finansal yüklerin altına girebilirler. Borç ve kredi gibi maddi yük oluşturacak davranışlardan kaçınmalılar.

İkizler burçlarını 2018 yılında oldukça dengesiz bir aşk hayatı bekliyor. İnişli çıkışlı dönemlerden geçecek olan İkizler burçlarının geçmiş ilişkileri de tekrar gündeme gelebilir. Partnerlerinde duygusal değişimler olabilir. Başladıkları bir ilişkide aşkı bulduğunu sanan İkizler burçları, ne olduğunu anlayamadan partnerlerinden uzaklaşmak isteyebilirler.

İkizler Burcu İş Hayatı

2018 yılı İkizler burçları için maddi konulara yoğunlaşma yılı olacak. Bu yıl iş hayatlarında güçlü ve emin adımlar atacaklar. Haziran ayının sonuna doğru iş konularına biraz daha yoğunlaşmaları gerekecek. Temmuz ayında gerçekleşecek olan Güneş tutulması İkizler burçlarına maddi kazançlar getirebilir. Bu paranın dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi önlerindeki finansal problemlerin çözümü için etkili olabilir. Senenin ikinci yarısı itibarıyla iş konusunda zorlanmalar olabilir. Ekim başı ve kasım ortası dönemde sıkıntılı bir iş yaşamı söz konusu olacak. Bu süreçte dikkatli olmalı ve plansız borçlanmalardan kaçınmalıdırlar.

2018 yılında maddi olarak daha özgür zamanlar geçirecekler. Geçen yıl bir işe giriş yapıldıysa 2018’in ilk yarısı itibarıyla terfi almaları mümkün. Daha rahat bir çalışma ortamı ve daha yüksek bir maaş İkizler burçları için imkan dahilinde. 2017 yılını çok çalışarak geçiren fakat istediklerine büyük oranda ulaşamayan İkizler burçları bu yıl emeklerinin karşılığını alacak. Özgür bir ruha sahip olan İkizler burçları burcu çalışma alanlarında da özgürlüğe kavuştuklarında çok daha başarılı olacaklar.

Şubat ayı İkizler burçları için oldukça verimli geçecek. İş yerlerinde kuracakları bağlantılar sayesinde işverenlerle iyi ilişkiler içinde olacaklar. Kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanabilmek için bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeleri gerekiyor. Mart ve nisan ayları da iş yaşantıları için fırsatlar barındırıyor. Bahar mevsimi iş görüşmeleri veya iş anlaşmaları için uygun bir dönem. Başlanmak istenen işler açısından bahar mevsimi İkizler burçları için verimli geçecek. Küçük sorunların da ortaya çıkabileceği bu dönemde İkizler burçlarının sakin kalmaları çözüm üretmeleri için yeterli olacaktır.

Senenin ilk yarısı İkizler burçları için çoğunlukla iş ve kariyer odaklı geçecek. Kendilerince birçok başarıya imza atıldığı, iş hayatında basamak atlandığı ve mali açıdan rahatlamaların yaşandığı güzel bir dönem geçirecek olan İkizler burçları bu dönemde, geçen senenin bıraktığı negatif havayı dağıtabilmek için yapmak istedikleri konusunda oldukça odaklanmış bir halde yoğun bir çaba sarf edecekler. Bu süreçte motivasyonlarında ve enerjilerinde zaman zaman düşüler yaşasalar bile sakin kalmalı ve odak noktalarının dağılmasına izin vermemeliler.

İkiz burçlarının iş hayatları konusunda yılın diğer yarısı için de olumsuz bir gelişmede söz konusu değil. İş yerlerinde kendilerine sağlanan özgürlük onları daha fazla motive edecek ve kariyerlerinde daha başarılı olmalarını sağlayacak. Özet olarak 2018 yılı İkizler burçlarının kariyer yılı olacak desek yeridir.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

2018 yılında iş ve kariyer konusunda bir hayli yükselişe geçecek İkizler burçlarının aşk hayatları için ne yazık ki böylesine olumlu şeyler söyleyebilmek pek mümkün görünmüyor. Mart ayında gerçekleşecek olan Dolunay, ilişkileri ve aileleri konusunda hassas gelişmelere sebep olabilir. Bu dönemde dikkatli olmalı ve eleştirel yaklaşım yerine daha çok empati yapmalılar. Aynı Dolunay İkizler burçları için daha çok sosyal olmaları ve dışarıda daha fazla vakit geçirmeleri konusunda yardımcı olabilir. Bu dönemde sevdiklerine daha çok bağlanmalarını normal karşılamalılar.

2018 yılının ilk yarısı İkizler için yeni aşklar ya da mevcut ilişkiler için olumlu bir hava içerecek. Bu dönemde İkizler burcu sağlığına daha fazla dikkat edecek ve dış görünümünde daha özenli olacak. İş ya da özel hayatta yolculuklar yapılabilir. Bu dönem biterken partnerlerinin hayatına göre hareket etmek zorunda kalabilirler. Eşleri veya sevgilileri duygusal olarak zor bir sürece girebilir.

2018 yılının ilk yarısı İkizler burçları için yeni aşklar ya da mevcut ilişkiler özelinde olumlu bir havaya da sebep olabilir. İkizler burçları bu dönemde sağlıklarına daha fazla dikkat edecek ve dış görünüşleri konusunda daha özenli olmaları gerektiğini hissedecekler.

2018’in ikinci yarısına arkadaş çevrelerinde yaşadıkları sorunlarla başlayabilirler. Ev hayatında daha fazla vakit ayırdıklarında sevdikleri insanlarla güzel vakitler onları bekliyor. Karakter yapılarındaki eleştirel yaklaşıma bu dönemde biraz ara verseler iyi olur. Bu davranışlarını sürdürdükleri takdirde huzursuz günler geçirebilirler. İlişkilerinde özgür olmadıklarını düşünebilir ve bu nedenle kendilerini geri çekebilirler.

İkizler burçlarının yılın sonuna doğru eski sevgilileriyle iletişim kurmaları olası. Son günlere doğru geçmişte yoğun iletişim halinde olunan insanlarla tekrar bağlantı kurabilir, duygusal bir yakınlığa adım atabilirler. Bu dönem İkizler burçlarının nişan ve evlilik konuları için yılın en şanslı dönemi olarak gözüküyor.

İkizler Burcu Sağlık

Jüpiter’in etkisi İkizler burçlarına sağlık konusunda bazı dengesizlikler yaşatabilir. Bir sağlık sorunuyla boğuşan ya da sağlıksız bir hayat süren İkizler burçlarının iyileşmesine etki edebilecek Jüpiter aynı zamanda olumsuz gelişmelere de neden olabilir. Bu sebeple sağlıkları konusunda dikkatli davranmalarında fayda var. Senenin ilk yarısı bazı sağlık sorunları yaşanabilir. Kilo problemlerine dikkat edilmesi ve sağlıklı bir hayat için gerekli şeylerin yapılması önemli.

Genel olarak yemek yemekten keyif alan İkizler burçlar için 2018, kilo sorunlarının arttığı bir yıl olacak. Yediklerine dikkat etmeleri gerekiyor, gelişen kilo problemleri sağlık sorunlarına sebep olabilir, enerjilerinin düşmesine sebep olabilir. 2017’nin yarattığı mental yorgunlukların kalıntılarından arınmak 2018’in getirilerinden en iyi şekilde faydalanabilmeleri açısından önemli. 2018’in getirdiği pozitif enerjiyle bu kalıntılardan kurtulmak için çaba göstermeliler.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!