Terazi Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

2018 yılını huzur dolu bir şekilde geçiren Teraziler için 2019, pek çok sıra dışı gelişmenin yaşanacağı hareketli bir yıl olacak. Öncelikle iş hayatında yaşanacak olan bu gelişmeler, aşk hayatıyla devam edecek. Bu süreçte hem olumlu hem de olumsuz olayları bir arada yaşayacak olan Terazilerin kendilerinden bir ölçüde ödün vermeleri ve sabırlı olmaları gerekiyor.

Yılın ilk aylarıyla beraber kendini gösteren hareketlilik, bazı beklenmeyen sonuçlara gebe olabilir. Bu sebeple attıkları adımlarda ve aldıkları kararlarda güvendikleri insanlardan fikir almaları gereken Teraziler, özellikle iş hayatlarıyla alakalı yeni kararlar almaya 2019 yılında daha yatkın olabilirler. Bununla birlikte işlerinde terfi etmeleri halinde üstlerindeki iş yükünün artacağının farkında olmalı ve bu doğrultuda daha temkinli davranmalılar.

Yapıları gereği duygusal bir karaktere sahip olan Teraziler için 2019 yılı mental açıdan yorucu geçebilir. Uzun zamandır çevrelerinde yaşanan problemlerden dolayı gergin olanlar için 2019’un ilk aylarında bu problemlerle alakalı üzücü haberler söz konusu olabilir. Ancak bu sürecin sona ermesinin ardından Jüpiter’in etkisini yavaş yavaş göstermesi ile beraber ruhen bir yenilenme dönemi başlayacak ve yaşanan tüm olumsuz olayların üstesinden gelmek için ihtiyaç duyulan güç ortaya çıkacaktır.

Her ne yaşanırsa yaşansın kendine vakit ayırmaktan geri kalmayan Yengeçler için 2019, bol bol yeni bilgiler öğrenmeye ve bu bilgilerle uzmanlaşmak için kısa eğitimler almaya çok uygun bir yıl olabilir. Uzun zamandır herhangi bir üretim ve paylaşım yapmadan geçen zamanların acısını çıkartmaya çalışmalarının yanında kendilerini eğlendirecekleri yeni hobiler edinmeye de başlayabilirler. 

Terazi Burcu İş Hayatı

Yeni yıl ile iş hayatında birçok dönüm noktası yaşanacak. Son birkaç yıllık dönemde çok yorucu ve zorlu kariyer adımlarından geçmek zorunda kalan ve birçok bilinmezlikle karşı karşıya olan Teraziler yavaş yavaş bu belirsizliklerden kurtulmaya başlayacaklar.

Yeni yükselişlere ve terfilere gebe olan bu yılda iş arkadaşlarıyla söz konusu olan problemler de çözülmeye başlayacak. Artık iş çevresinde daha sevilen ve saygılı duyulan kişi haline gelinecek ve bu da son yıllarda kaybedilen özgüvenin kısa süre içerisinde yerine gelmesini sağlayacak.

Özellikle aile ve toplum tarafında uzun zamandır kariyerlerinde baskı altında olan Teraziler için bu baskılardan sahip olacakları yükselişle beraber kurtulacak olmak, iş hayatlarındaki başarılarında daha da ileri gitmelerini sağlayacak. Bu süreçte birden fazla yerden oldukça cazip görünen iş teklifleri alabilirler fakat karar verirken son derece dikkat olmalarında fayda var. Çalıştıkları pozisyon haricinde farklı pozisyonlar için de gelebilecek tekliflere karşı hazırlık olmaları gereken Terazilerin bu süreçte çok fazla kafa karışıklığı yaşama olasılıkları yüksek.

Dönüm noktası olabilecek kararların yanlış şekilde alınması tüm hayatın gidişatını etkileyebilir. Tekrardan önceki yıllardaki mutsuz iş hayatlarına dönüş yapmak istemeyen Terazi burçları iş hayatında yapacakları değişiklikler konusunda en ince ayrıntıya kadar düşünüp öyle karar vermeli. Aynı zamanda sürekli öğrenmeye ve yeniliğe açık olan Terazi burçları iş hayatlarında kendilerini daha da ileriye götürmek için eksik olduklarını düşündükleri konularda eğitim almaya karar verebilirler.

2019 yılına iş hayatlarındaki hareketlilik ile başlayacak olan Teraziler için, gelecek dönemlerde bu hareketliliklerin yanına yorucu bir iş seyahati planı da eklenecek. Yapılacak yoğun iş seyahatleri, beraberinde getireceği yeni arkadaşlık ilişkileri ile güzel bir hal alacak.

Olumlu gelişmelerin her alanda kendini gösterdiği 2019 yılı Teraziler için iş hayatlarında parladıkları bir yıl olacak.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

2019, Terazi burçları için aşk hayatlarında zirveye çıkacakları bir yıl olacak. Aşk konusunda yılın en şanslı burçlarının başında gelen Teraziler, 2019’un Ocak ayı ile beraber bu şansın nereden geldiğinin hissetmeye başlayacaklar. Geçmişten gelen can sıkıcı, üzücü ve kalp kırıklıkları ile dolu olan zamanlar, yavaş yavaş geride kalacak ve duygusal arınma yaşanmaya başlanması ile beraber yeni okyanuslara yelken açılabilecek.

Yaşadıkları olaylardan ders almayı asla ihmal etmeyen Teraziler için eski ilişkiler adeta gelecekteki ilişkiler için yol gösterici rol oynayabilir. Bu yüzden ellerindeki bu fırsatı değerlendirmeyi iyi bilen Teraziler için 2019 yılı, hayatlarının aşkını yaşamaları için adeta bütün olanakları sağlayacaktır.

İlişkisi olan Teraziler için ise ilişkilerine yeni bir soluk getirebilecekleri güzel bir yıl olacak. Karşı taraf ile beraber yapılacak fedakarlıklar sayesinde 2019 yılında Terazi burçlarının ilişkilerinde bir toparlanma dönemi başlayabilir.

Zekaları ve duygusallıkları ile ön plana çıkan ve kendi karakterleri gibi aşk hayatlarında da hem mantığı hem de aşkı bir arada tek bir kişide bulmayı dileyen Terazilerin diledikleri ilişki için çok uzaklara bakmalarına gerek kalmayacak. 2019 yılında çok fazla insanın ilgisiyle karşı karşıya kalacak olan Teraziler aradıkları aşkı yakın çevrelerinde bulacaklar.

2019, hem ilişkisi olan hem de olmayan Teraziler için adeta aşk yılı olacak. 

Terazi Burcu Sağlık

Yeni yıla normalde olduklarından daha enerjik girecek olan Terazilerin bu güzel enerjisi tüm yıl etkisini devam ettirecek. Enerjilerini başka alanlarda da kullanmak isteyecek olan Terazi burçları biraz seyahat etmenin ucunu kaçırabilir ve bu durum ufak çaplı sağlık sorunlarına yol açabilir. Özellikle Mart ayından sonra yapılacak uçak yolculuklarına dikkat edilmeli. Bu dönem içerisinde tansiyonunda düzensizlik gören Teraziler için korkulacak bir şey olmaması ile beraber yine de bir doktora görünmelerinde fayda var.

Yaşanan tansiyon problemleri iş temposundan da kaynaklanıyor olabilir. Dolayısıyla yoğun olarak çalışanlar, iş stresini azaltıcı yollara başvurmalı. Yoga gibi zihnin yorgunluğunu alırken bedenin kuvvetlenmesini sağlayan sporlar tercih edilebilir.

Diyabet hastası Teraziler ise özellikle yaz aylarının yaklaşması ile beraber çok sevdikleri yaz meyvelerini yerken biraz daha dikkatli olmalı. Yeni yıl ile beraber daha sağlıklı beslenmeye özen gösterilmeli ve spor yapmak asla ihmal edilmemeli.

Nisan ve Mayıs ayları ile beraber alerjik bünyeye sahip olan Teraziler çok fazla açık alanda bulunup alerjik rahatsızlıklarını artırmamaya dikkat etmeli. Bu dönemler içerisinde alerjik hastalıkları için kontrollerini asla ihmal etmemesi gereken Terazi burçları kısa süreli polen döküm dönemlerinde mümkün olduğunca ağaçlık alanlarla bulunmamaya özen göstermeli.

2019 yılı Terazi burçları için büyük sağlık problemleri yaşamadan, ufak çaplı hastalıklarla atlatılacak bir yıl olacak.

Diğer tüm burçlar için yıllık burç yorumları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!