Boğa Burcunu 2019 Yılında Neler Bekliyor?

Venüs tarafından yönetilen Boğa burcu açısından 2019 yılı çok farklı tecrübelerle ve yeniliklerle dolu geçecek ve unutulmaz bir yıl olacak. 2019, iş ve aşk hayatı ile sağlık açılarından birçok farklı gelişmelere sahne olacak, 2019 yılı Boğalara her alanda şans getirecek ve de farklı kapılar açacak. Bazı önem arz eden konularda beklenen sonuçların alınmasında olası gecikmeler olacak, ancak Jüpiter’in etkisi Boğaların imdadına yetişecek ve onları kurtaracak.

2019 yılında Satürn’ün 8. evinde ve Ay burcunun 7. evinde yer alması Jüpiter’in doğrudan ve zararsız bir biçimde Boğa burcu yönünde olmasını sağladığından, bu durum Boğaların tüm işlerinde zorlukları aşmalarını ve sonuca ulaşmalarını da sağlayacaktır.

Önümüzdeki 2019 yılı, Boğalar için kişisel bir hedef belirleme yılı olup, bu süreç önümüzdeki yılın sonuna kadar devam edecek. Kişisel gelişim programları üzerinde çalışan Boğalar, bu sene normal ihtiyaçlarından daha fazla yardımcıya gereksinim duyabilirler.

Boğa burcu için önümüzdeki yıl bitmemiş, yarım kalan tüm işlerin tamamına erdiği bir yıl olacaktır. Uzun zaman alan bir iş veya görev, gecikme olmaksızın sonuçlanabilir. Zaman zaman birtakım aksilikler meydana gelse de Boğalar, iyi ve çetin bir mücadele sunup başarılı olacaklardır.

Ara sıra özgüven eksikliği yaşanabilse de yıl boyunca Boğalar, iyi arkadaşlarıyla çevrili olacak. Mayıs ayından Eylül ayına kadar, Boğaların yoğun efor ve çaba sarf edeceği bir yıl gözükse de, yıl sonunda ödülünü alacakları, zafer dolu bir yıl onları bekliyor. 

Genel olarak Boğa burcuna mensup kişiler inatlarıyla meşhur, hırslı ve materyal odaklı kişiler olarak bilinirler. Aynı zamanda da Boğalar meraklı bir kişiliğe sahiptirler. Bu meraklı kişilikleri sayesinde Boğalar, yaşanmışlık ve tecrübe ararlar ve duygularını çok derin seviyelerde ve yoğun bir biçimde hissederler.

2019 yılı Boğa burçları için hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında yenilik zamanını temsil ettiğinden, önümüzdeki yıl pek çok alanda kendilerini yenileme şansını yakalayacaklar. Bu durum sağlamcı bir yapıya sahip olan Boğaların yerlerini daha da sağlamlaştırmaları açısından epey yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu İş Hayatı

Boğalar, rekabeti severler ve tüm alanlarda başka insanlarla rekabet etmeyi, devamlı bir rekabet durumu içerisinde olmayı severler. Diğer insanlardan daha iyi oldukları hissiyatı Boğaları bu yıl artık tatmin edecek.

Boğalar önümüzdeki yıl meslek hayatlarında bir güvensizlik hissedebilirler ve iş hayatlarında da bir durgunluk durumu mevcut olabilir. Boğalar her ne kadar günlük ve kısa vadeli kazançlarından memnun olsalar da bekledikleri büyüme ne yazık ki beklentilerinin altında kalabilir. Boğa burçları için 2019 yılının özellikle ilkbahar mevsimi yoğunlukla kariyer ve iş hayatı odaklı geçecek. Özellikle Mart, Nisan ve Mayıs aylarında yüksek miktarda kar elde edecekleri bir dönem Boğaları bekliyor.

Boğalar 2019 yılında iş ile ilgili yaptıkları işlemlere özellikle dikkat etmeli, başkalarına sorumluluk yüklemek yerine kendi sıkı çalışmalarına güvenmeliler. Ayrıca bu yıl Boğalar için iş yerinde dakik olmak çok büyük önem arz edecek.

Özellikle yılın ilk altı ayında Boğalar iş etiklerini mümkün olabildiğince korumalı ve iş yerinde yaşanacak tartışma ve çatışmalardan olabildiğince kaçınmalılar. İşi olmayan Boğalar için işe alımda gecikme riski bulunurken iş sahibi Boğalar, sahip oldukları işleri üzerinde çalışmaktan vazgeçmemeliler. Yılın son aylarına doğru başarının gelmesi olası.

Boğalar 2019 yılında alacakları ödemelerde ve aile ve arkadaşlarına verdikleri borçları tahsil etme konularında gecikmelerle karşılaşabilirler. Boğalar, önümüzdeki yıl içerisinde tanımadıkları kişilere borç vermekten ve kumar oynamaktan kaçınmalıdırlar.

Bunun yerine mülke ve araziye yatırım yapmaları onlar için daha verimli olacaktır. Yaz başından sonra ortaya çıkabilecek gereklilikleri finanse edebilmek için yılın başından para tasarrufu yapmaları, gereksiz harcama yapmaktan kaçınmaları ve son olarak da mali konularda yaşça kendilerinden büyük kişilerden tavsiye almaları doğru olacaktır.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğalar tutkulu ve romantik birer aşıktırlar, hep hissetmek ve dokunmak isterler. Bir Boğa için güven çok önemlidir ve bir Boğanın sevdiği insan için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. 2019 yılında Boğaların kıskanç yapıları ve sahiplenici tavırları aşk hayatında onları için işleri zorlaştırabilir.

Bunun üstesinden sabır ve sakin tavır göstererek gelebilirler. 2019 yılında Boğaların, ilişki ve aşk ile ilgili konularda inanç ve hoşgörü göstermeleri gerekiyor. Boğaların, ilişkilerde birtakım şeylerin hızlı gelişmesi yönünde, sıklıkla gösterdikleri aceleci tavırdan bu sene kaçınmaları doğru olacaktır.

Önümüzdeki yıl beklenmedik ayrılıklar meydana gelebilir ve aşk hayatında çıkmaza girilmesi söz konusu olabilir. Sorunların üstesinden gelmek için acele etmek ve aceleyle karar almak yerine sabırla hareket etmek bir şeyleri yönetmeyi kolaylaştırabilir ve yaşanacak sorunların daha en başından önüne geçebilir.

Evli çiftler açısından 2019 yılı anlayış dolu geçecek, sevgililer açısından ise sevilen kişinin aile ile yakınlaşması ve aile tarafından onay görmesi söz konusu olacaktır. Her ne kadar 2019 yılı evli çiftler açısından anlayış ile geçecekse de yanlış anlaşılmalardan dolayı birdenbire beklenmedik ayrılıklar ortaya çıkabilir. Bu noktada kabulleniş ve güven, muhakkak ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.

Boğa Burcu Sağlık

Depresyonda olan Boğalar, önümüzdeki yıl arkadaşlarıyla veya aileleriyle bol bol zaman geçirerek bu depresyon halinden kurtulabilirler. 2019 yılı Boğalar için telaş içerisinde yaptıkları faaliyet ve etkinliklere ara vererek nefes almak ve vücutlarına bir miktar rahatlık tanımak için çok doğru bir zaman olacaktır.

Boğaların, aşırı yorucu aktivitelerden sakınmaları, doğanın onlara sunmuş olduğu güzelliklerin tadını çıkarmaları, nefes egzersizleri ve meditasyon yaparak rahatlamaları onlar için çok ferahlatıcı olacaktır. Geçmiş dönemden kalan meseleler yüzünden ve bu meselelerle ilgili hala mevcut olan öfke, stres ve olumsuz düşüncelerden uzak durulması önemlidir.

Boğalar önümüzdeki sene kalabalık ortamlardan uzak durmalı, dikkatli araba kullanmalı ve zihinlerini yönlendirmek için iyi müzikler dinlemelidirler.

Boğalar için 2019 yılında idrar yolu enfeksiyonları ya da bu bölgeler ile ilgili başka rahatsızlıklar meydana gelebilir. Bu nedenle Boğalar önümüzdeki yıl sağlıklarını korumak için bol bol su ve sıvı tüketmelidirler. Bu sayede metabolizmalarını canlı tutarak sağlıklarını koruyabilirler.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!