YENGEÇ

Yengeç Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

2018 yılının Yengeç burçlarının yılı olduğunu söylersek abartmış olmayız. Her şeyden önce zaten olgun karaktere sahip olan Yengeç burçları, 2018 yılında hayata başka bir pencereden bakmaya başlayacak. Değişimden hoşlanmayan Yengeç burçlarının düşüncelerindeki değişim kendilerini de bir hayli şaşırtacak. Yengeç burçlarının yaşayacağı bu değişim öyle büyük olacak ki, geçen yıl sevdikleri şeylerden bu yıl hiç hazzetmeyecek, tersine onları çok kızdıran davranışlara bile tevazu ile yaklaşabilecekler. Üzerlerine bir anda çöken bu olgun hal ve tavır zaman zaman dostlarının sert tepki vermesine sebep olabilir. Neyse ki bu yıl hatalarının farkına varıp, bu hataları tekrarlamamak için kendilerince önlem alan Yengeç burçlarının, tüm zorlukların üstesinden kolaylıkla gelebileceğini düşündükleri ve kendilerini çok güçlü hissettikleri bir yıl olacak. 2018 yılının Yengeç burçlarına bir diğer sürprizi ise yeni aşklara yelken açacak olmaları ya da süregelen ilişkilerini evlilikle sonlandıracak olmalarıdır. Belki de 2018 yılında bir çocuk sahibi bile olabilirler. Başarıdan başarıya koşan ve gücünü değişimden alan Yengeç burçlarını 2018 yılında kimse tutamayacak.

Yengeç Burcu İş Hayatı

Yeteneklerini özgürce kullanacak olan Yengeçlerin 2018 yılında kendilerini kariyerlerinin zirvesinde görmeleri çok muhtemel. Kendilerini geliştirerek ve sıkı çalışarak başarının kapısını açacak olan Yengeçlerin özgüvenleri 2018 yılında bir hayli yüksek olacak. Kendilerine verilen projeleri eksiksiz ve hızlı bir şekilde yerine getirecek ve patronlarından taktir toplayacaklardır. Ancak Yengeç burçlarının dikkat etmesi gereken durumlar olabilir. Geçen sene iş yaşamında karşılaştıkları bazı aksaklıklar, bir anda özgüvenlerinde azalmaya sebep olup, içe kapanık bir insan olmalarına neden olmuştu. Bu yıl bu durumların hiçbiri yaşanmayacak. Çünkü Yengeç burçları hiç çabalamasalar bile tüm işleri tıkır tıkır işleyecek. Daima ileriyi gören Yengeç burçlarının en önemli özellikleri yeniliklere açık olmalıdır. Geçen yıl atılan bir ileri iki geri adımlar artık hep ileriye dönük olacak.

İş hayatlarında her şeyin dört dörtlük gitmesi ve iş arkadaşları tarafından sevilen kişiler haline gelmeleri Yengeç burçlarını iş konusunda daha hevesli yapacak. Sabahları işe gitmemek için yataktan sürünerek kalkan Yengeç burçları 2018 yılında neredeyse işe koşarak gidecekler. Kendilerine olan güvenleri Yengeç burçlarını rahatlıkla risk almaya itecek. Yengeçler 2018’de iş değişikliği yapabilir hatta farklı bir sektöre bile geçiş yapabilirler. Eskiden olsa bu değişiklik onları korkuturdu ancak 2018 yılında onlar için her şey mubah! Korkuları yok ve sonuna kadar gitmeye hazırlar. Ancak düşünmeden yapılan hareketler maddi kayıplarla sonuçlanabilir. Haziran ayı Yengeç burçları için parasal anlamda ölü bir dönem olacak. Hatta dikkat etmezlerse maddi kayıplar da yaşanabilir. Ancak temmuz ayında tekrar bir yükseliş başlayacak ve kazanç sağlamaya devam edecekler. Eylül ayında ise maddi anlamda zirveye çıkarak zenginlik mertebesine erişmeleri çok olası. Hatta Yengeç burçlarının hem kendilerinde hem de ailelerinde bir zenginlik durumu söz konusu olabilir.

2018 yılına sezgileri kuvvetli bir şekilde giren Yengeç burçları, bu sezgisel güçlerini materyal konulara da odaklarsa büyük maddi kazançlar elde edebilirler. 2018 yılında iş seyahatleri ön planda olacak, iş yemekleri, toplantılar tüm yıl boyu neredeyse hiç bitmeyecek. Girişimci ruhları sayesinde geniş bir çevre edinerek çok daha büyük işlere imza atacaklar. Yengeç burçlarının önlenemez yükselişi 2018 yılının sonuna kadar devam edecek.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burçlarının yaşayacakları değişimlerden biri de aşk hayatlarında olacak. 2018 yılında aşk konusunda da oldukça şanslı olacak olan Yengeç burçlarının işten biraz zaman ayırıp aşk hayatlarını da yoluna koymaları gerekebilir. Yalnız başladıkları 2018 yılına, tutkulu bir aşkla devam edecek olan Yengeç burçları aradıkları aşkı bulacak. 2018 yılında yaşayacakları değişimler aşk hayatlarında da biraz kafa karışıklığına sebep olabilir. Çünkü önceden hiç hoşlanmadıkları birisinden çok hoşlanabilirler. Tam tersi ilgi odağında olan birisi de hiç çekici gelmeyebilir. Bu durum Yengeç burçlarının biraz dengesiz tavırlar sergilemelerine sebep olsa da geçici bir durumdur. Aşk ve ilişki konularına eskiye göre çok farklı yaklaşan Yengeç burçları, duygusallığı bir kenara bırakacak ve daha gerçekçi ilişkiler peşinde koşacaklar. Bu yüzden zaman zaman kafaları karışsa da aradıkları kişiyi bulduklarından emin olduklarında hiç tereddüt etmeden nikah masasına oturacaklardır. Bu yüzden 2018 yılı Yengeç burçları için sürprizlerle dolu bir yıl olacak.

Öncesinde bir birlikteliği olan Yengeç burçlarının ilişkileri 2018 yılında çıkmaza girebilir. Değişen karakterleri sebebiyle, eşlerinin kendilerini tanıyamadığını dile getirmeleri, onlar için üzücü olsa da sevdikleri kişiye anlayış göstermeli ve biraz zaman vermeliler. Geçmiş ilişkilere fazlasıyla takılan ve onları kurcalayarak partnerlerine zor anlar yaşatan Yengeç burçlarının bu huylarından da vazgeçmeleri gerekiyor. Hatta 2018 yılında ilişkilerini yoluna koymak için yapmaları gereken başlıca yenilik bu olmalıdır. Olgun karakterlerini ilişkilerine de yansıtırlarsa mutlu bir beraberliğin kapısını aralamış olurlar.

Yengeç Burcu Sağlık

2018 yılına çok hareketli başlayan Yengeç burçlarının iş seyahatleri ve toplantıları kendilerini çok yorgun hissetmelerine sebep olacak. 2018 yılında sağlıklarına çok dikkat etmesi gereken Yengeç burçlarının ilk olarak düzenli beslenmeye önem vermeleri gerekiyor. Yorgunluk ve kötü beslenme yüzünden bağışıklık sistemleri zayıflayabilir, bu yüzden ufak tefek rahatsızlıklar yaşayabilirler. Ciddi sağlık problemleri yaşayan Yengeç burçları ise tek bir doktora danışmakla kalmayıp, hastalıklarıyla ilgili birkaç doktordan daha fikir almalıdır. Bununla birlikte Yengeç burçları kendilerinden yaşça genç arkadaşlar edinerek ve onlarla değişik aktivitelerde bulunarak kendilerini hiç olmadıkları kadar dinç, enerjik ve genç hissedecekler. Dikkatsizlik nedeniyle düşmeler ya da yaralanmalar yaşayabilirler. 2018’in Temmuz ayında yaşayacakları cilt hastalıkları, mevsimsel alerjiler ya da ateşlenmeler Yengeç burçlarının zor bir ay geçirmesine sebep olacak. Sağlık problemlerinin büyümemesi için ekstra bir özen göstermek Yengeç burçları için önemlidir. Ancak ağustos ayında kendilerini sağlıklı ve enerjik hissedecekler.

2018 yılının sonuna doğru böbrek ve karaciğerlerinde ciddi problemler yaşayabilirler. Bu yüzden iyi kolesterol seviyelerini dengede tutmaya özen göstermeli, yağlı yiyeceklerden uzak durmalıdırlar. Bununla birlikte su içme alışkanlığını bir türlü edinememiş Yengeç burçları, çeşitli böbrek rahatsızlıklarından da nasibini alacak. Ancak ciddi problemlerin yaşanmaması için mutlaka bol miktarda su içmeye özen göstermeliler. Ayrıca, özellikle bel bölgesinde oluşan romatizmal ağrılarla da karşı karşıya kalabilirler. Bu ağrıları önemseyerek mutlaka doktora görünmeliler.

SİZ DE YORUM YAPIN!

Henüz yorum yapılmamış!